Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinio puslapio kūrimo kursai

Sveikos,
gal kas zino kur yra organizuojami internetinio puslapio kurimo kursai.
darbe mano viena is funkciju yra tvarkyti internetini puslapi ir noreciau gauti papildomos informacijos gal kas zino kur rengiam panasus kursai?
Busiu labai dekina 4u.gif
Atsakyti
tokius kursus mokyklose ar kur veda. Bet kaip minejau jau kitoj temoj - kam tie kursai, kai tokios informacijos pilnas internetas. Koki interneto puslapi reikes tvarkyti? Mazdaug paziuresiu kokios informacijos tau gali reiketi.
Atsakyti
Man reikia tvarkyti valstybines institucijos internetini puslapi tai viskas turi buti atliekama pagal standartus. Seip as moku atlikti pagrindinius veiksmus, bet noreciau dar pasitobulinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 29, 11:41)
Man reikia tvarkyti valstybines institucijos internetini puslapi tai viskas turi buti atliekama pagal standartus. Seip as moku atlikti pagrindinius veiksmus, bet noreciau dar pasitobulinti  ax.gif

Labai abejoju ar tokie konkreciai kursai kaip tinklapiu kurimo yra. O jei yra tai turbut paprastas HTML , kuri manau jau moki. Labai sunku numatyti kokiu veiksmu gali reiketi, nezinant puslapio strukturos. Siaip jei nedurnas puslapio programuotojas buvo, turejo padaryt, kad butu galima naujienas skebti vos ne kaip su WORD programa
Atsakyti
QUOTE(mamyte03 @ 2007 01 29, 12:56)
Labai abejoju ar tokie konkreciai kursai kaip tinklapiu kurimo yra. O jei yra tai turbut paprastas HTML , kuri manau jau moki. Labai sunku numatyti kokiu veiksmu gali reiketi, nezinant puslapio strukturos. Siaip jei nedurnas puslapio programuotojas buvo, turejo padaryt, kad butu galima naujienas skebti vos ne kaip su WORD programa

Taip ir yra ax.gif naujienas galiu lengvai deti
Bet va noreciau daugiau suzinoti apie tokius sudetingesnius dalykus kaip internetines apklausos, duomenu teikimas internetu ir panasiai blush2.gif
tai ir ieskau gal kas lanke panasius kursus g.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 29, 12:48)
Taip ir yra  ax.gif naujienas galiu lengvai deti
Bet va noreciau daugiau suzinoti apie tokius sudetingesnius dalykus kaip internetines apklausos, duomenu teikimas internetu ir panasiai  blush2.gif
tai ir ieskau gal kas lanke panasius kursus  g.gif

Na jei programuotojas nepadare poll (apklausu) funkcijos, tai paciai ganetinai sunku bus ta padaryti. Nes turesi tokiu atveju list i visus puslapio failus, susirast tinkama ir ten jau programuoti. Cia jau eina programavimas. Greiciausiai puslapis darytas su PHP. Pati scripta tada butu galima parsisiusti is cia : http://www.stadtaus..../voting_script/

O apie pati php
http://lt2.php.net/docs.php
Atsakyti

Labas bigsmile.gif noreciau susikurti asmenini internetini (nesudetinga) puslapi. Butu gerai rasti tokius kursus ar zmogu, kas galetu pamokyti, palengvinti ir pagreitinti sita reikala ax.gif
Labai ACIUUUU is anksto friends.gif
Atsakyti
QUOTE(HakunaMatata @ 2008 01 09, 17:00)
Labas  bigsmile.gif  noreciau susikurti asmenini internetini (nesudetinga) puslapi. Butu gerai rasti tokius kursus ar zmogu, kas galetu pamokyti, palengvinti ir pagreitinti sita reikala  ax.gif
Labai ACIUUUU is anksto  friends.gif

Aš taip pat norėčiau palankyti kursus bet nieko panasaus nerandu g.gif
Atsakyti
laba, man irgi prireike, o tiksliau imone sumaste mane issiusti pasimokyti puslapius kurti. www.training.lt moko kurti su joomla, o man reiketu siektiekgiliau t.y. php, html, mysql, css ir pan. vat kazko panasaus kaip cia: http://vev.lt/vevnew..._...&Itemid=118 tik va jie kursu nebeveda.ieskojau internete tai nieko nerandu kaune, dazniausia viskas ko reikia ysta kitame mieste, o man reiktu Kaune. Gal kas pagelbetu?
Atsakyti