Įkraunama...
Įkraunama...

Didelis amžiaus skirtumas tarp vaikų

Tarp mano vaikų 11metų skitumas, atrodo kad jie neturi ką dalinti bet ... Kaip sekasi Jums tvarkitis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2007 01 25, 18:07)
Tarp mano vaikų 11metų skitumas, atrodo kad jie neturi ką dalinti bet ... Kaip sekasi Jums tvarkitis? smile.gif

Kad nėra kuom dalintis , vienas studijuoja gal į mėnesį kartą parvažiuoja , o kita viena karaliauja, retai susitinka ir nėra problemų mirksiukas.gif
Atsakyti
maziukui 10men. dickiam beveik 15 ir 11 metu , skirtumas nemazas , kolkas mazius jiems zaisliukas , kaip paskui bus laikas parodys mirksiukas.gif
Atsakyti
Tarp musu su sese 16m.skirtumas.Kol maza buvau megdavau kresti jei sunybes,o ji man nugara,kai gera budavau kutendavo tongue.gif ,toks tad ir rysys tarp musu buvo rolleyes.gif .Paauglystej jos is vis nebuvo,nors labai truko.O dabar,kai abi uzauge lyg ir artimai bendraujam.Dziaugiuos,kad turiu sese,o ji dziaugias,kad turi mane wub.gif .Ir to milzinisko metu skirtumo jau nebejauciam friends.gif
Atsakyti
Nenoriu is vienos puses daryt is vaiko aukles nes suprantu kad jis turi savo draugu reikalu ir tt bet tuo paciu noriu kad jis man padetu priziuret mazyle. Labai sunku iseina ta padaryt. Kaip jums ar padeda vyresnieji? g.gif
Atsakyti
Tarp mano vaikų skirtumas 8metai rolleyes.gif Vienam 11m. o kitam 3,5m.Dėl pasaugojimo,tai man nekyla jokių problemų rolleyes.gif Bet didesnis amžinai erzina mažesnį,kyla šiokių tokių vaikiškų konfliktų doh.gif Kartais atrodo,kad jie abu kartu būti negali.Bet tai vyksta kaip aš esu namuose blink.gif Gal čia dėl dėmesio jie tarpusavy kovoja.
Atsakyti
pažiūrėkit į mano profilio info, ir pamatysit, koks skirtumas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bet mums visiems laaaaabai faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eegle @ 2007 01 28, 11:15)
pažiūrėkit į mano profilio info, ir pamatysit, koks skirtumas biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
bet mums visiems laaaaabai faina thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Super,o as bijau juodai.
Pas mane mergaite,o balandi laukiam brolio.Tai kaip ji sutars velniai zino g.gif ,bijau,kad kai prasides paauglyste,tai maziu prades kaltinti,kad is jos daug laiko atema.noreciau tiketi,kad bus gera pagalbininke.
Mamytes,ar nepavydi jusu didzkiai maziams?
Atsakyti
tarp mano vaikuciu irgi skirtumas gana didelis ,bet tikrai labai juo dziaugiasi ,o koks gali buti pavydas ?juk jai zaislu nereikia ,meiles ir demesio manau irgi pakankamai gauna ,juk jei dirbciau tikrai tiek nebendrautume ,tai manau nebijok vaikuciai taps tikri draugai thumbup.gif
Atsakyti
O mes laukiam geguze savo mazosios pagrandukes, tai tarp vaiku amziaus skirtumas gaunasi: tarp sunaus ir dukros 6 metai, o mazulei gausis: sunui bus 15m. dukrai 9m. mes su vyru mano kad visai viskas gerai, vaikai paauge demesio gauna kiekvienas pagal savo amziaus poreikius (juk klysta tevai manydami, kad paaugliui demesio nereikia) sutaria visai normaliai, na buna buitiniu smulkmenu, bet juk ju buna ir tarp suaugusiuju. As negaleciau kaip kitos mamos tureti pametinukus, po gimdymu labai saugodavausi, kad nebutu staigmenos, nes noredavau kuo daugiau demesio meiles duoti mazam savo vaikeliui.
Atsakyti
Tarp mano vaikuciu 8 metai skirtumas. Vienam beveik 9 metai, o kitam 6 men. Didysis ispradziu labai lauke brolio. Bet dabar vis prasiverzia pavydo priepuoliai del demesio. Jis visada buvo vienas, visas demesys buvo tik jam. O dabar visa demesi atima mazasis. Vis priekaistauja kad mes jo nemylim ir pan. Bet as stengiuosi to demesio ir jam duoti kiek imanoma, bet nevisada iseina. Manau kad skirtumas tarp vaiku per didelis, tik tiek kad man daug lengviau auginti, nes vyresnelis jau savarankiskas.
Atsakyti
tarp mano vaiku 9 metai skirtumas,lygiai toks pat metu skirtumas tarp manes ir mano seses,tai is patirties galiu sakyti,kad bendrauti,bendri reikalai,bendros pokalbiu temos,atsirado tik dabar,kai jau nebe vaikai g.gif .O del savo vaiku,tai vyresnelis beprotiskai myli mazaji broliuka,bet ir pavydo netruksta,pirmom dienom net jo lovyten atsiguldavo,kai kada elgiasi kaip mazas leliukas.Bandau aiskint,kad ir jam buvo toks etapas ir jis gaudavo ta pati,ka ir brolis dabar.nes kartais juokingai papriestarauju,kad pvz. nedainuoju jam lopsynes,ar nepaciuciuoju smile.gif ,bet siaip viskas gerai,niekada neverciu ziuret brolio per prievarta,tik kai nori pats rolleyes.gif
Atsakyti