Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos V

Sveikos 4u.gif Atidarau naują temą, nes senoji jau beveik prirašyta, tai kai uždarys senąją kviečiu rinktis čia 4u.gif
Norinčioms pasiskaityti senoji tema ČIA
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2007 01 22, 14:27)
Sveikos 4u.gif  Atidarau naują temą, nes senoji jau beveik prirašyta, tai kai uždarys senąją kviečiu rinktis čia  4u.gif
Norinčioms pasiskaityti senoji tema ČIA



labas, as irgi jau cia. Visoms mums linkiu, kad naujienos ir nuotaikos cia butu kuo geresnes, sekmes
Atsakyti
Na štai ir nauja jau V tema. Greitai prisipildo tie 50 puslapių...
Atsakyti
QUOTE
(majaliza @ 2007 01 22, 09:49)
atsiprašau, nelabai turiu laiko skaityti tiek puslapių...
Gal galėtumėte pasakyti, kiek iš tiesų yra FT4 norma?


Ka galėtų rodyti tyrimo rezultatai, kai FT4 nesiekia normos minimalios ribos?

Aciu 


QUOTE(Joliuke @ 2007 01 22, 17:14)
FT4 norma nuo 12,0-22,0.  4u.gif


Aciu mirksiukas.gif ,
viename shaltinyje radau, kad norma suaugusiems
· TSH 0,2 – 3,8 mU/l
· FT4 11,8 – 24,6 pmol /l
· FT3 5,4 – 9,4 pmol /l ,
taciau kokius sutrikimus galima itarti, kai FT4 yra maziau nei 12, o TSH - normalus? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, aš su jumis 4u.gif Visoms gerų rezultatų, stiprybės.
Gal kas vartojot ką nors svoriui mažinti? Ar padėjo?
Atsakyti
QUOTE(Silma @ 2007 01 22, 19:53)
Sveikos, aš su jumis  4u.gif  Visoms gerų rezultatų, stiprybės.
Gal kas vartojot ką nors svoriui mažinti? Ar padėjo?

Sveika. Aš gėriau detox kit. Šiaip ten ne svorio mažinimui, bet organizmo valymui skirta, bet svoris nuo 60kg nukrito iki 55kg g.gif Dabar geria mano mama, irgi tikisi nors truputį numest svorio. Matysim kaip seksis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Silma @ 2007 01 22, 21:53)
Sveikos, aš su jumis  4u.gif  Visoms gerų rezultatų, stiprybės.
Gal kas vartojot ką nors svoriui mažinti? Ar padėjo?



Silma, labas, na aktualu ir man tie nelemti kg. Kad tik jie butu, bet su jais kartu dideja spaudimas ir cholesterolis. Man po operacijos pirma menesi nukrito svoris, matyt, stresas veike, bet paskui eme dideti ne dienom, o valandom, apie 10 kg, deja, pliuse esu... verysad.gif Dabar prisiziuriu maista, bet svoris labai nenori kristi, o spacialiai ka nors vartoti bijau. Gal, sakau, uzteks valios... Jeigu rasite kuri nors kokiu nors stebuklingu budu, zinokite, man irgi aktualu... sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bertė: 22 sausio 2007 - 20:23
QUOTE(Joliuke @ 2007 01 22, 22:17)
Sveika. Aš gėriau detox kit. Šiaip ten ne svorio mažinimui, bet organizmo valymui skirta, bet  svoris nuo 60kg nukrito iki 55kg g.gif Dabar geria mano mama, irgi tikisi nors truputį numest svorio. Matysim kaip seksis g.gif


Joliuke, kur tu pirkai Detox kit, Vilniuje poroje vaistiniu klausiau - neturi. Ar tai tie patys vaistai, kur yra trys buteliukai, prisimenu, rasete kazkuri. Aciu
Atsakyti
QUOTE(bertė @ 2007 01 22, 21:06)
Joliuke, kur tu pirkai Detox kit, Vilniuje poroje vaistiniu klausiau - neturi. Ar tai tie patys vaistai, kur yra trys buteliukai, prisimenu, rasete kazkuri. Aciu

Taip čia tie, kur 3 buteliukai yra. Aš pirkau savo mieste Camelia vaistinėj, jei tuo metu neturi, tai užsako ir atveža. Keista, kad Vilniuj nerandi g.gif Šiaip tai Euro vaistinėj net nežino kas tai yra, pabandyk nueit į Camelia 4u.gif
Atsakyti
sakykit,o keliones pas gydytojus ne nuo šeimos gydytojo reikia pradėti?
Atsakyti
mergaitės, man dabar iškilo toks klausimas, kas tas urea?
prie ca, kalio tyrimų parašė... na eiti reiks ten, kur biocheminius daro.
aš maniau, kad tai šlapimas, bet kad tam kabinete tikrai šlapimo netiria unsure.gif
visai pasimetus esu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2007 01 23, 01:26)
mergaitės, man dabar iškilo toks klausimas, kas tas urea?
prie ca, kalio tyrimų parašė... na eiti reiks ten, kur biocheminius daro.
aš maniau, kad tai šlapimas, bet kad tam kabinete tikrai šlapimo netiria unsure.gif
visai pasimetus esu doh.gif

Tai tikrai ne šlapimas, tai šlapalas. Jis tiriamas iš kraujo. Man atrodo jis parodo kažką apie inkstų veiklą, nors nelabai žinau...Paieškok internete, tikrai rasi.
Papildyta:
QUOTE(pipima @ 2007 01 22, 23:12)
sakykit,o keliones pas gydytojus ne nuo šeimos gydytojo reikia pradėti?

Na taip, ypač jeigu eini ne į privačias gydymo įstaigas, o į valstybines...
Sėkmės pradedant žygius 4u.gif
Atsakyti