Įkraunama...
Įkraunama...

Vedęs vyras ir pažinčių portalas

Sveikos mamytes,
noriu pasidalinti savo problema, nors gal kam nors tai ir nepasirodys problema..labai noriu suzinoti ka jus apie tai manot kaip jums tokia situacija atrodo is salies..
o situacija tokia..esame vede nelabai ilgai apie pora metu, esu jam antra zmona, susituokeme labai ilgai nebendrave, nes as buvau nescia..bet tuokemes is meiles, bent jau as taip galvoju, vaikutis tiesiog viska pagreitino..zodziu..mano brangiausias uzsiregistraves pazinciu portale.. ir suzinojau,kad uzsiregistravo jisai mazdaug menuo po musu vestuviu..sakysit, kad reiktu kalbetis pirmiausia su juo apie tai..kalbejomes rimtai kalbejomes..sake jog nieko neiesko, kad jam gerai su manim visom prasmem, kad myli mane ir t.t. pasiknaisiojau kompe ir pavyko rasti nuotraukas tu moteru merginu, su kuriom jis bendrauja - jaunos grazios ale manekenes amzius nuo 14 iki...paklausus kodel renkasi butent tokias, pasake, jog su graziais zmonemis maloniau bendrauti..nezinau kaip man elgtis..nekreipti i tai demesio, reikalauti, kad issiregistruotu, ar dar ka nors..bandziau ir as prisiregistruoti, pabendrauti su kuom nors..taciau man, nors ir sedziu visalaik namuose - auginu mazyli, truksta bet kokio bendravimo, bet man tokio bendravimo kazkaip nereikia, o ir laiko nelabai tam turiu...pasakiau ir jam, kad esu uzsiregistravusi, sake tiki manim, kad nieko blogo nepadarysiu, zodziu jam tai netrukdo..taciau as negaliu taip bendrauti..nezinau, kodel..gal jei vyras taip nebendrautu..nezinau..
jauciuosi klaikiai..nezinau kaip elgtis..jei priversiu issiregistruoti, nemanau, kad neprisiregistruos dar kur nors..zodziu truksta pasitikejimo juo, labai labai..nezinau, kaip elgtis, nezinau ka daryt..as jauciuosi blogai, mano nuotaika buna bloga, tuomet jam negerai, nepatinka 'susiraukusi" zmona..
ka daryt? ka jus manot?kaip jums is salies tai atrodo?
Atsakyti
Nu ka zinau, man taip pat nepatiktu, jei vyras sau su 14-metem chatintu. Paprasyk, kad prie Taves i tuos pazinciu portalus ieitu ir parodytu, apie ka jis ten su jom bendrauja. Jei tik siaip, ir tikrai neturi ko slepti, atidarys ir parodys, ir leis Tau tuos laiskus kartu su juo paskaitinet. O jei issisukines ir neduos, tada verta susimastyti. Siaip jei leistu po kurio laiko paziuret - gali buti pratrynes kai kurias zinutes.
Nes kazkokia nesamone - turi zmona, turi leliuka, tai kuriu galu dar merguzeliu ieskot - nebent i kaire suka, ir pazinciu neaiskiu iesko.
Atsakyti
taip prasiau, kad leistu..atidare, leido, siek tiek nenoriai, bet..pasirodo, kad visas bendravimas, jei panele atsako vyksta jau elektroniniu pastu, bent jau dabar..tuomet jis nusiuncia savo nuotrauka - kaip kitaip bendrauti, kai nematai zmogaus..o to apie ka as jau nezinau..
bet kaip man elgtis? nekreipti demesio?tipo cia mano problema?..
Atsakyti
QUOTE(Juraciukas @ 2007 01 27, 19:40)
taip prasiau, kad leistu..atidare, leido, siek tiek nenoriai, bet..pasirodo, kad visas bendravimas, jei panele atsako vyksta jau elektroniniu pastu, bent jau dabar..tuomet jis nusiuncia savo nuotrauka - kaip kitaip bendrauti, kai nematai zmogaus..o to apie ka as jau nezinau..
bet kaip man elgtis? nekreipti demesio?tipo cia mano problema?..


Na tai paprasyk, kad parodytu pasta, ir parodytu laiskus. blink.gif
Tai tikrai ne Tavo problema. As irgi niekaip nesuprasciau ir netoleruociau tokio vyro elgesio.
Nes jis tau taip normaliai ir nepaaiskino, kuriu galu jis iesko tu pazinciu. Gal dar ir kokiose sexpazintyse nuotykiu iesko?
Ar laiku grizta namo po darbo? Ar bendrauja su tom panom telefonu? Ar neina su jom i pasimatymus? Tai jau butu isvis virsune...
Atsakyti
as netoleruociau ..
Viskas, ka mes darome turi kazkokia prasme ir tiksla.. Taip, kad ir jis to nedaro tiesiog "siaip sau" . Antraip - kokia butu prasme?.... g.gif
Atsakyti
g.gif man atrodo , kad čia bendru laimingu gyvenimu nekvepia...jau vien dėl to, kad jis taip elgiasi, taves negerbia unsure.gif
Atsakyti
Na gal as pabusiu naivi...pabandysiu ji kiek pateisinti, gal jam patinka bendrauti su moterimis ir myli zmona, gal jam neidomu bendrauti a lia supevyras.lt kaip mamkos SM-je apie viska nuo puodu iki santykiu issiaiskina...na, nori zmogus bendravimo, truksta gal jam jo ...

Bet kam bendravimui 'malalietkas' renkas, foto siuntinejasi g.gif , nebent, jam paciam kokis 18/19 mirksiukas.gif

Papasakojau SB sita situacija ir pasakiau, suzinociau 'uzmusciau' lotuliukas.gif

Et, kiek zmoniu...tiek gyvenimu, nuomoniu ir pasiaiskinimu kodel mes vienaip ar kitaip elgiames...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sig: 27 sausio 2007 - 19:12
Jeigu jam truksta bendravimo - tegul bendrauja - forumuose, juk pilna internete visokiu, ir apie kompiuterius, masinas, versla, zvejyba ar ka tik nori, kad ir apie tas pacias moteris. Viesai visiems matant.
Bet prie ko cia pazinciu ieskojimas ir nepilnameciu kabinimas, tai niekaip nepagaunu minties.

Papasakosiu situacija is gyvenimo. Mano drauge daznai sedi draugas.lt ir megsta pabendraut su 30+ vyriskiais. Kurie turi zmona, turi vaiku, bet vistiek pazinciu ir sio to daugiau iesko (ir tokiu labai daug). Tai va, su vienu tokiu fruktu snekejo. Jis labai myli savo zmona, labai ja dievina ir niekada gyvenime nepaliktu. Bet tam, kad isitikintu ir sustiprintu savo jausmus zmonai - mazdaug 2 kartus per menesi iesko nuotykiu. Sake, nebutinai pasimylet, uztenka pasiglamonet, ir tada jau grizes po tokio nuotykio jis tikrai savo zmona labiau myli.. Mat reikia siek tiek adrenalino, kaifo. blink.gif Aisku, zmona nieko apie tai nenutuokia. Bet vat zmonai tai jokiu budu negalima i kaire sukt, kad vyra labiau myletu. O svarbiausia, negalima net ir meiluzei kito turet tuo momentu, kai prasideda su juo... Nes matai turi mylet ir gerbt tik ji viena.
Pakraupau isgirdus sita istorija is drauges lupu.. Net negaleciau patiket, kad taip gali buti. blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukste_: 27 sausio 2007 - 19:21

kai klausiau kodel uzsiregistravo, atsake, kad truksta bendravimo..na taip as buvau jau nescia, bet mes buvom susituoke vos menesi..
sake jei ieskotu ko nors daugiau, jam nereiktu interneto, jis komunikabilus ir realiam gyvenime jam susirasti kazka nebutu problema..
po darbo ivairiai grizta namo - bet iki dvylikos tikrai neuzsilaiko..lanko sporto kluba..del pasimatymu negaliu garantuoti nei taip nei ne..progu tam manau atsirastu, bet kaip yra is tikruju tikrai nezinau..
neperseniausiai maciau, kad siunte is pasto pora sms apie 11 val vakaro..is pradziu maniau gal bendradarbiui, gal dar kam, kita diena sake, kad darbe yra reikalu ir porai valandu isvaziavo, vakare gavo sms i savo telefona..nors siaip sms nepropaguoja..nei jam kas raso, nei pats siuntineja..
nezinau..tiesiog darausi paranojiska, nebepasitikiu..vaikas mokslai ir dar tai viskas darosi nebepakeliama..
Atsakyti
Labas 4u.gif
Man atrodo, kad tavo vyras tiesiog neturi ka veikti tease.gif Tu su vaiku ir kaip suprantu paburbanti del tu susirasinejimu internetu, o jis neturi ka veikti cool.gif Sugalvok jam uzsiemima, paprasyk romantiskos vakarienes, nusiusk i parduotuve, tegul indus ispaluna ar tiesiog su vaikuciu uzsiima, o gal jis turi savu pomegiu? Mano vyras taip pat sedi prie kompo, bet jis siunciasi filmus ir muzika, man kartais atrodo, kad jam tai buna svrbiau uz mano kazkokius norus blush2.gif Ar jis vis su tom paciom bendrauja ar ju sarasas keiciasi, ilgeja?
Atsakyti
Bet kam bendravimui 'malalietkas' renkas, foto siuntinejasi , nebent, jam paciam kokis 18/19


Sig
jam tikrai ne 18/19.. suauges vyras jau ..
bendrauja ne tik su 14..yra visokio amziaus..jauniausiai ju kiek maciau buvo 14, bet buvo ir 15 19 23 25 ir kitokiu, bet kiek pamenu tikrai ne vyresniu nei 34
Atsakyti
QUOTE(Juraciukas @ 2007 01 27, 20:14)
kai klausiau kodel uzsiregistravo, atsake, kad truksta bendravimo..na taip as buvau jau nescia, bet mes buvom susituoke vos menesi..
sake jei ieskotu ko nors daugiau, jam nereiktu interneto, jis komunikabilus ir realiam gyvenime jam susirasti kazka nebutu problema..
po darbo ivairiai grizta namo - bet iki dvylikos tikrai neuzsilaiko..lanko sporto kluba..del pasimatymu negaliu garantuoti nei taip nei ne..progu tam manau atsirastu, bet kaip yra is tikruju tikrai nezinau..
neperseniausiai maciau, kad siunte is pasto pora sms apie 11 val vakaro..is pradziu maniau gal bendradarbiui, gal dar kam, kita diena sake, kad darbe yra reikalu ir porai valandu isvaziavo, vakare gavo sms i savo telefona..nors siaip sms nepropaguoja..nei jam kas raso, nei pats siuntineja..
nezinau..tiesiog darausi paranojiska, nebepasitikiu..vaikas mokslai ir dar tai viskas darosi nebepakeliama..


Oi... Galiu tik isivaizduoti, kaip Tau sunku, ir ka isgyveni. Laikykis. 4u.gif Bet as Tavo vietoje, susesciau su vyru ir pasikalbeciau, kas negerai, ko truksta, ka jis su tom panom veikia, apie ka sneka. Kodel jam neuztenka Taves? Kas negerai Jusu santykiuose. Ir duociau puikiai jam suprast, kad man nepatinka toks jo elgesys, ir kad jei labai Tave myli, kad uzbaigtu tas nesamones. Bandykit dviese kazka daugiau nuveikti, susigalvokit pramogu...
Atsakyti