Įkraunama...
Įkraunama...

Šuns narvas

Kaip manote ar reikalingas daiktas narvas šunui,skirtas kambaryje?

QUOTE(Laisa @ 2007 01 27, 15:45)
Na jeigu šuo naikina ir visaip kaip kitaip gadina namus jum išėjus tada tai laaabai reikalingas daigtas  mirksiukas.gif Bet jei viskas tvarkos tai kaip ir nereikia jo.


Sako ,kad kartais šuniukams užeina liūdna ir tada jie susiranda ką sau veikti (graužti baldus ,sienas) ir t.t
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 01 28, 19:34)
Sako ,kad kartais šuniukams užeina liūdna ir tada jie susiranda ką sau veikti (graužti baldus ,sienas)  ir t.t


Kol mazas suniukas, tai jis daug ka grauzia. Galima sakyti, viska grauzia smile.gif
Bet mes apsejome be narvo. Narvas mums reikalingas tik vaziuojant didelius atstumus.
Atsakyti
na mes irgi siaip ne taip apsiejome be narvo, nors jis tikrai yra gera sprendimo priemone kai sunys palikti vieni namuose pridaro aibe ,,nusikaltimu,, smile.gif narvas netgi tampa megstamiausia ir saugiausia vieta suniui, zinoma kai tai netampa kazkokiu karceriu sunim nubausti....
Atsakyti
QUOTE(Ficia @ 2007 01 29, 08:27)
Kol mazas suniukas, tai jis daug ka grauzia. Galima sakyti, viska grauzia smile.gif
Bet mes apsejome be narvo. Narvas mums reikalingas tik vaziuojant didelius atstumus.



Na pokolkas tai ji nieko negraužia,bet dar nebuvom jo taip palikę vienos namie.Tai neaišku ką darytų?
QUOTE(enrikule @ 2007 01 29, 13:04)
na mes irgi siaip ne taip apsiejome be narvo, nors jis tikrai yra gera sprendimo priemone kai sunys palikti vieni namuose pridaro aibe ,,nusikaltimu,, smile.gif narvas netgi tampa megstamiausia ir saugiausia vieta suniui, zinoma kai tai netampa kazkokiu karceriu sunim nubausti....


Manau,kai jau šuo nori pailsėti jam malonu turėti savo mielą kamputį.
Ypač kai šeimoje yra mažas vaikutis kuris būtinai lenda tada kai jis miega

Dabar mūsiškei ten patinka,mat kai dukrytė lenda tada kai ji nori miego,tai tada ji džiaugiasi kad ten jai saugu doh.gif
Atsakyti
Mano belgei narvas - jos būda, jos namai, jos kampas, JOS vieta, niekas daugiau nelenda, bei visi kiti epitetai - ten eina savanoriškai - miegoti, paėsti, slėptis ir t.t. ir pan. pliusas, kad ir namai, ir pats šuo saugus -pvz. nenugriauš kokio laido blink.gif Aš už narvą thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif 4u.gif Aš dar prie to pačio- mergaitės ar galima ( ar tai žmogiška, šuniška) pratinti mažiuką šuniuką pabūti narve. Mes turim senutę mišrūnę ir žadam parsivežti mažiuką, kuris jau rugsėjo mėnesį vaikams išėjus į mokyklas pusę dienos turės pabūti vienas su senute,kuri nežinau kaip reaguos. Aišku virtuvė plius koridorius -joms būtų skirta, bet ar nesaugiau būtų erdviam narve su gulteliu, maisteliu, žaislais? Ačiū už patarimus iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2007 07 16, 17:58)
ax.gif  4u.gif Aš dar prie to pačio- mergaitės ar galima ( ar tai žmogiška, šuniška) pratinti mažiuką šuniuką pabūti narve. Mes turim senutę mišrūnę ir žadam parsivežti mažiuką, kuris  jau rugsėjo mėnesį vaikams išėjus į mokyklas pusę dienos turės pabūti vienas su senute,kuri nežinau kaip reaguos. Aišku virtuvė plius koridorius -joms būtų skirta, bet ar nesaugiau būtų erdviam narve su gulteliu, maisteliu, žaislais? Ačiū už patarimus iš anksto 4u.gif

Aš manau, tokioje situacijoje tikrai būtų geriau narve.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2007 07 16, 19:55)
Aš manau, tokioje situacijoje tikrai būtų geriau narve.


bigsmile.gif Ačiukas už patarimą.
Atsakyti
O aš pasisakau - tik už narvą. Tai super dalykas thumbup.gif
Mūsų kalytei tai jos jaukus kampelis, jos namai namuose, kur glai atsipūsti, įlysti kai nori pabūti ramybėje. Miega visada noriai narve. Tiek naktį, tiek dieną, jei kur išeiname, ar kol dirbame. Be to - tokiu būdu išvengiame sugraužtų ir suniokiotų namų ir bereikalingo šuns barimo.

Neįsivaizduoju, kaip reikėtų laikyti šunį be narvo? Be to tai labai geras daiktas kelionėje (ar parodoje), visur jį surenkame pastatome ir prireikus - šunelis vėl jaučiasi kaip namie.

P.S. Beje, mes pirkome Panevėžyje (nors esame vilniečiai), mums apismokėjo važiuoti ir pirkti ten naujutėlis kainavo su 210 lt. Su kelione kokius 270 lt. daugiausiai. O Vilniuje 370 lt. už dėvėtą prašo blink.gif O parduotuvėje nauji ir 550 lt. siekia

Štai vaizdeliai iš namų gyvenimo:

user posted image

ir saldus saugus miegelis

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 28 rugpjūčio 2007 - 21:09
Mes narvą neseniai irgi įsigijom, bet ne namams, o parodoms... kai liepiu, tai šuo ten eina, bet savo noru manau neitų g.gif manau dėl to, kad narvas jam toks tik tik, bet kad didesnių nebebūna smile.gif
Atsakyti
mes taip pat pirksim savo suneliui narva nes manau kad isejus i darbus jiedu su katinu gerai prasisuks 4u.gif
ir suo tures savo kampa... ax.gif
Atsakyti
sveikutes visos, ieskau narvo savo kalytei... paskaicius kilo ideju kur ieskot, bet noreciau daugiau info. o kikoj kur buna parduodami suniukai suleisti, netiktu suniuko zonai namie? kaip manote? g.gif
Atsakyti