Įkraunama...
Įkraunama...

Karštos žirklės

Kadangi mano plaukai labai linke sakotis, tai pamaniau pasikirpti karstomis zirklemis. Jeigu kas bandet, kokie atsiliepimai? Ar jauciasi ju poveikis?

Beje, gal kas galetu rekomenduoti gera kirpeja klaipedoje??
Atsakyti
karstom zirklem? niu matyt visai is dziungliu esu, nieko negirdejau apie tokius bajerius. o kuo tas kirpimas skyriasi nuo paprasto kirpimo saltom zirklem laugh.gif
Atsakyti
As irgi muset is dziungliu. Bo irgi negirdejau smile.gif Nu gal tipo labai greitai kai kerpa, zirkles ikaista, ar cia kaip? biggrin.gif
Atsakyti
Gal sulydo išsišakojusius galiukus? rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (kliopa @ 2004 11 14, 21:41)
Gal sulydo išsišakojusius galiukus?  rolleyes.gif  biggrin.gif

nea biggrin.gif , tuos issisakojusius nukerpa, o likusiu plauku galiukus uzlydo, kad nesisakotu wink.gif ...
Atsakyti
Kazkada skaiciau, kad nukirpus plaukus su tokiom zirklem, maziau sakojasi galiukai..kaip ir sake kazkuri, jie tarsi uzlydomi rolleyes.gif
Atsakyti
Kirpausi as tom karstom zirklem, nieko gero, toks jausmas, kad plaukai dar greiciau suskilinejo blink.gif
Atsakyti
ir be to kirpimas karstomis zirklemis man rodos brangiau kainuoja smile.gif
Atsakyti
Aš visada kerpuosi karštomis žirklėmis Klaipėdoje "Kamėjoje", pas kirpėją Vidą. Pas mane plaukai ilgi, tai kerpuosi apie 2 kartus į metus. Prieš porą savaičių padariau eksperimentą -nuėjau į kitą kirpyklą. Kirpimas su dažymu kainavo 3 kart.pigiau, bet jau rezultatas... Tai dabar labai gailiuosi , bet čia bus pamoka man.
Atsakyti
Gal kas zinot kur kaune kerpa karstom zirklem ir kiek kainuoja? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu tai negi nei viena nesate isbandzius? cry.gif cry.gif Tai ka reiks vaiksciot istisai pasisiausiusiai 4u.gif
Atsakyti
Taip taip.. ir mane labai domina sitos zirkles. Kiek girdejau plaukai kerpami jomis thumbup.gif . Kerpant jomis plaukai sustipreja, nenutriusta ir neskilineja. Tik beda, nezinau kur jas rast ?? Kas jomis kirpotes, labai prasau, parekomenduokit koki salona kaune arba vilniuje.
Atsakyti