Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Ankstesnę temą rasite ČIA 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Na ir daug informacijos cia galima rasti thumbup.gif Kol viska perskaiciau tai ir galva isiskaudejo blink.gif bet niekur neradau kalbant apie ''Medziotoju sostine'' Kedainiuose. Man ji labai patiko ir noreciau suzinoti apie ja kuo daugiau. Zmoniu bus apie 60. Gal kas sventete savo vestuves ar gimtadieni ten? Gal ir kainas zinote? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nemeja24 @ 2007 01 24, 19:11)
Sveikos merginos  4u.gif

Na ir daug informacijos cia galima rasti  thumbup.gif  Kol viska perskaiciau tai ir galva isiskaudejo  blink.gif  bet niekur neradau kalbant apie ''Medziotoju sostine'' Kedainiuose. Man ji labai patiko ir noreciau suzinoti apie ja kuo daugiau. Zmoniu bus apie 60. Gal kas sventete savo vestuves ar gimtadieni ten? Gal ir kainas zinote? Buciau labai dekinga  4u.gif



As nieko blogo nesu girdejus apie sia sodyba, is pazystamu keli svente tai patiko. tik kaina man atrodo ten nemaza g.gif
Atsakyti
QUOTE(nemeja24 @ 2007 01 24, 17:11)
Sveikos merginos  4u.gif

Na ir daug informacijos cia galima rasti  thumbup.gif  Kol viska perskaiciau tai ir galva isiskaudejo  blink.gif  bet niekur neradau kalbant apie ''Medziotoju sostine'' Kedainiuose. Man ji labai patiko ir noreciau suzinoti apie ja kuo daugiau. Zmoniu bus apie 60. Gal kas sventete savo vestuves ar gimtadieni ten? Gal ir kainas zinote? Buciau labai dekinga  4u.gif


kaina tikrai nemaža.....O šiaip fainai, ten gražu..... wub.gif Tik va jeigu dar pernai vasarą šeimininkas leido savo maisto tiekėjus turėt, tai šiemet reikia iš jo imti doh.gif Ir kiek pamenu irgi nepigiai....
Jeigu labai domina galiu tiksliau dėl kainų pažiūrėt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
Seniai cia nesilankiau....
Atsitiko taip, kad del tam tikru priezasciu mes vestuves atidedam, o sodyba jau buvome rezervave GEGUZES 12d.
PETRAUSKU SODYBA
Cia jos nuoroda, jei kas dar nemate: http://www.countrysi...s/mini/?rid=330
Mums dabar pinigus nenori grazint kol neatsiras norinciu i ta diena doh.gif
Mes buvome sutare 100lt/zmogui. Sakyciau pigu, palyginus su kitom vietom ir grazu, kas irgi labai aktualu rolleyes.gif
Seimininko tel. 868927519.
Jei rezervuosit parasykit man i AZ.
Aciu biggrin.gif
Atsakyti
mes Ramuciuose uzsisakem sale.. atrode visai neblogai, plius vasari planuoja atsinaujinti ir prasiplesti - 90 litu zmogui su nakvyne.. mums pasirode imanoma iskesti smile.gif
tiesa nera grazios gamtos aplink, tik nedidelis kiemelis, bet pats pastatas grazus..
Atsakyti
QUOTE(doska @ 2007 01 25, 09:17)
kaina tikrai nemaža.....O šiaip fainai, ten gražu..... wub.gif Tik va jeigu dar pernai vasarą šeimininkas leido savo maisto tiekėjus turėt, tai šiemet reikia iš jo imti doh.gif  Ir kiek pamenu irgi nepigiai....
Jeigu labai domina galiu tiksliau dėl kainų pažiūrėt 4u.gif  4u.gif


As skaiciau ju kainorasti internete bet labai jau ten nekonkreciai aprasyta blush2.gif Noreciau zinoti kokia kaina butu 1-am zmogui su maistu ir nakvyne, jeigu tu zinai tikslesnias kainas buciau labai dekinga uz info 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nemeja24 @ 2007 01 25, 16:44)
As skaiciau ju kainorasti internete bet labai jau ten nekonkreciai aprasyta  blush2.gif Noreciau zinoti kokia kaina butu 1-am zmogui su maistu ir nakvyne, jeigu tu zinai tikslesnias kainas buciau labai dekinga uz info  4u.gif  4u.gif

kai mes buvom i ja uzsuke paziuret, tai tikrai sodyba wub.gif bet mus nubaide tik tai kad jie sodybos nuoma uzsiprase 4500 ( ir tai tik sake kadangi jus birzeli zenijates tai uz tiek galeciau atiduot rolleyes.gif ), o maista jie tiekia is berneliu ( tai dar plius koki 70-80Lt/zmogui (tiksliai nzn kiek bernuose 1zm kainuoja schmoll.gif ) blink.gif na man kazkaip tik del to schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas patartumete kokia sodyba aplink Kauna ar apie 100 km spinduliu aplink ji? Reikia apie 80 - 90 zmoniu ir su nakvyne daugiau nei pusei. Busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2007 01 25, 15:22)
kai mes buvom i ja uzsuke paziuret, tai tikrai sodyba  wub.gif bet mus nubaide tik tai kad jie sodybos nuoma uzsiprase 4500 ( ir tai tik sake kadangi jus birzeli zenijates tai uz tiek galeciau atiduot rolleyes.gif ), o maista jie tiekia is berneliu ( tai dar plius koki 70-80Lt/zmogui (tiksliai nzn kiek bernuose 1zm kainuoja schmoll.gif ) blink.gif na man kazkaip tik del to  schmoll.gif


blink.gif tai iki kitu metu dar kainos padides cray.gif Renkames sodyba dabar kad vasara grize galetume uzsisakyti, nes neprivazinesi is taip toli simta kartu doh.gif O man si sodyba taip patinka wub.gif
Ir su tuo maistu taip idomiai, gal butu galima susitarti del savo seimininkiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulka @ 2007 01 26, 10:51)
Gal kas patartumete kokia sodyba aplink Kauna ar apie 100 km spinduliu aplink ji? Reikia apie 80 - 90 zmoniu ir su nakvyne daugiau nei pusei. Busiu labai dekinga  4u.gif



pasiziurekite www.bilvinusodyba.lt
Atsakyti
QUOTE(nemeja24 @ 2007 01 24, 18:11)
Sveikos merginos  4u.gif

Na ir daug informacijos cia galima rasti  thumbup.gif  Kol viska perskaiciau tai ir galva isiskaudejo  blink.gif  bet niekur neradau kalbant apie ''Medziotoju sostine'' Kedainiuose. Man ji labai patiko ir noreciau suzinoti apie ja kuo daugiau. Zmoniu bus apie 60. Gal kas sventete savo vestuves ar gimtadieni ten? Gal ir kainas zinote? Buciau labai dekinga  4u.gif


Netoli Kedainiu yra ir kita sodyba sventems. Mes ten sventem giminaiciu vestuves (50-60 zmoniu), buvom patenkinti, ypac maistu. Siek tiek truko vietos sokiams tokiai chebrai. Bet kainos kiek zinau labai smarkiai nesikandziojo.
Adresas internete: Ąžuolotas
Atsakyti