Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl yra slepama, kad nuotaka laukiasi?

nesuvokiu-kas cia gedingo? dauguma zmoniu tyli,netgi ginasi,kai tai pasakoma,kai vestuves atsokamos netiketai...bet juk vistiek paskui viskas isaiskes...sako,kad tipo nenori,kad visi skanduotu "is reikalo",bet jei padetis pasakoma dar pries vestuves,tai zmones tikrai taip nereaguoja...
Atsakyti
Manyčiau,jog dažnai slepiama, vardan tėvų, arba kaip pas mus populiarus posakis, "ką pažįstami , kaimynai pasakys". Šiaip jaunamartės tai slėpdamos dar labiau savo reputaciją susigadina (na, dar vietos paliksiu išimtiniams atvejams). Manyčiau, jog "Veronikos laikai" jau senai praėję. Gėdintis savo būsimo vaikelio pasirodymu - man asmeniškai nesuprantama. Tokiu atveju gal geriau sulaukti vaikelio, o tada tuoktis g.gif . Vestuvės-krikštynos taip pat labai puikus dalykas. thumbup.gif
Atsakyti
zinai,nemanau,kad tie,kurie slepia nestuma per vestuves pritartu tavo nuomonei apie vestuves-krikstynas smile.gif
Atsakyti
Niekada netekėčiau būdama nėščia... Jei nebuvo suskubta iki pastojimo, nebūtina ir esant nėščiai... Man pačiai būtų nesmagu. Ir ne dėl to, ką pasakys žmonės, bet dėl to, kad jausčiausi ištekanti tik dėl nėštumo. Geriau palaukčiau, kol gims vaikelis, o tada bus kaip bus. Jei dar bus noras tuoktis, bus ir vestuvės... O be to, kam suplakti į vieną dvi dideles šventes ir sumažinti malonumą (juk kūdikėlio laukimas ir pasiruošimas vestuvėms yra dvi didžiulės šventės, kam atsisakyti vienos iš jų?)

Gal čia mano kategoriška nuomonė, nesu nusistačiusi prieš nėščias nuotakas smile.gif Juk kiekvienas kuriasi savo gyvenimą kaip jam patinka ir atrodo geriausia smile.gif
Atsakyti
Alvyda, pamaciau,kad iki tavo vestuviu liko 7 men,o kas butu,jei likus 2men pastotum? vestuviu nebutu?
Atsakyti
Iki mano vestuviu dar tolokai, bet maziuko as jau dabar noriu smile.gif O jei ir butu, butu dar graziau wink.gif Gal kiti ka ir galvoja, bet jei tai ne man artimi zmones, tai manes nejaudina. Juk ne jie su manim gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Alvyda @ 2004 11 14, 12:05)
Niekada netekėčiau būdama nėščia... Jei nebuvo suskubta iki pastojimo, nebūtina ir esant nėščiai... Man pačiai būtų nesmagu. Ir ne dėl to, ką pasakys žmonės, bet dėl to, kad jausčiausi ištekanti tik dėl nėštumo. Geriau palaukčiau, kol gims vaikelis, o tada bus kaip bus. Jei dar bus noras tuoktis, bus ir vestuvės... O be to, kam suplakti į vieną dvi dideles šventes ir sumažinti malonumą (juk kūdikėlio laukimas ir pasiruošimas vestuvėms yra dvi didžiulės šventės, kam atsisakyti vienos iš jų?)

Gal čia mano kategoriška nuomonė, nesu nusistačiusi prieš nėščias nuotakas smile.gif Juk kiekvienas kuriasi savo gyvenimą kaip jam patinka ir atrodo geriausia smile.gif

pritariu Alvydai. kai mes su vyru dar draugavome ir karta uzejo sneka tokia tema, as jam is karto pareiksiau, kad budama nescia uz jo netekeciau. pirma del to, kad nezinociau del ko teku- ar noriu, ar vis delto, kaip sakoma, is reikalo. antra- tikrai nenoreciau skubotu vestuviu. vestuves- didele ir svarbi svente, bet kaip ri paskobom man nebutu tike.
gimus vaikeliui, jei viskas taip pat, kodel gi ne?
o slepiama manau daugiau del to "ka kiti pasakys". daznai ta aplinkiniu nuomone turi didele itaka. kaip sakoma- viesa paslaptis jaunosios nestumas.
taciau yra ir kita puse. jei pagimdai dar netekejusi, labai daug problemu su popierizmais buna, kai isteki. tai jau vien, kad isvengti siu nesamoniu, tektu zenytis. ale vis tiek, as netekeciau. bet cia tik mano nuomone, nepriimkit jos blogai rolleyes.gif nusistacius pries nesu, pikta nesu, o kiekviena darom kaip jai geriau.
Atsakyti
QUOTE (Ramunita @ 2004 11 14, 13:14)
Alvyda, pamaciau,kad iki tavo vestuviu liko 7 men,o kas butu,jei likus 2men pastotum? vestuviu nebutu?

cia jau visai kitas atvejis. juk vestuves buvo ne del to, kad nescia. kad jau taip nutiko, tai nutiko. ka padarysi?
kalba eina apie tai, kad niekas neplanuoja vestuviu. bac- nescia ir ima kalbeti apie vestuves.
Atsakyti
na,zinoma,as irgi nenorejau tuokis budama nescia,bet tikrai nesmerkiu tu,kurios susituokia budamos nescios,bet kai tai slepima nerealiai "baik tu,ka tu,as ji myliu ir man su juo gera" taip tai tiesa,bet juk ta meile nepasikeis,kai bus pasakyta-"dovanokit sulciaspaude-bus su kuo vaikui sultis spaust"
viena mano drauge tekoje nescia ir visi tai zinojo,nes maziukas 2 men paanxtino vestuves...apie ja nebuvo jokiu sneku ir pan,o vat kita pazistama prisiekinejo,kad teka is meiles ir tikrai nesilaukia,bet po 6 men gime vaikutis...man kazkaip kvailai atrodo wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramunita @ 2004 11 14, 13:14)
Alvyda, pamaciau,kad iki tavo vestuviu liko 7 men,o kas butu,jei likus 2men pastotum? vestuviu nebutu?

Tai jau kitas klausimas. Matai, savo vestuvėms ruoštis pradėjau prieš metus ir nesilaukianti, todėl bet kuriuo atveju vestuvės ne iš reikalo smile.gif Atidėti prieš du mėnesius jau nelabai išeitu.... Tokiu atveju nelydėtų jausmas, kad esu reikalinga tik dėl mano pilvelyje apsigyvenusio mažiuko... Na, jei suprantat ką noriu pasakyt.... Tai juk ne tas pats kas pradėti planuoti po teigiamo nėštumo testo smile.gif O be to, nu neįmanoma pastot netyčia... Visada būna priežastis. Juk vartojant kt teisingai pastoja tik 1 is 1000... Manau teisingai mes mokam, stažas pakankamai didelis smile.gif Nu nebūna netyčia nors tu ką... Niekaip manęs neįtikinsit.
Atsakyti
O as manu, kad buna netycia ir dar kaip buna, uzmirsi isgert kt ir bus tau netycia, ar ir tada galima sakyt, kad nebuna nieko netycia?. zinau ne viena kuri vatojo kt ir pastojo, zinau kitas kurios labai saugojosi ir pastojo ir zinau tokiu kurioms buvo viskas dzin ir nieko. vaikas pats renkasi kada ateiti, cia jau nerasyta taisykle
Atsakyti
Netyčia nebūna. Sakai, pamiršo išgert? Reikia tada pamiršt ir pasimylėt smile.gif O jei vartojo ir pastojo, tai gal nereguliariai gėrė tas tabletes, vadinasi ne netyčia... O gal turėjo problemų su virškinimu (vėmė ar viduriavo) ir vistiek mylėjosi, vadinasi irgi nėra netyčia... O gal vartojo vaistus, kurie silpnina kt galiojimą, pavyzdžiui antibiotikus ir vistiek mylėjosi... Tai irgi ne netyčia... Nu nebūna netyčia, būna tik neapgalvotai
Atsakyti