Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės ir pirktinės košelės

labukas, mamos. noriu pasitarti. mums jau atėjo metas pradėti rimtai valgyti košeles ir visus tuos kitus gardumynus, tik vis svarstau ir nenusprendžiu, kas geriau-naminės košelės ir pirktinės? tik nepulkit manęs visos nulinčiuoti, tuoj pasakysiu, kodėl. pati visad galvojau, kad virsiu tas košytes pati ir sąžiningai žaisiu, nes vis pačios ruošta-sveika ir skanu, gi, maniau, padarysiu taip, kaip pridera ir mano dukrytė gaus visa, kas geriausia. tačiau artėjant tam momentui ėmiau galvoti, kas geriau. vis tik pirktinės košytės turėtų būt paruoštos pagal visas normas ir labai griežtai prižiūrimos.o ką mes galime pasiūlyti pačios?gi daržovės, kurias perkame parduotuvėse ar net ir turguj, ir prisotintos chemikalų ir visų kitų brudų... gi vėlgi nežinome, ką perkame ir ką mums ikiš... tad kas gi geriau? g.gif blink.gif
Atsakyti
Mane irgi tos pacios problemos kamavo tongue.gif Pasiskaityk temele, kuria buvau uzvedusi nuo 0 iki 1 metu skiltyje http://www.supermama...?...&hl=kristal

viens prie vieno drinks_cheers.gif

O dabar savo mazei stengiuosi kuo daugiau pati gaminti tyreles ir koseles. Aisku, tenka pavargti kol randi pirkti ar is pazystamu gauni koki ekologiskai svaresni vaisiu ar darzove... O dabar ir mesytes tenka ieskoti - Maximoje radau ir versienos liezuvio, triusienos ir kt mesos produktu is ekologisku ukiu thumbup.gif tai tik juos ir perku savo mazei. Kol kas neturejome bedu su jokiom alergijom schmoll.gif Tikiuosi ir toliau pavyks isvengti.

Papildyta:
Agnyte, nu bet tavo Nojyte ir storuliuke lotuliukas.gif O as jau galvojau, kad mano pupa labai stora (6 men sverem 8,9 kg) Bet tavoji ziuriu irgi pavalgyti megeja essen.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2007 01 30, 11:59)
Mane irgi tos pacios problemos kamavo  tongue.gif  Pasiskaityk temele, kuria buvau uzvedusi nuo 0 iki 1 metu skiltyje http://www.supermama...?...&hl=kristal

viens prie vieno  drinks_cheers.gif

O dabar savo mazei stengiuosi kuo daugiau pati gaminti tyreles ir koseles. Aisku, tenka pavargti kol randi pirkti ar is pazystamu gauni koki ekologiskai svaresni vaisiu ar darzove... O dabar ir mesytes tenka ieskoti - Maximoje radau ir versienos liezuvio, triusienos ir kt mesos produktu is ekologisku ukiu  thumbup.gif  tai tik juos ir perku savo mazei. Kol kas neturejome bedu su jokiom alergijom  schmoll.gif  Tikiuosi ir toliau pavyks isvengti.

Papildyta:
Agnyte, nu bet tavo Nojyte ir storuliuke  lotuliukas.gif  O as jau galvojau, kad mano pupa labai stora (6 men sverem 8,9 kg) Bet tavoji ziuriu irgi pavalgyti megeja  essen.gif
drinks_cheers.gif

aciu tau uz nuoroda. buvo labai idomu pasiskaityti. as vis dar jauciuosi klaustuku apsupty... gal tiesiog per daug prisiskaiciau ir per daug informacijos susiradau, kad dar tamsesnis miskas pasidare... blush2.gif blogiausiai tai, jog mes gyvename ne LT ir cia isvis labai sunku gauti kazka ekologisko... zmones cia taip neaugina lysvutes bulviu ir lysvutes morku, kaip kad musu mociutes ir pan. parduotuvese yra "vadinamu"organic", t.y. tu ekologisku prekiu, jos zymiai brangesnes, taciua girdejau, kad daugelis tiesiog uzdeda ta zenkla ir tiek, o jokio svarumo ten nera... velgi, netgi ir ukininkai , augindami darzoves, jas tresia ivairiomis trasomis, tad tai irgi nera taip svaru... g.gif ech, ir kas geriau... g.gif

P.S. aha, musu mergyte tokia jau nemenka, svoriu nesiskundziame... ji gime labai didele (4.47kg), o ir apetitu nesiskundzia, tad vis taip saziningai bene kas menesi ir priaugame po kg... kartais sugalvoja dama "laikytis dietos", bet labai jau retai... blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,toks klausimas ir man kilo... del kruopu kosyciu tai man gyd.patare duot pirktines,atseit jos svaresnes,tai taip ir darau,bet retkarciais ir pati isverdu. Del darzoviu,tai visa laika pati gaminu,manau taip geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ASSA @ 2007 02 01, 03:20)
Sveikos,toks klausimas ir man kilo... del kruopu kosyciu tai man gyd.patare duot pirktines,atseit jos svaresnes,tai taip ir darau,bet retkarciais ir pati isverdu. Del darzoviu,tai visa laika pati gaminu,manau taip geriau  smile.gif

na va, o as del kruopu kaip tik girdejau kitos daktares priestaringa nuomone-man sake, tik jokiais budais neduoti tu pirktiniu vos uzpilamu karstu vandeniu kosiu, o kaip tik geriau kavamale (jei dar kas nors tokia namie turi hihihi.gif )ir virti normales kruopas! g.gif blink.gif
Atsakyti
nu va blink.gif o as jau trecia men. kaip maitinu tom kosem... nusipirkau dar "sveiko prado" PUKIO koses,tai nzn ji tokia kartoka,gal bandet?
Atsakyti
QUOTE(Agnyte... @ 2007 01 29, 15:09)
o ką mes galime pasiūlyti pačios?gi daržovės, kurias perkame parduotuvėse ar net ir turguj, ir prisotintos chemikalų ir visų kitų brudų... gi vėlgi nežinome, ką perkame ir ką mums ikiš... tad kas gi geriau? g.gif  blink.gif

jei neturi iš kur gaut normalių daržovių, tai gal visgi geriau pirktinės unsure.gif net sunku atsakyt... aš tai turiu daržovių, augintų be jokių chemikalų, tai pati verdu wub.gif o vat mėsytės neturiu iš kur gaut, iš prekybcentrių ar turgų rankos nekyla pirkt, tai perku konservuotą HIPP mėsytę...
Atsakyti
QUOTE(ASSA @ 2007 02 01, 13:56)
nu va  blink.gif  o as jau trecia men. kaip maitinu tom kosem... nusipirkau dar "sveiko prado" PUKIO koses,tai nzn ji tokia kartoka,gal bandet?

man irgi Puikio košė pasirodė kartoka, bet aš ją viriau tik vandenyje. Gal pilant mišinuko ji ir skanesnė g.gif . Maniškė jos nevalgė schmoll.gif Paprastų kruopų košes valgo geriau nei tas tirpias. Iš pradžių išvirus kruopas blenderiavau. Pirktinėms daržovienėms pasakė tfuuu, po keletos bandymų nustojau jas pirkt, verdu pati
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijasta: 05 vasario 2007 - 21:59
QUOTE(vijasta @ 2007 02 05, 23:58)
man irgi Puikio košė pasirodė kartoka, bet aš ją viriau tik vandenyje. Gal pilant mišinuko ji ir skanesnė g.gif . Maniškė jos nevalgė schmoll.gif  Paprastų kruopų košes valgo geriau nei tas tirpias. Iš pradžių išvirus kruopas blenderiavau. Pirktinėms daržovienėms pasakė tfuuu, po keletos bandymų nustojau jas pirkt, verdu pati

nepamenu, ar sitoj temoj pasakoj, jog viena daktare pasake tokia paprasta minti apie kruopu koses: kruopas reikia sumalti kavamale, o tda virti kosyte-bus tikra piure! ok.gif tik is kur siais laikais ta kavamale surast?! bash.gif:
Atsakyti
as kol nescia bunau, tai visiem skelbiau, kad vaikui virsiu koses pati ir jokiu pirktiniu - tai prisisaldziau ivairiausiu darzoviu is mociutes sodo, kuriuose cemikalu ne su ziburiu nerasi ir sventai buvau isitikinus, kad jas valgys mano mazylis.....bet mano verdamu kosiu jis nevalgo blink.gif bandziau ir misinuko pilt ir biski druskytes idet ir t.t., bet schmoll.gif , paragauja viena sauksta ir fsio- daugiau neikisi doh.gif nu ir ka, valgom hippo tyreles doh.gif doh.gif ir esam patenkinti biggrin.gif
o del tu uzoiltiniu kosiu (kurios misinukais uzpilamos), tai sakiau daugiau nebeduosiu, nes karta kai jis visos nesuvalge, kose palikau ant stalo ir po kokiu poros valandu stovejimo is jos gavosi skysta pilka mase blink.gif blink.gif nepatiko man tas vaizdas visai ir kosiu tokiu nebeperkam, cia apie nestles koses kalbu
Atsakyti
QUOTE(Agnyte... @ 2007 02 05, 23:32)
nepamenu, ar sitoj temoj pasakoj, jog viena daktare pasake tokia paprasta minti apie kruopu koses: kruopas reikia sumalti kavamale, o tda virti kosyte-bus tikra piure! ok.gif tik is kur siais laikais ta kavamale surast?! :piktas:

na , mes turime nuo senų laikų, dar tėvų pirkta cool.gif , o šiaip tai kavamalių yra pirkti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(giedregie @ 2007 02 06, 12:55)

o del tu uzoiltiniu kosiu (kurios misinukais uzpilamos), tai sakiau daugiau nebeduosiu, nes karta kai jis visos nesuvalge, kose palikau ant stalo ir po kokiu poros valandu stovejimo is jos gavosi skysta pilka mase blink.gif  blink.gif nepatiko man tas vaizdas visai ir kosiu tokiu nebeperkam, cia apie nestles koses kalbu

o cia tai bajeris!!! blink.gif jokiu uzpilamu kosiu daugiau! nono.gif: siaubas, ka galim duot savo stebukleliams...
Atsakyti