Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nieko, jei vardas gražus, bet reikšmė nekokia?

Sveikos,
Viena pažįstama laukia mergytės ir klausia nuomonės... smile.gif
Jai su vyrų patinka tie patys vardai, jie renkasi iš 3: Limantė, Samanta ir Nerūnė.
Šiaip labaiusiai linksta prie Nerūnės vardo, tačiau baido jo reikšmė: "„pikčiurna, greitai užsiplieskianti, supykstanti“
Tuo tarpu Jiems patinka kitų dviejų vardų reikšmės, ypač Samantos vardo, bet patys vardai ne tokie mieli, kaip kad Nerūnė... verysad.gif
Samanta - „klausytoja, klusni“
Limantė - „atrodanti kaip protinga“
Norėtume išgirst Jūsų nuomonę, kokį vardą iš šių pasirinktumėt, ir kodėl? Ar dėl skambėsio, ar dėl reikšmės? rolleyes.gif

Ar verta kreipti dėmėsį į reikšmę ir pavadinti vaikiuką mažiau patinkančiu vardu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ana_21: 28 sausio 2007 - 16:38
o gal gražiau Narūnė? asocijuojasi su ''nardyti''. Toks ''gilus'' vardas g.gif
Atsakyti
kas ir kokia auksu pabarstyta Samantos reikšmė būtų, Lietuvoje ji man rėžia ausį nors tu ką.
o ir Nerūnė, ir Limantė labai šaunūs vardai. beje, lietuvių vardų reikšmės yra gerokai alogizuotos.
Atsakyti
Man Limantė gražus vardukas. Samantų tai jau tikrai daug yra. Na Nerūnė gražu, bet ta reikšmė ne kokia, tai šio vardo tik dėl to neduočiau.
Atsakyti
samanta tai man labai negrazus vardas. ir nesvarbu kokia jo reiksme.

renkantis is likusiu dvieju, siaip grazesnis Limante.

reiksme man turi reiksme rolleyes.gif nesirinkciau vardo su bloga reiksme ax.gif
Atsakyti
Aš irgi nenorėčiau vaiko vadint gražiu vardu, negera reiškiančiu. Juk ne viskas paviršiuj tik g.gif
Atsakyti
O tai kas čia per vardas ir iš kur tas Limantė g.gif
Atsakyti
Iš šių vardų Nerūnė neblogas, gal todėl kad mano dukrytė Jorūnė. O kiti nelabai. Čia dėl skambesio. O reikšmė labai svarbi ir aš nesirinkčiau vardo su neigiama reikšme.
Atsakyti
mAN TAI LABAI GRAŽUS VARDAS nERŪNĖ IR NEMANAU KAD TA REIKŠMĖ GALI ĮTAKOTI VAIKĄ,NA KAI AŠ RINKAU VARDA TIKRAI I REIKŠMĘ NEŽIŪRĖJAU TIESIOG IŠRINKOM MĖGSTAMIAUSIĄ IR TIEK.
Atsakyti
Man gražiau Narūnė, Lymantė. Samanta visai nepatinka.
Atsakyti
man visi lotuliukas.gif nerinkčiau vardo su nekokia reikšme lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei reikšmė ne kokia, nė už ką neduočiau tokio vardo. Nei Limantė, nei Samanta man nepatinka. Narūne skamba dag gražiau thumbup.gif Nors man gražus vardas Šarūnė blush2.gif
Atsakyti