Įkraunama...
Įkraunama...

Stambus kūdikis

Straksejau sau laiminga ir rami iki 33 savaites, kol nenuejau i echoskopija. Gydytoja ziurejo ziurejo, matavo matavo......
Pasirodo, mano vaikelis pagal kaulu apimtis beveik 2 savaitemis didesnis. Zodziu, tikras milzinas. Perskaiciavome pastojimo dienas - viskas sutampa, gimdymo data nustatyta gerai. Per pirma echoskopija vaikelis atitiko norma, per antra buvo puse savaites didesnis, o daba kad jau truktelejo i prieki.
Tai va, gydytoja prigasdino, kad vaikas dar ne tik paaugs, bet ir pastores, ir kad man butu gerai pagimdyti iskart po 37 sav. nes jeigu sedes iki 40 sav. tai bus dideliu problemu. Atseit galiu neisgimdyti ar panasiai, nors klubai nera labai siauri, bet vaikas bus virs 4500 tikrai..... ph34r.gif

Parasykite mergaites, is savo patirties, gal kuri jau gimdete toki dideli vaikiuka - kaip sekesi, kokios komplikacijos kyla, ar tiesa, kad be Cezario neapseisi?
Nes gimdymas arteja, ir man labai neramu...
Atsakyti
Na ir kvaila ta tavo gydytoja- gasdina be rekalo. Gal pažiūrėjo blogai- apimtys juk milimetrais matuojamos, +-1 jau daug. Nė viena nėščia nebūna nepagimdžius. Kai ateis laikas, tada ir vertins situaciją- koks bus dydis tada (o ne dabar), dar sykį išmatuos ir įvertins taip vadinamus gimdymo takus- jų forma, dydis. Keik žinau, poliklinikų gydytojai šiek tiek kitaip juos vertina negu tie, kurie priiminėja gimdymą ir tada spręs. O iš anksto taip svarstyti rodo tikrai neprofesionalumą. Kad būtų ramiau, apsispręsk kur gimdysi ir pas ką ir tada su tuo gydytoju nuspręsite, kaip ir kas bus, nes spęs būtent priimantis gimdymą gydytojas, o ne sėdintis poliklinikoj irprižiūrintis nėščiąsias
Atsakyti
As pati mazute ir smulki o vaikuciai mano pirmas 4.3kg o antras 4.7kg gime.
Pagimdziau abu wink.gif Daug kad nuo gydytojos priklauso.
Antro kai laukiausi tai echoskopu net nenustate vaikiuko svorio(aisku,nueisi kur yra geras galingas echoskopas ir nustatys) tai prasiau kad cezari darytu nes bijojau kad pati nebepagimdysiu. Gydytoja ramino ir taip nuteike kad patikejau savo jegom.
Beje,komplikaciju ir net plysimu nebuvo tongue.gif Gydytoja laiku ten kur reikejo rankom palaike kad neplystu.
Atsakyti
mano viena drauge svo berniuka pilvelyje iki 5.100 kg priaugino ohmy.gif tai jau neleido paciai gimdyti, cezari dare
Atsakyti
Aš irgi labai smulki, 2 laipsnio susiaurintas dubuo. Abu vaikus: pirma 3,820, antra 4,200 kg pagimdziau pati. Aisku po gimdymo antrojo, vedė studentus rodė, kokį vaiką PATI pagimdė ši moteriškė. Aš jau žinojau, kad bus didelis, man irgi gydytojai nustatė. Bet manau, neverta iš anksto bijoti ir ruoštis cezariui.
Atsakyti
Mums jau dvi savaites !!!
Vyrukas gime 4,3 kg 56 cm ir be jokiu plysimu, nors su pirmu vaikeliu sutrukinejo gimdos kaklelis,nes skatino ,ir labai jau greitai jis atsidarinejo(3.7 kg, 53 cm )...O antarsis irgi velavo keliomis dienomis,bet norejau naturaliai gimdyti,nes po skatinimu daznai buna padidejes vaikelio raumenu tonusas...Ir pagimdziau 4 dienos,po nustatyto termino pati !
Siap tai ,manau,kad didele dalis priklauso nuo akuseres,kuri padeda vaikeliui uzgimti ohmy.gif
Atsakyti
Man irgi dideli zada, bet koks didelis tai nesake sad.gif klubai mano normalus (seip pati esu gan didele tongue.gif ). Is pradziu irgi buvau issigandus, bet kuo toliau, tuo maziau jaudinuos . O kaip tau gydytojai siulo anksciau gimdyt (naturaliu budu, be skatinimo pasiule ka nors)?
Seip esu nusiteikus pagimdyt pati clap.gif kaip nors. Svarbu kad vyras butu salia.
Atsakyti
as antraji savo vaikeli pagimdziau ir nemaza 4.320 kg, man nustate kad toks nemazas bus ir echoskopuojamt, tai biski bijojau, bet ko tai labai laukiau gimdymo, kad tik viskas greiciua pasibaigtu, o nusiteikinejau save tuo, akd pirma karta labai greitai ir lengvai gimdziua, tai guodziua save , kad antra karta bus lengviau. buvo greitas gimdymas tik siek tiek sunkesnis uz pirmaji tuo, kad reikejo ilgiau pastumti ir suplysau tai jau tikrai nelbogai, bet tai trys savaiteles ir po visko buo biggrin.gif
Atsakyti
Neisivaizduoja tokia gydytoja, kaip tau kenkia tokiomis kalbomis. Ne padrasina, pataria, o gasdina. Juk tau reikia nusiteikti, kad gali gimdyti. Baime tikrai nepadeda.
Is patirties dar galiu pasakyti, kad echoskopu duomenys ne visada tokie tikslus, kaip mums noretusi. Ypac, kai kalbama apie svori. wink.gif
Linkiu labai nesijaudinti ir pagimdyti paciai - lengvai, neskausmingai. smile.gif
Atsakyti
Jaunute, mums reikes rankytemis susikibti ir abiems kaip nors pagimdyti biggrin.gif rolleyes.gif
Juo labiau, kad gimdymo terminai panasus tongue.gif

Smurka, jeigu uzsiauginsiu drambliuka virs 5 kg, tai tadu tikrai nezinau nezinau... wink.gif
Atsakyti
O tiesa pasakius, as daugiau informacijos is sio puikaus forumo gavau, negu is savo gydytojos, va!!!! cool.gif
Ji gimdymu pati nepriimineja, tai ir zinios jos turbut daugiau maziau teorines
Atsakyti
O aš galvojau kad visi normalaus dydžio leliukus gimdo tik aš viena tokia nenormali. Mano pirmas sūnelis gimė 4.2kg (nieko nenustebinau, ar ne?? rolleyes.gif ), o vat antras 4.940kg, žodžiu beveik 5kg. ohmy.gif
Pagimdžiau pati, antrą lengviau nei pirmą. Beje mano vyras gimė 5,100, o pats yra kūdas kaip pirštas. Še tau kad nori. Tai sakau gal tai paveldima, lyg ir nevalgiau tiek kad tokius užauginčiau pilvelyje laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Nors kiek girdėjau šemetistai 100 proc. tiki kad vaiko didumas priklauso nuo mamytės apetito. Ką manote Jūs????
Beje, keista, kad dar yra tokių daktarų, kurie gasdina. Kai aš paskutinį kart prieš antrą gimdymą apsilankiau pas gydytoją, jis pasakė: pagal bobučių pasakas, antras turi būt didesnis. Aš dar atšoviau, kad gal ne 5 kg, o jis pataisė 4,800. maniau juokauja, bet po savaitėlės priaugę dar 140gr. atkeliavome ir pasirodėme. Man buvo toks mini šokas, gal kokius 3 kartus perklausiau kiek sveria, nes negalėjau patikėt. Tai jei man būtų pasakę prieš tą sav, turbūt būčiau labai bijojusi tokio gimdymo. O buvo, kaip minėjau, daug lengviau nei su pirmu. Svarbiausia nepanikuoti, ir viskas bus gerai. Sėkmės laukiant rubuilio leliuko! 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 21 sausio 2004 - 14:35