Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Labukas. Norėjau paklausti, ar jūsų vaikiukai, paimti už rankučių, sėdasi. Ar noriai tai daro? Ir nuo kada?
Mano mergytei penki su puse mėnesio, bet ji nelabai nori tai daryti... verysad.gif Kartais paimta už rankų labai jau keliasi sėstis, bet tik kartais... Ir prieš kelias dienas ji tai pradėjo daryti. O kartais kelia tik pilvą ir viskas. smile.gif
Laukiu jūsų pasisakymų. 4u.gif

**************

1 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 19 sausio 2009 - 16:34
Mano sūnelis paimtas už rankyčiu pats kelia galvytę pirmyn ir riečiasi sėsti nuo dviejų su puse mėn. Bet jis anksti taip daro dėl padidėjusio raumenų tonuso. Bet manau, kad penkių mėnesių jau turėtų įsikibusi bandyt atsisėst. O ką pediatrė sako?
Atsakyti
Musu lialei jau 4.5 men. Turim 1.5 dantuko ir jau isikimbam kur nors ir sedames, bet dar reikia pagalbos. O uz ranku sedames jau nuo kokiu 3 men. Paskutiniu metu labai norim sedet.
Atsakyti
mūsų vyrukui be savaitės 4 mėn. oi kaip nebenori gulėt, riečiasi ir nori sėdėt tik, kad anksti, kad nugarytei nepakenkus g.gif
Atsakyti
Mano mažylė įsikibusi bando sėstis nuo 3 mėn ax.gif , o dabar jei ant rankų pusiau sėdimoj pdėty pasiimi tai ir pati atsisėda mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mažiulis taip sėdasi nuo 3 mėnesių,bet tai yra dėl padidėjusio raumenų tonuso.Neurologė mus į mankšteles nusiuntė fitness3.gif Sako,viskam savas laikas
Atsakyti
Mano dukryte nuo 3,5 menesio uz rankyciu prilaikant sedasi.Jei dabar 5 menesiai su trupuciu,bet vistiek nesedi tvirtai,manau viskas su laiku ir nera ko cia pergyventi 4u.gif Ateis laikas ir atsises thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2007 01 21, 18:29)
Mano sūnelis paimtas už rankyčiu pats kelia galvytę pirmyn ir riečiasi sėsti nuo dviejų su puse mėn. Bet jis anksti taip daro dėl padidėjusio raumenų tonuso. Bet manau, kad penkių mėnesių jau turėtų įsikibusi bandyt atsisėst. O ką pediatrė sako?

Sako reikia mokinti sėstis. Na mes keliam, bet ji nesikelia. Tai kaip čia taip išmokinti? smile.gif Na siunčia mus pas nervų, kad nusiųstų į mankštas. Sakė keli kartai padės ir sėdės. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 01 22, 08:52)
Sako reikia mokinti sėstis. Na mes keliam, bet ji nesikelia. Tai kaip čia taip išmokinti? smile.gif Na siunčia mus pas nervų, kad nusiųstų į mankštas. Sakė keli kartai padės ir sėdės. biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Kribuk @ 2007 01 22, 08:52)
Sako reikia mokinti sėstis. Na mes keliam, bet ji nesikelia. Tai kaip čia taip išmokinti? smile.gif Na siunčia mus pas nervų, kad nusiųstų į mankštas. Sakė keli kartai padės ir sėdės. biggrin.gif

manoji ir nesikele kai sodindavom, nors buvo tam laikas jau...tai gavom siunima i manksteles...ir dabar viskas liuks thumbup.gif buvo tonusas nugarytej per didelis, ir ja riesdavo atgal, o ne i prieki... unsure.gif o dabar jau pati pasikelia, pagalbos reikia, bet jau sedi, tik kojytes prilaikau, o ji pasilenkia i prieki, grizta atgal...dabar jau stipruole... biggrin.gif taip kad ir tavo mazylei viskas susitvarkys, ateis laikas, o ir manksteles pades... bigsmile.gif
Atsakyti
Mano dukrytė įsikibusi bandė sėstis kažkur nuo 3 mėn bigsmile.gif
Atsakyti
Mums 4 men ir sedeti mes labai norime! Tik mama dar neleidzia biggrin.gif Per anksti truputeli. Manau, kad 5 men jau turetumete noreti sedeti 4u.gif
Atsakyti
Na šnd buvom pas nervų gydytoją, tai sakė, kad ne visi vaikai vienodo amžiaus sėdasi. Nėra čia nieko blogo, viską mažė daro gerai, tai ir sėsis, kai jau galės. smile.gif Na ir jokių mankštų nepaskyrė, tik parodė kaip ją mokinti sėstis ir kaip galiu kasdien pamasažuoti. Sako dažnai dėl to mamos stresuoja, bet visai be reikalo. Nuramino mane jos žodžiai. Na tikiuosi, kad gydytoja teisi... smile.gif
Atsakyti