Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: Žolynėlis

mums pagal gyvenama vieta priklauso darzelis zolynelis, zolyno g. Vilniuje.

labai noreciau isgirsti atsiliepimu.

Aciu.
Atsakyti
Mane irgi domintų šis darželis. Negi nieks nelanko g.gif

Beje, kaip sužinot kuris darželis priklauso pagal gyvenamą vietą? g.gif
Atsakyti
mums irgi priklauso paal yvenamaja vieta sis vaiku darzelis. Zolynelio darzelis yra vaiku su sutrikusia klausa...
Jei vestumem ten savo vaikucius tai tipo jie butu normaliose rupese, taciau kiek pasakojo kitos mamytes visus vaikucius i viena rupe suveda...
o suzinoti kam priklausom alima savivaldybeje ir seniunyjoje.







QUOTE(loncelotas @ 2007 04 05, 13:12)
Mane irgi domintų šis darželis. Negi nieks nelanko g.gif

Beje, kaip sužinot kuris darželis priklauso pagal gyvenamą vietą? g.gif

Atsakyti
Sveikos, mes lankom si darzeli...
Siaip nieko blogo negaliu pasakyti. Darzelyje mazai vaiku... Musu grupeje is viso 4 vaikai. Is kuriu 2 musu smile.gif Darzelis yra specializuotas, musu leliukai kol nevaiksciojo, tai masaziukus dare, o vat su kalba ir kramtymu iki siol turim problemelius. Kitu vaikuciu sunkesnes bukles tai irgi nesneka... Kazkaip dabar ruosiames ieskoti kito darzelio, nes norim kad butu daugiau vaikuciu. Juk vaikai daug greicia mokosi is kitu vaiku...

Kiek zinom kad ten ira ir sveiku vaikuciu grupeles, bet jau ten nenorim leisti, nes gana tolokai vazineti.

Oras is ties ten puikus smile.gif Vaikams gerai...

Del aukletoju, tai man jos nelabai patiko... Jos ten kazkaip keisdavosi per pusdieni. Tai vakare ateini paklausti kaip vaikutis valge, ka veike, sako nieko nzn... Ne mano pamaina buvo, ateisit is ryto ir paklausit... Toks toks jausmas kad sovietmetis vis dar. Ziurima tik i darbo valandas ir kad tik nepadaryt daugiau nei priklauso...Ir dar priekaistu sulauki nuolat...

Maciau kaip siurksciai plove po valgio veiduka, (vaikutis buvo prasikirtes lupyte namie, jau tik sasiukas buvo beleikes),o po to ir vel kraujuoti pradejo..

Daviau pastaba, kad atidesne butu.. O ji man sako, blogai kaip ir vaikas nukrenta ir susizeidzia... Tipo suprask taip, kad jei nebutu zaizdeles tai ir nuo nusluostymo nebegtu kraujukas, del visko kaltinama jautiesi...

Tikiuos rasiu leliukams gera darzeli...
Atsakyti
QUOTE(Anetabe @ 2007 01 26, 16:15)
mums pagal gyvenama vieta priklauso darzelis zolynelis, zolyno g. Vilniuje.

labai noreciau isgirsti atsiliepimu.

Aciu.

Tai nesuprantu,ar ten priima tik vaikus su sutrikusia klausa? g.gif
Ir gal kas nors zinote,koks tikslus adresas butu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco: 17 gegužės 2007 - 18:15
QUOTE(coco @ 2007 05 17, 19:14)
Tai nesuprantu,ar ten priima tik vaikus su sutrikusia klausa? g.gif
Ir gal kas nors zinote,koks tikslus adresas butu?

Žolyno 44

Šiandien buvau tame darželyje, nes mums priklauso (bandžiau į Pušaitę Bistryčios g įrašyt, tai net į kalbas nesileido). Užrašiau savo mergytę kitiems metams, nes jie tik nuo dviejų metų priima. Kaip man sakė (kalbėjau su ūkvede), kad darželis yra vaikų su judėjimo negalia ir yra dvi sveikų vaikų grupės. Vienoje vaikai 2-5m, kitoje 5-7m. Grupėje po 16vaikų g.gif Iš pirmo žvilgsnio darželis kaip dauguma kitų, tik labai jau tylus. Buvau apie pusę pirmos, bet kieme nemačiau nei vieno vaiko g.gif Gal pietų metas?

Atsakyti
Na va,maono dukra lankys si darzeli 4u.gif Pavyko thumbup.gif Nuo rugsejo keliaus.Darzelis su judejimo negalia turinciais vaikuciais.Yra baseinas,nuosavas teatriukas,pagerinta mityba,gamtos apsuptis.Man patiko wub.gif
Atsakyti
Jega, coco! thumbup.gif
Kadangi musiskis irgi lankys si darzeli, gal reiketu susipazinti iki "sezono atidarymo"? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puriena @ 2007 07 13, 21:39)
Jega, coco!  thumbup.gif
Kadangi musiskis irgi lankys si darzeli, gal reiketu susipazinti iki "sezono atidarymo"?  smile.gif

Butu smagu 4u.gif
Mes rugpjucio pradzioj jau isikeliam,tai butinai reiktu susipazinti artimiau ax.gif
Atsakyti
smile.gif sveikos mamos. mes ir eisim i si darzeli nuo rugsejo menesio 4u.gif . man kas patiko tai aplinka .bet kai kurios aukletojos ir viena seimininkele nepatiko. nes pries metus buvom lanke si darzeli.bet nepavyko.nes mazius nepasiligdavo verysad.gif esu maciusi kai seimininkele muse per rankas vaika.ir po pagalve esu radusi maza buteliuka brendzio g.gif . Bet vistiek teks lankyt nes mano suneliui yra problemyciu tai tenka ten eit nes i kitus paprastus nepriima.nes sako kad su juo nieks nesicackins verysad.gif
Atsakyti
sveikos, mano dukrytė nuo rugsėjo irgi lankys šitą darželį.

pirmas savaites nepaliksiu jos ten, tik apsižiūrėsim.
šiaip nėra man tikslo ją ten palikinėit, kadangi į darbą neplanuoju.einam tik dėl mankštų, ir šiaip man pačiai sau kartais reikia laiko (bentjau namus apsitvarkyti padoriai).

tai va gal susitiksim kurioj grupėj wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2007 08 14, 19:11)
sveikos, mano dukrytė nuo rugsėjo irgi lankys šitą darželį.

pirmas savaites nepaliksiu jos ten, tik apsižiūrėsim.
šiaip nėra man tikslo ją ten palikinėit, kadangi į darbą neplanuoju.einam tik dėl mankštų, ir šiaip man pačiai sau kartais reikia laiko (bentjau namus apsitvarkyti padoriai).

tai va gal susitiksim kurioj grupėj wink.gif

Tai gal susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti