Įkraunama...
Įkraunama...

Lifto atitvėrimas

Gyvename devynaukštyje antrame aukšte. Norėtume atitverti tą laiptinės dalį, kur yra liftas. Gal kas su tuo susidūrėt? Gal žinot, ar reikia kokių nors oficialių leidimų iš tam tikrų instancijų? Kalbėjau su liftus taisančiais darbuotojais. Jie neprieštarauja. Sako, kad gedimo atveju jiems bus sunkiau dirbti, bet įmanoma.

Kaip tarėtės su kaimynais? Prašėt žodinio, ar raštiško leidimo, o gal iš vis nesitarėt? Kaip išsprendėt triukšmo problemą (dabar jau gausis, kad liftas bus mano koridoriuje). Kaip sprendėt ventiliacijos problemą? O gal to koridoriuko ventiliuoti nereikia?

Mano pirmosos durys ("tikros" buto durys) bus toje vietoje, kurioje ir buvo, tai atitvėrus gaunasi ne tokia maža patalpa. Pagalvojome, kad jeigu jau yra galimybė, papildomas plotas tikrai nepamaišytų.

Jei suteiktumėte bent kokią informaciją, būčiau be galo dėkinga.
Atsakyti
o tai kaip kiti juo naudosis, jei jis bus uz jusu duru? g.gif ar as kazko nesupratau?
ar manai,kad i antra auksta gali ir uzlipt visi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvandene: 23 sausio 2007 - 11:56
Antram aukšte niekas liftu ir nesinaudoja,jis ten net neatsidaro,už jį ir nemoka.
Atsakyti
Taip, antrame aukšte jis iš vis nestoja. Bus problemų tik tuo atveju, jei kaimynystėje apsigyvens tarkime neįgalus žmogus ir norės naudotis liftu, bet tikiuosi, kad tai mažai tikėtina. Kai kalbėjau su liftus aptarnaujančiu darbuotoju, sakė, kad kai kur užmūrina net trečio aukšto liftą (tipo, susitaria su kaimynais ir viskas), bet manau, kad trečias aukštas- jau daugiau problemų. Aš to nedaryčiau...
Atsakyti
Mano situacija. Mūsų naujame daugiabutyje liftas dar nepajungtas ir dar neaišku kas už jį mokės, o kas nemokės. Tai man iškilo toks klausimas. Tarkim antras aukštas pareiškia, kad nenori naudotis liftu ir į antrą aukštą liftas nevažiuos. Bet ar jūs nemanote kad tai nelogiška? Jei, tarkim, antro aukšto gyventojas daro remontą - perka plytas, kitas statybines medžiagas, tai negi jūs nemanote, kad jam patogiau plytas vežt liftu į trečią aukštą ir nešt jas žemyn vienu aukštu, negu tempt aukštyn vieną aukštą iš pirmojo? Tas pats ir tarkim su trečiu aukštu, jei jie nuspręstų "atsijungti" nuo lifto..
Ką galvojate apie tokius mano "pamąstymus"? Kaip spręst tokias "atsijungimo" nuo liftų situacijas, kad visiems būtų teisinga?
Atsakyti
QUOTE(virdzina @ 2007 01 23, 13:00)
Antram aukšte niekas liftu ir nesinaudoja,jis ten net neatsidaro,už jį ir nemoka.

mat kaip... rolleyes.gif nezinojau...
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 01 23, 15:57)
Mano situacija. Mūsų naujame daugiabutyje liftas dar nepajungtas ir dar neaišku kas už jį mokės, o kas nemokės. Tai man iškilo toks klausimas. Tarkim antras aukštas pareiškia, kad nenori naudotis liftu ir į antrą aukštą liftas nevažiuos. Bet ar jūs nemanote kad tai nelogiška? Jei, tarkim, antro aukšto gyventojas daro remontą - perka plytas, kitas statybines medžiagas, tai negi jūs nemanote, kad jam patogiau plytas vežt liftu į trečią aukštą ir nešt jas žemyn vienu aukštu, negu tempt aukštyn vieną aukštą iš pirmojo? Tas pats ir tarkim su trečiu aukštu, jei jie nuspręstų "atsijungti" nuo lifto..
Ką galvojate apie tokius mano "pamąstymus"? Kaip spręst tokias "atsijungimo" nuo liftų situacijas, kad visiems būtų teisinga?


Matot kaip,

Jei teisingai supratau, Jūs gyvenate naujos tatybos name? O maniškis senas tarybinukas. Kiek žinau, antrame aukšte liftas niekada nestoja ir net nežinau ką reikėtų daryti, kad jis stotų... O dėl remonto- nemanau, kad kaimynai dėl to norėtų pajungti liftą.
Atsakyti
QUOTE(Klumpė @ 2007 01 23, 09:40)
Gyvename devynaukštyje antrame aukšte. Norėtume atitverti tą laiptinės dalį, kur yra liftas. Gal kas su tuo susidūrėt? Gal žinot, ar reikia kokių nors oficialių leidimų iš tam tikrų instancijų? Kalbėjau su liftus taisančiais darbuotojais. Jie neprieštarauja. Sako, kad gedimo atveju jiems bus sunkiau dirbti, bet įmanoma.



Kaune pries pora metu reikdavo nueiti i liftu valdyba (ar kaip ten jinai vadinasi, na zodziu pas valdzia) su jais pasisneketi ir jie leisdavo. Tik reikdavo palikti pas liftininkus savo namu buto rakta doh.gif Tipo jei kas, kad jie galetu ieiti ir kazka pataisyti. realiai logikos jokios, tai visi nesdavo belekokius raktus ir sekmingai gyvendavo
Atsakyti
QUOTE(nePadori @ 2007 01 25, 22:36)
tai visi nesdavo belekokius raktus ir sekmingai gyvendavo

Cia tai geras lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
O kažin kaip tartis su kaimynais?

Pas liftininkus aš tikrai neisiu ir raktų nenešiu, nes kaip jau minėjau, man sakė, kad galima ir taip pasikelti, tik sunkiau. Tokiu atveju yra reikalinga kitų liftininkų pagalba. O palikti kažkam savo buto raktus... Taigi tam ir dedam duris, kad niekas svetimas nevaikščiotų. Ką jie ten sau galvoja su tokiais pasiūlymais?..
Atsakyti
Nejau niekas nesusidūrėt su šita "problema"?
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 01 23, 14:57)
Mano situacija. Mūsų naujame daugiabutyje liftas dar nepajungtas ir dar neaišku kas už jį mokės, o kas nemokės. Tai man iškilo toks klausimas. Tarkim antras aukštas pareiškia, kad nenori naudotis liftu ir į antrą aukštą liftas nevažiuos. Bet ar jūs nemanote kad tai nelogiška? Jei, tarkim, antro aukšto gyventojas daro remontą - perka plytas, kitas statybines medžiagas, tai negi jūs nemanote, kad jam patogiau plytas vežt liftu į trečią aukštą ir nešt jas žemyn vienu aukštu, negu tempt aukštyn vieną aukštą iš pirmojo? Tas pats ir tarkim su trečiu aukštu, jei jie nuspręstų "atsijungti" nuo lifto..
Ką galvojate apie tokius mano "pamąstymus"? Kaip spręst tokias "atsijungimo" nuo liftų situacijas, kad visiems būtų teisinga?

tai cia taspac jei as gyvendama pirmam aukste tureciau uz ji moketi doh.gif nu nesamone.. juk greiciau uzbegi i ta antra auskta, nei to lifto sulauki.. seip tevai gyvena treciam aukste, irgi galedavau vaziuoti liftu iki ketvirto ir lengviau butu nulipti viena auksta, bet tevai jau taip isauklejo nuo vaikystes, kad jei nemoku, tai negaliu ir naudotis!!! taip ir nepasinaudojau juo niekad blink.gif cia manau kiekvieno sazines reikalas.. o ir nuo to kad karta kita kazkas savo plytas nusives iki ketvirto auksto ir nulips i trecia, labai jau brungiai tau tai nekainuos doh.gif
Atsakyti