Įkraunama...
Įkraunama...

Negaliu būti stora- charakateris neleidžia

Sveikos merginos.Papasakosiu Jums savo istorija.Ji labai paprastu kodiniu pavadinimu:
"Plius 24 kg. priaugti per nėštumą',-ką jau čia ir bepridursi?..
Matydavau save veidrodyje ir visai nesijaučiau stora,bet juk tada buvau vos į0 kg.traukianti panelėĄTada nukeliavau į Ispaniją,smagiai paatostogavau,kol viename bare neišgirdau pranašiško vienos moteriškės sakinuko:
"Kokia jūs liekna.Matosi,kad nė sykio negimdžiusi",-grįžau į Angliją(kur tuo metu gyvenau jau apie pusmetį-nė kilogramo nepriaugdama) ir sugalvojau pasidaryti testuką,nes tokia sau sumoteriškėjusi,pagražėjusi atrodžiau..Nuojauta neapgavo-nėščia.Vat tada ir prasidėjo..
Pirmas mėnuo:Atrodau puikiai-jaučiuosi puikiai,svoris toks pat.
Antras mėnuo-atrodau puikiai,jaučiuosi klaikiai,svoris toks pat.
Trečias mėnuo-atrodau sau laaaabai gerai,krutinė iš rugžčiu obuoliukų ima keistis i saldžius melionus blush2.gif Pasaka..Svoris plius du kg.
Ketvirtas mėnuo-vis dar linksmai gyvenu,dėviu trumpus sijonėlius ir aukštakulnius-juk vasara ax.gif Sutikti seni pažystami sako,kad atrodau super thumbup.gif ir negali patiketi,kad as nėščia nestuke.gif lotuliukas.gif svoris-plius vienas kg.
Penktas menuo-imu sau nebepatikti,nes sesuo pasake,kad jai gražu,kaip aš pilnėju.Karve blink.gif Svoris-plius du kg.
Šeštas mėnuo-važiuojame i airija pas gimines.Teta pamačiusi mane apsiverkia doh.gif Tai kaip jaustis?Ar ji čia iš laimės?Ar jai pilvas visas kortas sumaišė g.gif svoris-plius du kg.
Septintas menuai,gal važiuoju aš namo,darbo duoda,tik jiems baisu,kad aš nėčia,atseit numirsiu ir pan.Svoris-plius trys kg.
Astuntas mėnuo-vis dar įlendu į savo senuosius džinsus thumbup.gif JĖĖĖĖĖĖ,bet siūlės jau braška..Svoris-plius penki kg.
Devintas mėnuo-imu pastebėti žvilgsnius,iš pradžių atrodė,kad gal niekas čia nepastebi,bet,jei jau pati sau veidrodyje kaip krypuojanti antis atsikišusiu gūžiu atrodau,prie kasos stovintys žmonės tikrai pastebėjo,todėl ir sake savo bambliui ramiai stovėti ir neužgauti 'tetos'.Veeeee..Nenoriu buti 'teta' blush2.gif Bet asilų krūva-galėjo nors užleisti,taip reikaliukas buvo prispyręs,vos iki tualeto parbegau ..blush2.gif
Manau šį laikotarpį galečiau skirstyti į punktus.
a.)Pirma savaite-svoris sokteli dar trim kg.gydytojas sako,kad valgau per daug saldumynų,o aš jų net akyse nematau-tik mėsos tesinori..
b.)Antra savaitė-svoris dar padidėja-plius du kg.Kažkaip sumažinau cepelinų ir šaltibarrščių 'dieta',bet tai kada dar valgyti,jei ne per nėštumą?Juk lelius'prašo'..
c.)Trečia savaite-išvažiuoju kelio per pilvą nematydama pas močiutę,ne į Rūgpienių,bet kaimą-Kūčių švęsti.Pavalgau taip gan neblogai,kojos patinę,žiedai nenusimauna,o Kalėdų rytas iš vis stebuklingas:visa ištinusi nuo bjaurybių sūrių silkių - siaubeli tu mano..Svoris-plius keturi kg.
Vat jau tada tai pagalvojau:
"Nereikia man čia tų Kalėdų,pati kaip besmegenis apvali,aš stoooooooooooora,man liūūūūūūūūūūūūūūdna,noriu namoooooooooooooooooo ir daugiau niekada neleisiu sau tiek ėstiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii(atsiprašau iš anksto už negražų žodį..)
Taip ir išvažiavau ir visai neplanuotai-pagimdžiau wub.gif
Sako moterys vistiek kaip nesavos per nėštumą,hormonų audros ir visa kita..Tad po gimdymo ėmiausi veiksmu plano,hormonai susireguliavo,pradėjo žmoniškai veikti smegenys,lioviausi savęs gaileti:
"Oj kokia aš čia nelaiminga,viso lieknos,gražios,o aš vienintelė pasaulyje nėščia ir stora",-tiesiog nebuvo laiko.Visą jį skyriau mažylei.Vyras Airijoje,aš viena,kam padėti nėra,taip ir gyvenau..Kompresas ant krūtinės,nes sutinusi ir šešto nr.(daugiau jokių svaičiojimų nebeliko,kad noriu didintis papukus-siaubas tokie tešmenys man atrodė..)
Valgyti normaliai negali,kruopos ir jogurtai..Taigi,bet pilvelis suglebęs,su juo ir nuotaika pabliūškusi..Praėjus pirmąjai euforijai,pamačiau save veidrodyje:
Papilkavęs veidas,paakiai juodi,plaukai neblizga,nagai nutrupėję..Kaip nukarusi katė pagalvojau,o žandai vistiek chamekiniai..Tada svėriau šešiasdešimt keturis kg...
Nusprendžiau,kad metas veikti,storai ir pilkai būti-ne mano charakteriui!
Pasiprašinėjau mėnesį pagalbos pati,nelaukiau jos ištiestos ant padėklo ir mažąja padėjo prižiūrėti tetos su puseserėmis.Trys savaitės po gimdymo-ir aš sporto salėje.Tik nerekomenduoju to išbandyti kuriai kitai..Siaubas..Dar ir dabar pamenu kaip drebėjo raumenys dvi dienas po grupinės treniruotės.Tokia ne formoje buvau..
Bet jau po mėnesio svėriau šešiasdešimt kg.!!!!
Tada svoris sustabilėjo,nesistengiau alinti savęs dietomis,nes labai bijojau pakenkti vaikučiui ir sau.Nuo mažakraujystės iki 'Jo-Jo' efekto galima su kvailais žaidimais prieiti..Ar dar blogiau:dings pienukas ir ką duosiu savo leliukui?Mišinį?Na jau neeee..Ne tam aš tokį svarbų žingsnį gyvenime žengiau,kad taip lengvabūdiškai elgčiausi schmoll.gif
Dukrytei dabar vieneri.Vėl po vasaros tinginiavimų sugrįžau į sporto salę.Nebemaitinu,tad stengiuosi sveikiau maitintis.Bet restoranuose užsisakau ir picų,ir mėgstamų cepelinų.Nealinu savęs,tiesiog daug dėmesio skiriu treniruotėms sporto klube.Dabar sveriu penkiasde6imt du kg.Labai tuo džiaugiuosi,nes atrodau lieknesne nei buvau prieš nėštuma,tik sveriu pora kg.daugiau.Manau tai raumenukų nuopelnas.Ir dar:labiau savimi pasitikiu,esu atletiškesnė ir moteriškesnė.Tad-nėra nieko blogo,ko pati negalėčiau pataisyti į gerą!
Atsakyti
labai sauni istorija, su jumoru tokia. saunuole.
Atsakyti
zinok skaitau sia istorija ir galvoju ji apie mane verysad.gif verysad.gif verysad.gif
taip pati mastau jog kiaule esu, per nestuma priaugau 30kg, na tai buvo ziaurei daug vandens prisikaupe nes vidury vasaros gimdziau !!!!!
reikes susigriebti nes is proto einu del to, negaliu i veidroti paziureti !!!!!!!!!!!!! blink.gif blink.gif blink.gif
21 kg numeciau bet dar jug liko !!!!!!! tai tikrai suimsiu save i rankas !!!!
galvoju apie sporto kluba g.gif g.gif
Atsakyti
as tai nesupratau ar cia man pasirode ar nea, bet daug kilogramu nestumo metu tikrai nebuvo priaugta g.gif suskaiciavau 15 kg cool.gif cia daug? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte24 @ 2007 01 25, 17:52)
zinok skaitau sia istorija ir galvoju ji apie mane  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
taip pati mastau jog kiaule esu, per nestuma priaugau 30kg, na tai buvo ziaurei daug vandens prisikaupe nes vidury vasaros gimdziau !!!!!
reikes susigriebti nes is proto einu del to, negaliu i veidroti paziureti !!!!!!!!!!!!!  blink.gif  blink.gif  blink.gif
21 kg numeciau bet dar jug liko !!!!!!! tai tikrai suimsiu save i rankas !!!!
galvoju apie sporto kluba  g.gif  g.gif

ir pirmyn!as su tavim! mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(soera @ 2007 01 25, 18:07)
as tai nesupratau ar cia man pasirode ar nea, bet daug kilogramu nestumo metu tikrai nebuvo priaugta g.gif suskaiciavau 15 kg cool.gif cia daug? doh.gif

pamirsai ideti 9men. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaiva-22 @ 2007 01 26, 13:35)
pamirsai ideti 9men. ax.gif


o kur minus kudikis, skysciai ir visa kita ax.gif gerai gerai neieskau priekabiu, neaisku kaip man cia bus kai vaikeli sugalvosi turet ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
ir mano istorija panasi. Per nestuma priaugau 25 kg. is pradziu ju nesimate ir niekas, net kaimynes pletkininkes, neitare, kad laukiuosi. PIlvas pradejo matytis paskutiniais menesiais. Po gimdymo jauciausi ir labai laiminga, ir labai negrazi. Kai susitikdavau su savo grupiokem ir vaikystes draugem - jos tokios lieknutes, plonutes, o as kaip drambliukas. Nors vyras mane labai palaike, ramino, aiskino, kad as jam pati graziausia, bet manes tai neguode. Pirmaisiais menesiais, kai tik vaikelis uzsnusdavo, pradejau daryti atsilenkimus, manksta kojoms. is pradziu buvo labai sunku prisiversti: mazai miego, vaikelis neramus, vyras grizta per pietus - gaminu, pusrycius, vakariene taip pat. Nu bet viena diena pasiziurejau, neistveriau ir pradejau intensyviai namie sportuoti. Kilogramai pradejo kristi po poros savaiciu. Gydytoja patare nesilaikyt jokiu dietu, tiesiog derinti mityba. Daug vaiksciodavau po parka su vezimeliu, vakarais vedziodama suni palakstydavau, o vyras pabudavo tuo metu su suneliu. Kai vaikeliui suejo keturi menesiai, anyta ji paglobodavo, o as istrukdavau i sporto sale. Jau buvau namie pasportavusi ir nebebuvo taip geda ir nejauku del savo figuros. dabar, praejus devyniems menesiams po gimdymo as beveik atgauvau ankstesnes formas ir jauciuosi labai gerai. jau drasiai apsiaunu aptemptus dzinsus ar trumpesni sijona. ir dar esu labai laiminga, nes esu mama.
Atsakyti
dziaugiuosi uz visas,kurios atrado savyje jegu nugaletti alkio monstra ir savigrauza:'ak,visos tobulos,o as stora karve",-viskas iveikiama!
Atsakyti
skaitau jusu istorijas ir moraliskai ruosiuosi, juk neuzilgo ir man teks saves negaileti ir mesti kg doh.gif

saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija. Šaunuolė. Aš irgi vykdau liekniejimo planą-chuligną, kai pasiexiu tixlą (hm, jei...) tai pasipasakosiu blush2.gif
Atsakyti
Chm... man irgi labai panašiai nutiko... iš pradžių svoris neaugo, o paskutiniais mėnesiais atrodo, kad storėju vien nuo maisto kvapo smile.gif Na o dabar mėnuo po gimdymo ir sėdžiu su +15 kg. Pradėjau sportuoti namie, nes kol kas sporto klube gėda pasirodyti verysad.gif
Atsakyti
lb patiko tavo istorija !Su humoru!super!
Atsakyti