Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinės pradedantiems vaikščioti

Susidūriau su tokia problemėle, kad nerandu Vilniuje kojinaičių, kurių padas būtų "su stabdžiais", pvz. guminiais taškeliais ar pan. Su įprastomis po medines grindis vaikščioti labai slidu, ypač kai vaikščioti dar tik norime pradėti rolleyes.gif
Gal kur nors matėte tokį reikalingą aprangos elementą, pasidalinkite patirtimi
Atsakyti
Daug kur yra tokių kojinaičių. Visose vaikų prekių parduotuvėse tikrai rasite. Net pačioje Maximoje yra Skinijos kojinaičių ir pėdkelnių "su stabdžiais" mirksiukas.gif

Sėkmės ieškant ir surandant 4u.gif
Atsakyti
Ačiū,
matyt vis ne laiku po parduotuves vaikščiojau, nes ieškojau pradedant Maxima baigiant Čipolinais... g.gif
Šiandien radau vienintelę vyrišką (buvo ir dar viena - rožinės spalvos) porą Zaroj.
Matyt teks dar kelis ratus per parduotuves apsukti.
Atsakyti
JYSK kainuoja 2,49lt thumbup.gif tik ten ir perkam drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 01 29, 12:52)
JYSK  kainuoja 2,49lt  thumbup.gif  tik ten ir perkam  drinks_cheers.gif

mes taip pat JYSKe perkam, ten ivairiu didziu yra, net nuo 0 iki 3 men, tik nesuprantu kam, nuo 3 iki 6, nuo 6 iki 12. ir turgue yra po 3 lt, labai faini
Atsakyti
aš maximoj pirkau ne kojinytes, o tokios kaip tapkytės su gumuotu paduku. Bent jau man tokios geriau, nes tų kojinyčių tik pusė arba 2/3 paduko su tais taškeliais, o čia visas padukas su daug mažyčių taškiukų. Ir matau kad mažylei žymiai geriau, ne taip slysta kaip su tomis kojinytėmis.
O pačių kojinyčių tai visur pilna, visose vaikiškų rūbų parduotuvėse. Bėda tik kad dažniausiai jos spaudžia, na riešas per daug aptemptas.
Atsakyti
4u.gif O gal zinot kur buna siltesniu koinyciu su tokiais padukais?Nes su tokiom paprastom vaiko kojytes sala...
Atsakyti
aš saviškei buvau nupirkusi iš Nuko,tokias šiltas kojinytes prie kurių paduko buvo prisiūta verstos odos tapkutės "češkės",žinokit super daiktas,šiltos ir neslysta kai vaikas vaikšto thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 05 vasario 2007 - 10:36
QUOTE(*Lina* @ 2007 02 05, 11:33)
aš saviškei buvau nupirkusi iš Nuko,tokias šiltas kojinytes prie kurių paduko buvo prisiūta verstos odos tapkutės "češkės",žinokit super daiktas,šiltos ir neslysta kai vaikas vaikšto thumbup.gif

O Kaune "Nuko" parduotuvė yra g.gif .Na mums irgi problema,norisi šiltų,bet niekur nematau tokiais paduais,su tapkytėm nepaeina schmoll.gif ,vilnonės slysta ir nuo kojyčių smunka g.gif
Atsakyti
Turguose irgi būna kojinyčių tokių, Supermamytuk, manau, Kaune irgi rasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 07 vasario 2007 - 13:35
Mes taip pat kojnytes pirkom Jyske. Pirkom ir paprastas su stabdžiais ir be jų, dar storų. Kainos gana nedidelės.
Atsakyti
Kadangi mes jau beveik vaikštom, o namie grindys labai slidžios, tai kitokių kojinyčių net nesimaunam. Perkam vaikų mieste, čipoline iš jysk taip pat turim keletą, tačiau nelabai patinka nes tie "stabdžiukai" labai jau maži, paskutinį kartą labai fainas nusipirkom čipoline, su beveik per visą paduką esančiais "stabdžiukais" thumbup.gif
Atsakyti