Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų drebėjimas

labas,

ar kas nors turit tokia problemą? kartais nedreba, bet kartais uzeina taip kad i rankas vos galiu kazka paimt blink.gif va siandien uzejo siaubingai ir nepraina, net popierius rankose dreba...baisu, kaip pas kokia senole....
gal kas zinote kaip gydyti toki reikala?nes geda tiesti rankas kazkam ar imti kazka kitiems matant...
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2007 01 23, 11:55)
labas,

ar kas nors turit tokia problemą? kartais nedreba, bet kartais uzeina taip kad i rankas vos galiu kazka paimt blink.gif  va siandien uzejo siaubingai ir nepraina, net popierius rankose dreba...baisu, kaip pas kokia senole....
gal kas zinote kaip gydyti toki reikala?nes geda tiesti rankas kazkam ar imti kazka kitiems matant...

O tu su skydliauke kartais neturi problemų? Patarčiau išsitirti. Nes kai man buvo stipriai sustreikavus skydliaukė, mano rankos irgi labai drebėjo, net laikraščio ar žurnalo nebuvo įmanoma skaityti laikant rankose... Jau nekalbu apie tai, kad viskas krisdavo iš rankų... Pradėjus gydyti skydliaukę rankos drebėti nustojo.
Atsakyti
QUOTE(Teressa @ 2007 01 23, 12:07)
O tu su skydliauke kartais neturi problemų? Patarčiau išsitirti. Nes kai man buvo stipriai sustreikavus skydliaukė, mano rankos irgi labai drebėjo, net laikraščio ar žurnalo nebuvo įmanoma skaityti laikant rankose... Jau nekalbu apie tai, kad viskas krisdavo iš rankų... Pradėjus gydyti skydliaukę rankos drebėti nustojo.


nezinau, kazkaip nepagalvojau blink.gif
Atsakyti
tai ka daugiau niekam nedreba? g.gif
jei ka tai alkoholio nevartoju biggrin.gif
Atsakyti
Vertetu issitirt ne tik skydliauke, bet ir sirdi. Ranku drebejimas gali atsirasti ir nuo sirdies sutrikimu... ax.gif
Atsakyti
Siaip tai ranku drebejimas yra susijes su sirdies ir kraujagysliu bukle, o skydliaukes sutrikimus turintys zmones daznai ir skundziasi sirdimi ir nervais. Taip kad pirmiausiai reiketu pastebeti savo sirdele. Ar tuomet kai dreba rankos tuo paciu ir nejauti bendro silpnumo, ar pvz. jeigu tektu tuomet uzlipti laiptais, ar padarytum tai lengvai , ar nepritruktu oro. Man daznai pradedavo drebeti rankos kai isgerdavau kavos ar parukydavau. Jau daug metu negeriu kavos, esu atsisakiusi kofeino visose jo formose. Turetum save pastebeti kada tas drebejimas paprastai atsiranda - po kokios veiklos, maisto, kokiu dienos metu ir t.t. Gali tureti itakos ir fizinis kruvis, maistas... Bet visa tai tik prielaidos po kuriu pradeda siek tiek streikuoti tavo sirdele. Man niekad nedrbejo rankos labai stipriai, nes iskart pastebedavau po ko tai atsiranda ir vengdavau. Jei rankos dreba susijaudinus, vadinasi tame dalyvauja ir vegetacine nervu sistema, kuri reaguoja i kazkokius tavo pergyvenimus... tai tiek...
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2007 01 24, 12:36)
tai ka daugiau niekam nedreba?  g.gif
jei ka tai alkoholio nevartoju  biggrin.gif


Dreba rolleyes.gif Dreba tada, kai noriu valgyti. Ir taip staiga užeina tas drebėjimas doh.gif Bet ir silpnumas iš karto toks. Nežinau kas gali būti. Tyrimus jau senokai dariau, na prieš gimdymą..tai kraujas buvo superinis..
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2007 01 23, 11:55)
labas,

ar kas nors turit tokia problemą? kartais nedreba, bet kartais uzeina taip kad i rankas vos galiu kazka paimt blink.gif  va siandien uzejo siaubingai ir nepraina, net popierius rankose dreba...baisu, kaip pas kokia senole....
gal kas zinote kaip gydyti toki reikala?nes geda tiesti rankas kazkam ar imti kazka kitiems matant...


kaip jau buvo čia minėta, pasitikrink skydliaukę - TSH, FT4 ir ATPO rodiklius
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2007 02 03, 16:23)
Dreba rolleyes.gif  Dreba tada, kai noriu valgyti. Ir taip staiga užeina tas drebėjimas doh.gif Bet ir silpnumas iš karto toks. Nežinau kas gali būti. Tyrimus jau senokai dariau, na prieš gimdymą..tai kraujas buvo superinis..

Todėl kad cukrus kraujyje staigiai krenta, arba valgai retai ir daug. turėtum po truputi ir dažniau valgyt, ir turėt prie savęs porą riešutukų ar saldainį, kad pajutusi silpnumą suvalgytum. Žo prisižiūrėk truputuka, o tai dar gatvėj kur susmuksi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 02 03, 17:53)
Todėl kad cukrus kraujyje staigiai krenta, arba valgai retai ir daug. turėtum po truputi ir dažniau valgyt, ir turėt prie savęs porą riešutukų ar saldainį, kad pajutusi silpnumą suvalgytum. Žo prisižiūrėk truputuka, o tai dar gatvėj kur susmuksi unsure.gif


Ane ax.gif Aš TAU labai dėkoju už šią žinutę notworthy.gif , vis suku galvą, kas čia galėtų būti. Galvojau ir pati apie cukrų, nors su diabetais neturiu nieko bendro, tfu tfu tfu. O va ir šiandien... Apie 12 val išėjau vaiką pavėžinti grynam ore, tai grįžti po 2 valandų jau vos pajėgiau. Kaip kokiam filme, galvojau, kaip čia man greičiau misiją neįmanomą atlikti - virtuvę pasiekti unsure.gif Jau dzin buvo ir vaikas, kai parėjau namo. Džiaugiaus, kad iš viso jį parsinešiau laiptais.
Pavalgiau, kur ten pavalgiau irnesakyk.gif Prisprogau, praėjo pusvalandis, vėl kaip žmogus pasijutau...

g.gif O ko tam cukrui taip staigiai mainytis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 03 vasario 2007 - 16:00
manai tik diabetikai tuom skundžias? Joo blink.gif
Atsakyti

Siūlau apskritai atlikt bendrą kraujo tyrimą-gal geležies stokos mažakraujystė,irgi būdinga silpnumo priepuoliai,tankus širdies plakimas.
O šiaip siūlau pradėt valgyt daugiau ir reguliariai mirksiukas.gif ,nes iš tikrųjų,jeigu valgai per retai ir per mažai-staigiai sumažėja gliukozės kiekis kraujyje,kuris yra energijos šaltinis ir dreba tos rankos.Šiaip labai greitai gliukiozės kiekį kraujyje padidina natūralus medus-kai tik silpna pasidaro ir jei turi po ranka-sučiulpk nedidelį šaukštuką medaus.

Papildyta:
QUOTE(campanula @ 2007 02 04, 00:38)
Siūlau apskritai atlikt bendrą kraujo tyrimą-gal geležies stokos mažakraujystė,irgi būdinga silpnumo priepuoliai,tankus širdies plakimas.
O šiaip siūlau pradėt valgyt daugiau ir reguliariai mirksiukas.gif ,nes iš tikrųjų,jeigu valgai per retai ir per mažai-staigiai sumažėja gliukozės kiekis kraujyje,kuris yra energijos šaltinis ir dreba tos rankos.Šiaip labai greitai gliukiozės kiekį kraujyje padidina natūralus medus-kai tik silpna pasidaro ir jei turi po ranka-sučiulpk nedidelį šaukštuką medaus.

Gliukozė mažėja staigiai dėl to,kad reguliariai jo nepapildai,t.y.reguliariai nevalgai.
Atsakyti