Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija Clost. be IUI

Tesiame temele toliau. Nauji metai, nauja tema, naujos nestuke.gif . SEKMES!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 24 sausio 2007 - 16:15
as sulaukiau savuju mmm, po 49 dienu ciklo smile.gif tai vat pradedu kartu gerti vaistus nuo grybu... tikiuosi poto tepineliai bus geri ir minsiu darytis gimdos foto smile.gif tikiuosi bus viskas sklandziai nes jau puse metu stoviu tame paciame taske smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2007 01 24, 23:37)
as sulaukiau savuju mmm, po 49 dienu ciklo smile.gif  tai vat pradedu kartu gerti vaistus nuo grybu... tikiuosi poto tepineliai bus geri ir minsiu darytis gimdos foto smile.gif tikiuosi bus viskas sklandziai nes jau puse metu stoviu tame paciame taske smile.gif


Ar neklausei gini, kodel tiek ciklas tesesi g.gif
Sekmes fotosesijoje, man ziauriai skaudejo, kitoms sako nieko, pasiimk iklota, nes pakraujuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 01 25, 09:00)
Ar neklausei gini, kodel tiek ciklas tesesi g.gif
Sekmes fotosesijoje, man ziauriai skaudejo, kitoms sako nieko, pasiimk iklota, nes pakraujuoja mirksiukas.gif

Nu jo, ta fotosesija neiline, man labai skaudejo blink.gif bet iskentejau sokiai.gif labai seseles fainos buvo, labai padejo ir nulipti ir i lova atsigulti. Pasirodo ta fotosesija vadinama operacija blink.gif dave man popieriuku kruva pasirasyti.
Iklota tai geriau pasiimti ax.gif
Sekmes cooliuke, kad neskaudetu 4u.gif ir lauksim geru atsakymu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elephant: 25 sausio 2007 - 11:25
QUOTE(cooliuke @ 2007 01 24, 23:37)
as sulaukiau savuju mmm, po 49 dienu ciklo smile.gif  tai vat pradedu kartu gerti vaistus nuo grybu... tikiuosi poto tepineliai bus geri ir minsiu darytis gimdos foto smile.gif tikiuosi bus viskas sklandziai nes jau puse metu stoviu tame paciame taske smile.gif

Man praeitą ciklą irgi buvo suradę grybų, tai kai išgėriau 1 tabletę, lyg ir pagerėjo, nebuvo tų varkės išskyrų, bet vistiek jaučiau niežulį, nors ginis sakė, kad pas mane viskas tvarkoj, jokių grybų požymių nemato, nors tepinėlio nedariau, geriau sakau, dar kelias tablietkas įkalsiu, kad visus grybus nugalabyčiau. Tai šį ciklą ilsiuosi ax.gif Jokio clost., gal net ir nieko nebandysiu, nes kažkaip labai nerviškai esu išsekus, tiek problemų turiu. Na, nebent apie 12 c.d. nulėksiu pažiūrėti, ar kas užaugo natūraliai ax.gif
Sekmės visoms 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(elephant @ 2007 01 25, 12:22)
Nu jo, ta fotosesija neiline, man llabai skaudejo  blink.gif  bet iskentejau sokiai.gif Sekmes cooliuke, kad neskaudetu 4u.gif

Sakyk, o tau ilgai kraujavo ir kokie rezultatai ax.gif Juk kai labai skauda, sako, kad užspazmuoja kiaušintakiai ir dar ar nebus čia ryšio, jei labai skauda, tai ir kraujuojama daug g.gif Kadangi esu bailė, dai dariau su narkoze blush2.gif , bet man pakraujavo tik tą dieną ir tai kelias valandas ir viskas. ax.gif O įdomu IUI daro su narkoze, nes ir ten skauda, ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 01 25, 11:26)
Man praeitą ciklą irgi buvo suradę grybų, tai kai išgėriau 1 tabletę, lyg ir pagerėjo, nebuvo tų varkės išskyrų, bet vistiek jaučiau niežulį, nors ginis sakė, kad pas mane viskas tvarkoj, jokių grybų požymių nemato, nors tepinėlio nedariau, geriau sakau, dar kelias tablietkas įkalsiu, kad visus grybus nugalabyčiau. Tai šį ciklą ilsiuosi ax.gif Jokio clost., gal net ir nieko nebandysiu, nes kažkaip labai nerviškai esu išsekus, tiek problemų turiu. Na, nebent apie 12 c.d. nulėksiu pažiūrėti, ar kas užaugo natūraliai ax.gif
Sekmės visoms 4u.gif

Papildyta:

Sakyk, o tau ilgai kraujavo ir kokie rezultatai ax.gif Juk kai labai skauda, sako, kad užspazmuoja kiaušintakiai ir dar ar nebus čia ryšio, jei labai skauda, tai ir kraujuojama daug g.gif  Kadangi esu bailė, dai dariau su narkoze blush2.gif , bet man pakraujavo tik tą dieną ir tai kelias valandas ir viskas. ax.gif  O įdomu IUI daro su narkoze, nes ir ten skauda, ar ne ax.gif

Man nezymiai kraujavo. Skausmas blink.gif nors ir leido ketanova. Skausmas su kraujavimu nemanau kad turi kazka labai bendro, nes kaip minejau man labai nezymiai kraujavo. O rezultatai geri, kausintakiai praeinami thumbup.gif , jei butu buve nepraeinami nebutu galeje stimuliuoti ax.gif
As dabar laukiu nesulaukio vasario 8 d. eisiu pas savo gini, ziuresim ka sakys del hormonu rezultatu, nes kai ziurejau pagal normas tai nieko gero verysad.gif
Labai jau laukiu judejimo prieki, veiksmu, gydymo, stimuliavimo blush2.gif
O del IUI tai nieko nezinau, gal merginos, kurioms jau dare IUI galetu tau placiau pasakyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elephant: 25 sausio 2007 - 12:11

Sakyk, o tau ilgai kraujavo ir kokie rezultatai ax.gif Juk kai labai skauda, sako, kad užspazmuoja kiaušintakiai ir dar ar nebus čia ryšio, jei labai skauda, tai ir kraujuojama daug g.gif Kadangi esu bailė, dai dariau su narkoze blush2.gif , bet man pakraujavo tik tą dieną ir tai kelias valandas ir viskas. ax.gif O įdomu IUI daro su narkoze, nes ir ten skauda, ar ne ax.gif
[/quote]


Jeigu gerai supratau fotosesija tai gimdos nuotrauka dare? Jei taip tai man labai skaudejo ir kraujavau kelias dienas.

O visai neseniai dare IUI. Tai visai nera ka lyginti. Jokio skausmo nejutau kai suleido spermiukus. Tik paskui reika paguleti tai kazko pilvo apacia maude. IUI labai greitai padaro, nera net kada apie skausma paglvoti. Aisku neturiu as dideles patirties man 1 IUI dare. Aisku as pries IUI labai jaudinausi, manu tai normalu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2007 01 25, 13:10)
Man nezymiai kraujavo. Skausmas  blink.gif  nors ir leido ketanova. Skausmas su kraujavimu nemanau kad turi kazka labai bendro, nes kaip minejau man labai nezymiai kraujavo. O rezultatai geri, kausintakiai praeinami  thumbup.gif , jei butu buve nepraeinami nebutu galeje stimuliuoti ax.gif
As dabar laukiu nesulaukio vasario 8 d. eisiu pas savo gini, ziuresim ka sakys del hormonu rezultatu, nes kai ziurejau pagal normas tai nieko gero  verysad.gif 
Labai jau laukiu judejimo prieki, veiksmu, gydymo, stimuliavimo  blush2.gif
O del IUI tai nieko nezinau, gal merginos, kurioms jau dare IUI galetu tau placiau pasakyti ax.gif

Pas mane tai užspazmavo vienas kiaušintakis, o kitas thumbup.gif
O kokius tyrimus dareisi ax.gif
Atsakyti
Nera ka lygint IUI ir gimdos nuotrauka, po IUI gal po keliu valandu pradeda soniukus skaudenti, o procedura, kaip eiline gin. apziura mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 01 25, 14:41)
Pas mane tai užspazmavo vienas kiaušintakis, o kitas  thumbup.gif
O kokius tyrimus dareisi ax.gif

Be gimdos nuotraukos, zinoma daryti hormoniniai tyrimai (FSH, LH, E2, PRL, P, T, DHEAS)
Atsakyti
Sveikutes, siandien keliauju pas daktare paziureti ko priauginau... buvau devinta ciklo diena, tai jau buvo ten sio bei to, gal kokius keturis matavo.. ziuresim, kaip siandien viskas atrodo. truputi bijau hiperstimuliacijos ir dvynuku smile.gif
juk po visokiu tokiu stimuliaciju didesne tikimybe dvynukams isitaisyti smile.gif as tiek apie tai galvoju, kad bijau kad ir prisikarksesiu smile.gif
musu viena pazistama turejo vaziuoti slidineti, ir pries pasidare testa- ogi akurat- nescia. mes irgi zadam vaziuoti slidineti vasario gale, o as taip noreciau, kad mane istiktu pazistamos likimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2007 01 26, 10:59)
Sveikutes, siandien keliauju pas daktare paziureti ko priauginau... buvau devinta ciklo diena, tai jau buvo ten sio bei to, gal kokius keturis matavo.. ziuresim, kaip siandien viskas atrodo. truputi bijau hiperstimuliacijos ir dvynuku smile.gif
juk po visokiu tokiu stimuliaciju didesne tikimybe dvynukams isitaisyti smile.gif as tiek apie tai galvoju, kad bijau kad ir prisikarksesiu smile.gif
musu viena pazistama turejo vaziuoti slidineti, ir pries pasidare testa- ogi akurat- nescia. mes irgi zadam vaziuoti slidineti vasario gale, o as taip noreciau, kad mane istiktu pazistamos likimas  biggrin.gif


Linkiu geru folikulu ir II vasario gale 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti