Įkraunama...
Įkraunama...

Būk mano Valentinas!

Būk mano Valentinas!

Kviečiame į naują fotokonkursą, skirtą Meilės dienai – vasario 14-ajai! wub.gif
Siųskite konkursui nuotrauką, kurioje jūsų mažylis/-ė rodo ypatingą meilę ir dėmesį savo simpatijai, širdies draugui/-ei (ne mamai/tėčiui/seneliam, ne žaislui/gyvūnėliui ir pan.!): mylu-mylu, pirmieji bučinukai, tyra vaikiška meile spinduliuojantys žvilgsniai – „Būk mano Valentinas/-a!“ ir t.t. Laukiame „karštų“ kadrų! (jei nuotrauka jau yra dalyvavusi pernykščiame konkurse „Tu mano širdyje“, ji nebus tvirtinama).

Išrinkite gražią, kokybišką įdomią nuotrauką, kad į ją būtų malonu ir įdomu žiūrėti ne tik jums, bet ir kitiems.

Prieš pildydami paraišką konkursui, perskaitykite jau dalyvaujančių konkurse nuotraukų pavadinimus – kad nesikartotumėte ir būtumėte originalūs! Taip sulauksite daugiau vertintojų dėmesio ir balsų. Rašykite jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

! Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! spauskite čia:
Nuotraukas konkursui pateikti galėsite nuo 2007 01 29 iki 2007 02 08.
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2007 02 09 – 2007 02 14.

Dalyvaukite, laimėkite firminių supermama.lt prizų ir pasveikinkite savo mažylį Vasario 14 dieną laimėjus šauniausio “Valentino” konkursą!

[attachmentid=85502]
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 01 29, 13:58)
Išrinkite gražią, kokybišką įdomią nuotrauką, kad į ją būtų malonu ir įdomu žiūrėti ne tik jums, bet ir kitiems.



Suprantu, kad nuotrauka turėtų būt super...
g.gif ar tinka tarp brolio, sesės? Kiti gal nežinos, ar savi nuotraukoj, ... bet vėl gi atsiras pažįstamų ir prasidės nemalonios diskusijos.
Atsakyti
QUOTE(VilmKa @ 2007 01 29, 17:16)
[g.gif ar tinka tarp brolio, sesės? Kiti gal nežinos, ar savi nuotraukoj, ... bet vėl gi atsiras pažįstamų ir prasidės nemalonios diskusijos.


manau kad praėjusių metų konkurse (galit prisimint ir perverst foto va čia: ) buvo ne viena foto kur buvo broliai-sesės, sesės-sesės ir t.t. - juk iš šių foto spinduliuoja tyra vaikiška meilė, tad visokioms "nekokioms" asociacijoms SM forume ne vieta mirksiukas.gif Galima siųsti tokią foto.
Atsakyti
jau toooks ilgesingas įsimylėjęs žvilgsnis thumbup.gif user posted image
Atsakyti
Tikrai viską išduodantis žvilgsnis wub.gif
Atsakyti
MAN
ŠITA thumbup.gif

O ANTRAŠTĖ DAR GERESNĖ thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulis @ 2007 01 29, 16:54)
MAN 
ŠITA    thumbup.gif

O ANTRAŠTĖ DAR GERESNĖ  thumbup.gif



tikrai grazi user posted image
Atsakyti
Na koks gražus konkursas wub.gif
Atsakyti
Man sita labai miela ir silta
http://www.supermama...p...&phid=10410
Atsakyti
super konkursas:-) dalivaujam ir mes;-)) linkim visiems paziurejus konkursa kad gera nuotaika liktu ilgam....
Atsakyti
o kiek jau dalyviu... fainios labai foto wub.gif
Atsakyti
4u.gif ...mes dalyvaujam taip pat..
..bet aki daugiau traukia tos nuotraukos, kur vasara, zaluma ir du zmogiukai wub.gif
Atsakyti