Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos,
Prasome i nauja temele.
Gal mano ranka laiminga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 26 sausio 2007 - 16:21
Ačiū, simute, už temą. 4u.gif

first.gif

Labai tikiuosi vasarį bandyt nestuke.gif laimę.
Papildyta:
Wow, kokie leliai thumbup.gif
Atsakyti
Saules zuiki, Stilo, kaip jauciates? Mano speneliai, tai atas, ziauriai jautrus g.gif
Atsakyti
Sėkmės visoms naujoj temelėj 4u.gif

P.S.Tik va gausit nuo Agos bart, kad ne lietuviškom raidėm užvadinote verysad.gif
Atsakyti
Na, aš nusprendžiau, kad šį mėnesiuką pailsėsiu, pataupysiu pinigėlius ir kovo pradžioje bandysiu startuoti su IUI. Eisiu pas ginį mėn. pradžio ir prašysiu, kad ir man darytų IUI ax.gif Tada jau neatsiginsit mano klausimų tongue.gif
Sekmės visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 26, 17:26)
P.S.Tik va gausit nuo Agos bart, kad ne lietuviškom raidėm užvadinote verysad.gif


Nieko, Aga pataisys. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 01 26, 17:25)
Saules zuiki, Stilo, kaip jauciates? Mano speneliai, tai atas, ziauriai jautrus g.gif


Man tai visiškai nieko. O tu nakvišų aliejaus nebandei naudot? Man jis nuima krūtų skausmą ir tempimą prieš mmm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saules zuikis @ 2007 01 26, 18:25)
Man tai visiškai nieko. O tu nakvišų aliejaus nebandei naudot? Man jis nuima krūtų skausmą ir tempimą prieš mmm  ax.gif


Bandau, ziuresiu ar pasiteisins.

Aciu Aga uz korekcija notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 26 sausio 2007 - 19:33
QUOTE(simutė @ 2007 01 26, 17:25)
Saules zuiki, Stilo, kaip jauciates? Mano speneliai, tai atas, ziauriai jautrus g.gif


Na man irgi jautrus, bet ne tiek, kad reiktu nakvisu aliejaus (o cia jus geriat ji ar kaip?) bigsmile.gif
as, tai kazkaip rami, visai net nesvaigstu. kas bus, tas bus. va tik pasiskaiciavau, kad testuko darymo diena vasario 5, tai sau ramiai ir laukiu ax.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif sveikos merginos,
prisijungsiu ir as prie jusu, nes gin. sake, kad man irgi reiks sita dalykeli daryti. g.gif kam jau teko isgyventi gal galite aprasyti detaliau kaip kas ten ar skauda? Nes aprasyme skaiciau, kad neskauda, bet ytariu, kad man skaudes. ir siaip ten visokias subtilybes gal galit smulkiau papasakoti ka reiktu zinoti blush2.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 23, 13:29)
aprashymus ir kainas turi visos nevaisinguma gydancios istaigos savo internetinese svetainese.

ačiū, euromergele, radau smile.gif tik dabar noriu pasitikslinti, iš ko ta kaina susideda? ar nereikia dar kokio punkto iš to kainoraščio pridėti? pvz. VK (o būtent VK mane ir domina) nurodyta, kad IUI kainuoja 400 litų. kiek aš suprantu, tai kaina už patį spermos įvedimą (liaudiškai tariant blush2.gif ) ar į ją įeina ir spermos paruošimas? aišku, vaistai ir tyrimai atskirai, tiek tai suprantu lotuliukas.gif .
QUOTE(lineta @ 2007 01 23, 13:33)
o kas Tave domina? Ar tikrai dirbtinis apvaisinimas, inceminacija?

ačiū, lineta, kad atsiliepei 4u.gif taip, mane domina būtent IUI. mes buvome pas Žilaitienę, ir ji patarė nežaisti ir nelaukti, o iš karto pradėti domėtis būtent šia procedūra. tai ir darau blush2.gif planuoju pasidaryti hormonų tyrimus ir keliausiu jau konkrečiau kalbėti. gal iš karto ir chlamidijų ir kompanijos tyrimus pasidaryti? g.gif
ar iš savo patirties galite pasakyti, kiek laiko užtrunka paruošimas IUI? ar realu vasario ciklą daryti tyrimus, jeigu viskas gerai, kovo ciklą daryti gimdos nuotrauką, o balandžio ciklą - jau IUI? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuznecova @ 2007 01 27, 12:04)
ačiū, euromergele, radau smile.gif tik dabar noriu pasitikslinti, iš ko ta kaina susideda? ar nereikia dar kokio punkto iš to kainoraščio pridėti? pvz. VK (o būtent VK mane ir domina) nurodyta, kad IUI kainuoja 400 litų. kiek aš suprantu, tai kaina už patį spermos įvedimą (liaudiškai tariant blush2.gif ) ar į ją įeina ir spermos paruošimas? aišku, vaistai ir tyrimai atskirai, tiek tai suprantu lotuliukas.gif .


Taip, į VK kainininke IUI nurodyta kainą įeina spermos paruošimas ir viskas kas reikalinga IUI atlikimui.
Atsakyti