Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija Clost. be IUI

QUOTE(raminta100 @ 2007 03 24, 21:32)
Beje kurioje vaisingumo klinikoje dirba Usonienės ir Bogdanskienės. Tu irgi tenai lankaisi?

Usonienė yra "Vaisingumo klinika", Bogdanskienė "Vaisingumo centras". Bet tose klinikose yra ir kiti gydytojai kurie taip pat yra nevaisingumo specialistai ne būtinai eiti pas tuos garsiuosiu.
Aš asmeniškai gydausi pas Usonienę, bet pas ją yra tam tikra specifika, jinai daug nešneka ir neaiškina, nebent pati paklausi. Yra labai maloni gydytoja Visockienė, labai gera ir maloni gydytoja yra Meškauskienė. Pas BOgdanskienę kiek žinau irgi yra daug nuostabių gydytojų. Taip - privati klinika kainuoja, bet nevaisingumas yra specifika kurios deja nelabai išmano paprasti ginekologai. Pati dabar jau matai, kad daro tiesiog stulbinančias nesamones.

Mes prileidžiam mažą (bet labai labai MAŽĄ) mintį, kad gal mes ne viską žinom apie viastus, gal tikrai yra prižastis dėl ko tau skyrė gerti jų tiek, bet tiesiog mums neteko apie tai girdėti. Gal jinai pati sumaišė vaistų pavadinimą..... Sunku ką nors pasakyti. Tavo vietoj jau daugiau tų vaistų nebegerčiau rytoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendrė: 24 kovo 2007 - 21:45
QUOTE(Nendrė @ 2007 03 24, 22:29)

Kiek žinau skausmingumas priklauso ne nuo to kaip skausmą merginos supranta ir ne nuo to kiek jos gali jį toleruoti, o nuo to kas ten yra. Skausmas didelis būna jei pvz pas merginas yra saaugų ir tas tavo minėtas kontrastas jas tirpdo. Kuo daugiau tų sąaugų tuo skausmas ir didesnis. Vienos iš skausmo net vemia alpsta, o kitoms iš viso neskauda.

ačiū, kad paaiškinai, dabar aišku, nes man gimdos nuotraukos ir nedarė. Sakė du mėn. gali nedaryti, nes nebuvus jokios rizikos. Nors vaistai nesuregavo pirmą mėn. bandymo, tačiau vis vien kitą mėn. jau būtinai darys. Pirmiausia vyrą ištyrė.
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 24, 21:44)
Pirmiausia vyrą ištyrė.


Visiškai teisingai. Pirmiausia tirai vyrą, tada moters hormonus ir tada gimdos nuotrauka arba kai kurioms iškarto siūlo daryti laparaskopiją. O tada jau parenkamas gydymas.
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 03 24, 22:47)
Visiškai teisingai. Pirmiausia tirai vyrą, tada moters hormonus ir tada gimdos nuotrauka arba kai kurioms iškarto siūlo daryti laparaskopiją. O tada jau parenkamas gydymas.

mano hormonai buvo prieš tai ištirti.
Atsakyti
jau ir siandien nebegeriau vaistu ir laukiu nesulaukiu pirmadienio mega_shok.gif eisiu aiskintis gun_bandana.gif ir keisiu gydytoja. dabar kai nebegeriau vaistu, gal rytoj ir mmm ateis..., bet ka cia as sneku. Nu ka papasakosiu pirmadieni ka man jinai mad.gif papasakos. Beje labai aciu notworthy.gif wisoms uz patarimus Neatsisweikinu dar susitiksim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raminta100: 24 kovo 2007 - 22:00
ar tik nebusi perlenkus lazdos biggrin.gif ... argi kontrastas tirpdo saaugas? blink.gif

QUOTE(Nendrė @ 2007 03 24, 22:29)
...tas tavo minėtas kontrastas jas tirpdo..


Papildyta:
nebuk tokia kategoriska del pirmumo smile.gif tiriami yra abu, ir moteris, ir vyras, bet kuris pirmas, nera reiksmes mirksiukas.gif (biski kabinejuos sian prie taves atrodo smile.gif )


QUOTE(Nendrė @ 2007 03 24, 22:47)
.. Pirmiausia tirai vyrą...


Papildyta:
nunu.... maniau kad bent jau Vilniuje ginekologai ishsilavine, bet jeigu dabar man tokia poliklinikos vishta taip 30-ciai dienu skirtu clostilbegita ir dar elektra pakratytu....i teisma paduociau smile.gif

Negerk ir drozk pas nevaisingumo specialistus, o ponia gydytoja taip sakant....na papasakosi pirmadieni, del ko ji tau taip skyre ir panasiai...zinoma baisu jeigu niekas nekontroliuoja tokiu "gydytoju"

nepamirskite, kad poliklinikoje dirbantys ginekologai, nera specializuoti nevaisingumo specialistai. Jeigu negalite pastoti, kreipkites ten, kur reikia 4u.gifQUOTE(raminta100 @ 2007 03 24, 22:20)
... 20 min. tawe "krato elektra"

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 00:37)
(biski kabinejuos sian prie taves atrodo smile.gif )


jau būsima anyta reiškias lotuliukas.gif kas bus kai vaikas suaugs?? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
bus tvarka ir teisingumas (ir ka as cia kalbu siandien......) biggrin.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 02:10)
bus tvarka ir teisingumas  (ir ka as cia kalbu siandien......)  biggrin.gif  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif atrodo, bus tvarka ir teisingumas pirmadienį tikrai ramintos100 gyd.
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 24, 16:38)
štai už ką mus myli vyrai... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
vienos beveik nieko nejaučia, kitos alpsta


blink.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti