Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai į vestuves

toliau dalinamės informacija, kaip pasigaminti norimus kvietimus, kokius, kur pirkti jiems reikalingas medžiagas ir pan...
čia keletas man gražių:
Atsakyti
Kaip aš noriu greičiau pradėti gaminti kvietimus, bet laiko visai nėra.

Tai gal galit kas nors man parašyti tikslų adresą, kur prie rotušės yra floristikos parduotuvė blush2.gif
Atsakyti
Būsimosios jaunosios, prieš kiek laiko iki vestuvių pradėsit kvietimus dalinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2007 01 22, 10:34)
Būsimosios jaunosios, prieš kiek laiko iki vestuvių pradėsit kvietimus dalinti?  ax.gif

Aš tai gal likus 2 mėnesiams iki vestuvių g.gif
Ausrytia aš nežinau dar ar rašysiu tą "P.S." unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2007 01 22, 11:34)
Būsimosios jaunosios, prieš kiek laiko iki vestuvių pradėsit kvietimus dalinti?  ax.gif


manau 2-3 men. likus iki vestuviu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos, čia vėl aš ax.gif
jau lyg ir šviečiasi, kad baliavosim oro uoste per vestuves tongue.gif
tai dabar noriu paklausti, ar tiks toj vietoj, kur jau apie balių rašyti " o vakare (X valandą) norime pakviesti visus į Vilniaus oro uostą, išlydėti jaunavedžių į naują gyvenimą" ? g.gif
Atsakyti
Kazi kur galima nuspirkti grazaus popieriuko,aman labai patiko tie antri pakvietimai?
Atsakyti
jei vilniuje tai popieriaus galima paieskoti Popieriaus pasaulyje, savanoriu prospekte netoli Rimi ir dar Mabivil( markuciuose, paplaujos g. 18 ju biuras ir sandeliai, bent seniau buvo). ten kai ieksojau buvau radus visokio pasirinkimo popieriaus ir ganetinai pigiai
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 01 24, 10:38)
Labas rytas merginos, čia vėl aš  ax.gif
jau lyg ir šviečiasi, kad baliavosim oro uoste per vestuves  tongue.gif
tai dabar noriu paklausti, ar tiks toj vietoj, kur jau apie balių rašyti " o vakare (X valandą) norime pakviesti visus į Vilniaus oro uostą, išlydėti jaunavedžių į naują gyvenimą" ?  g.gif

as gavus toki kvietima suprasciau, kad jus po santuokos iregistravimo vaziuosit i oro uosta tam, kad isskristumet i povestuvine kelione, o sveciu prasot jus palydeti... g.gif
as tai rasyciau kaip nors kvieciame i oro uosto kavine, ar kavine, esancia oro uoste... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytia: 25 sausio 2007 - 11:36
QUOTE(Ausrytia @ 2007 01 25, 12:19)
as gavus toki kvietima suprasciau, kad jus po santuokos iregistravimo vaziuosit i oro uosta tam, kad isskristumet i povestuvine kelione, o sveciu prasot jusu palydeti...  g.gif
as tai rasyciau kaip nors kvieciame i oro uosto kavine, ar kavine, esancia oro uoste...  g.gif

as irgi taip pagalvociau ir ateiciau su dzinsais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 01 25, 11:19)
as gavus toki kvietima suprasciau, kad jus po santuokos iregistravimo vaziuosit i oro uosta tam, kad isskristumet i povestuvine kelione, o sveciu prasot jus palydeti...  g.gif
as tai rasyciau kaip nors kvieciame i oro uosto kavine, ar kavine, esancia oro uoste...  g.gif

Jo, MB irgi pasakė taip pat doh.gif na, dėkui, reiks taisyti, ir kažką galvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar Klaipedoje bandziau ieskoti popieraisu pakvietimams bet nelabai yra ko pasirinkti.Negi teks pirkti pakvietimus doh.gif
Atsakyti