Įkraunama...
Įkraunama...

HAME firmos tyrelės

Sveikos, mano vaikas du kartus vėmė po valgio, ir abu kartus tai buvo, kai valgė Hame firmos tyreles - viena kartą obuolių su varške, bet prieš tai valgė mėsą, o antrą - obuolių ir abrikosų... ir nežinau kodėl.
o kaip jums? gal čia visai ne firma kalta, o vaikui kaž-kas yra, bet daugiau Hame tyrelių nepirksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2007 01 25, 19:59)
Sveikos, mano vaikas du kartus vėmė po valgio, ir abu kartus tai buvo, kai valgė Hame firmos tyreles - viena kartą obuolių su varške, bet prieš tai valgė mėsą, o antrą - obuolių ir abrikosų... ir nežinau kodėl.
o kaip jums? gal čia visai ne firma kalta, o vaikui kaž-kas yra, bet daugiau Hame tyrelių nepirksiu  ax.gif


Sveika, nu siaip nezianu, bet maniskei tai labai patinka, kartais buna, kad duodu kaip deserta, tai suvalgo visai be problemu, gal tiesiog tavo vaikeliui varske netinka? g.gif Ar valgo varske?
Atsakyti
Ladytron, butent, Hipp'o tyreles su varške valgo su dideliu pasitenkinimu smile.gif

o tiesiog paprastos varškės nemiegsta sad.gif kaip ir kefiro sad.gif nežinau, kaip pripratinti... verysad.gif
Atsakyti
Sūnus labai daug HAME tyrelių suvalgė, bet nė karto nevėmė mirksiukas.gif
Eziuke, gal tik toks sutapimas ax.gif
Atsakyti
Maniskis irgi valgo tas desertines tyreles. Bet valgo prasciau nei Hipp'a.
Eziuke, o gal netiko ne firma, o tyreles sudetis? Pvz., maniskis netoleruoja vien obuoliniu tyreliu, valgo tik obuoliu-persiku, obuoliu-abrikosu. Bet cia visu firmu taip. Ir apskritai obuoliai jam netinka, nei tyrelese, nei zali, tik va tokia maisyta sudeti dar patoleruoja.
Hipp'o su varske buna tokios svelnesnes, bent mano skoniui taip atrodo. Ir ten nevyrauja obuoliai, kaip Hame.
Atsakyti
una, ne, jis valgo obuolius, ypac zalius megsta grauzti...
bet gal obuoliai su varske kaz-kaip nesuejo wink.gif
Atsakyti
gal vaikui akradukas ko nesuprato. mirksiukas.gif manoji tai visas tos rūšies tyreles be problemų thumbup.gif
Atsakyti
zinai as buvau pastebejusi,kai kai tik suvalgo tos firmos tyrele,kakutis duoda tokia rugstim,o uzpakaliukas nusunta siaubigai is karto,bet ir maniau gal koks sutapimas
Atsakyti
QUOTE(oriste @ 2007 02 06, 20:23)
zinai as buvau pastebejusi,kai kai tik suvalgo tos firmos tyrele,kakutis duoda tokia rugstim,o uzpakaliukas nusunta siaubigai is karto,bet ir maniau gal koks sutapimas

ir pas jus sutapimas, ir pas mus... ar ne perdaug tu sutapimu? wink.gif
Atsakyti
Mum visai nieko,nors daznai ju neperku
Atsakyti
Mamytės, ar jūs skaitėte, kokia tyrelių sudėtis? Mano vyro mama dažnai nupirkdavo Hame, bet kažkada pasiskaičiau, kad į jas dedama modifikuotų kukurūzų krakmolo. Tą patį vakarą visas kiek turėjome su pasigardžiavimu suvalgė vyras.
Atsakyti
Aš irgi jas pirkadavau ir pakankamai gerai jas mažoji valgė, kol netikėtai perskaičiau jų sudėtį...ir pamačiau, kad dedamas modifikuotas krakmolas. verysad.gif verysad.gif verysad.gif Dabar perkam kitos firmos tyreles, bet jau greitai gardinsiu košes močiutės virtomis uogienėmis. smile.gif
Atsakyti