Įkraunama...
Įkraunama...

Kulinarijos/konditerijos kursai

Gal cia Zirmunu gale, kazkokia mokykla kulinarijos yra (pries 5 metus bent jau kazkas panasaus buvo) blush2.gif g.gif
Atsakyti
Gal kas žino,Klaipėdoj kokie kursai yra? bigsmile.gif
Atsakyti
aš irgi norėčiau tokius kursus palankyt. blush2.gif
Nors moku žymiai daugiau nei kiaušinienę iškepti...
Atsakyti
Aš lankau kursus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 01 25, 22:22)
Aš lankau kursus  drinks_cheers.gif


Išsamiau, prašom: kur, kada, už kiek? ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2008 01 26, 02:08)
Išsamiau, prašom: kur, kada, už kiek?  ax.gif  smile.gif

Aš per biržą,tai nemokamai
Atsakyti
as labai noreciau irgi lankyti kulin.kursus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2008 01 26, 23:11)
as labai noreciau irgi lankyti kulin.kursus  ax.gif

Bet kiek teorijos doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 01 26, 09:31)
Aš per biržą,tai nemokamai


Ne jau pas mus, net Vln, niekas nieko panašaus neorganizuoja išsyrus Biržą?
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2008 01 27, 12:20)
Ne jau pas mus, net Vln, niekas nieko panašaus neorganizuoja išsyrus Biržą?

Turi organizuoti,tik būtų manau mokama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 27 sausio 2008 - 10:54
Ir aš labai norėčiau palankyti kulinarijos kursus, nes gaminu aš tai ojojoj blush2.gif Gerai, kad vyras nėra baisiai išrankus, tai valgo, ką padarau, bet norėtusi mokėti skaniai gaminti ax.gif

O per biržą tai kokios ten sąlygos? Kiek laiko trunka, kiek kartų per savaitę? O po to reikia dirbti su kulinarija susijusį darbą ar kaip? Nelabai aš šiuose reikaliukuose gaudausi blush2.gif Neturėjau dar su birža reikalų
Atsakyti
QUOTE(IEVA2007 @ 2007 11 12, 19:04)
4u.gif tikrai zinau Vilniuje vyko tokie kursai (megejoms), nes ir pati lankiau (buvau tokia seimininke, kad tik kiausini mokejau iskepti ir tai nevisada  lotuliukas.gif ).Dabar anyta atsistebeti negali, o vyras isvis padebesyse. Buvo viskas oficialiai grupeje iki 8 zmoniu. Dabar ta mokytoja kol  nestuke.gif rengia mezgimo kursus. Sake kai lelius truputi ugteles, vel mokins kulinariniu gudrybiu ir bus dar vieni kursai jau pazengusioms tokioms kaip as  blush2.gif  thumbup.gif Taip kad laukiam vasaros. mirksiukas.gif
Papildyta:
4u.gif tikrai zinau Vilniuje vyko tokie kursai (megejoms), nes ir pati lankiau (buvau tokia seimininke, kad tik kiausini mokejau iskepti ir tai nevisada  lotuliukas.gif ).Dabar anyta atsistebeti negali, o vyras isvis padebesyse. Buvo viskas oficialiai grupeje iki 8 zmoniu. Dabar ta mokytoja kol  nestuke.gif rengia mezgimo kursus. Sake kai lelius truputi ugteles, vel mokins kulinariniu gudrybiu ir bus dar vieni kursai jau pazengusioms tokioms kaip as  blush2.gif  thumbup.gif Taip kad laukiam vasaros. mirksiukas.gif


O kur tie kursai vyko, kiek kainavo, kiek laiko uztruko, kiek kartu i savaite? tai kaip supratau, artimiausiu metu siu kursu galima tiketis sia vasara?
Atsakyti