Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip lieknėja žinomi žmonės?

Pasakykit , ką daro matomi žmonės,kaip Mildažytė, Starošaitė,Nomeda. kaip joms pavyksta taip staigiai taip greit sulieknėti. Prieš mėnesį Mildažytę rodė buvo kokį 8 kg apvalesnė. Ta prasme, jos tai pastorėja tai vėl suplonėja.
Pati esu tokia kuri storėja nuo kiekvieno gramo maisto. Pastoviai turiu kontroliuoti maistą ir t.t. Svarbiausia kad daug pastangų reikia įdėti kad išlaikyti esamus gabaritus(esu vidutinio sudėj),aš jau nekalbu apie sulieknėjimą, o su metais tai darosi vis sunkiau.
Tai kaip joms tai pavyksta. Gal aš kokio gero būdo tiesiog nežinau.
Atsakyti
Riebalu nusiurbimas, ziaurios dietos, sportas, gerai parinkti rubai - visa tai sudaro visuma wink.gif
Atsakyti
Na Nomeda tai visada kaip "stirna". O del Mildazytes - tai vakar maciau - vel "pampuska" !!! Starosaite irgi kazkaip man "kuda" neatrodo.........
Lietuvos zvaigzdelems gal sunkiau, jos tokios pat "mirtingosios" kaip ir mes !!!!!!!
O va del uzsienio zvaigzdziu - tai ten ju ir galimybes kitokios visapusiskai /ir treneriai asmeniniai, ir dietologai, ir operacijos ivairios ir t.t./..........
Atsakyti
Bet riebalų nusiurbimas tai kaip ir operacija,nemanau kad kad kas pusmetį gultūsį po skalpeliu. O dietos...Gal ...Bet ar tai reiškia kai baigiasi kantrybė ir nori pavalgyti,privalgo, kiek priauga ir vėl ant dietų?
O gal visgi yra kokių (tipo kaip rodo reklamoj pleistrŲ) kad padarytų stebuklus? Aš nekalbu apie numetimą 10 kg(man tiek ir nereikia). Bet sakykim valgai normaliai,nepersivalgai ir svoris neauga.
Atsakyti
nu nezinau, kokia cia zvaigzde taip sulieknejo g.gif nomeda visada kuda buvo, mildazytes niekad nemaciau suplonejusios, tik jos kalbas vis girdziu, kaip televizija ja isplatina tongue.gif , starosaitei taip pat apvalumu netruksta ir sukudejus nebuvo ...
tik lygiu moteru ir vyru teisiu vadove burneikiene sublogo, bet lyg is nervu, ar sirgo. vienzo toj nuotraukoj, kur sublogus atrodo daug prasciau negu pries tai tongue.gif
Atsakyti
Lyginant Nomeda pirmosiomis laidomis ir dabar, tai ji tikrai sukudus g.gif
Atsakyti
Tai vat kad Nomeda sukudusi. O ji vienu metu rengė laidas apie svorį apie dietas, o po to labi greit pradėjo liesėti. Galėtų su visais pasidalinti kokias priemones naudoja.
Atsakyti
QUOTE (ajd @ 2004 11 16, 09:02)
Tai vat kad Nomeda sukudusi. O ji vienu metu rengė laidas apie svorį apie dietas, o po to labi greit pradėjo liesėti. Galėtų su visais pasidalinti kokias priemones naudoja.

Atlaikytumėt jūs tokį fizinį krūvį, kai per dieną trys laidos nufilmuojamos(nomeda čia), nemanau, kad riebalai kauptųsi? Taigi ir aria tos "žvaigždės"...
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2004 11 15, 21:24)
nu nezinau, kokia cia zvaigzde taip sulieknejo  g.gif  nomeda visada kuda buvo, mildazytes niekad nemaciau suplonejusios, tik jos kalbas vis girdziu, kaip televizija ja isplatina  tongue.gif  ,  starosaitei taip pat apvalumu netruksta ir sukudejus nebuvo ...
tik lygiu moteru ir vyru teisiu vadove burneikiene sublogo, bet lyg is nervu, ar sirgo. vienzo toj nuotraukoj, kur sublogus atrodo daug prasciau negu pries tai  tongue.gif



o tu Mildazyte matei gyva? kiek as ja maciau (o matau gana daznai ir pastoviai), tai paskutinius metus ji kaip shaka kuda. vienintelis dalykas kas pas ja platus - veidas ir auksta ganetinai. o taip tai tikrai labai kuda. ir kiek zinau ji nedare jokios operacijos, o pries nauja sezona (bet cia buvo uzpernai) laikesi kazkokios dietos. tik vat kad niekam neishduoda kokios g.gif
ne visos to zvaigdes tokios kokias jas rodo tongue.gif
Atsakyti
Neringa 17 kg "pametė" per pusę metų. Tai yra apie 3 kg/mėn. Sakyčiau visai ne greitai. Savo lieknėjimo istoriją yra pasakojusi ne vienam žurnalui. Ir jokios paslapties ten nėra - pradėjo sportuot pagal jai sudarytą programą, ir pradėjo valgyt pagal dietologų rekomendacijas. Visa tai mes kiekviena galim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madrid @ 2005 05 16, 16:32)
o tu Mildazyte matei gyva? ir kiek zinau ji nedare jokios operacijos, o pries nauja sezona (bet cia buvo uzpernai) laikesi kazkokios dietos. tik vat kad niekam neishduoda kokios g.gif

Atkinso bet kiek supratau negriežto. praeitais metais Respublikoj straipsnis buvo...
Atsakyti
O gal kas žinot ką Narmontaitė darė??? Pamenu prieš keletą metų tokia vos vos apvalesnė buvo, o dabar blink.gif lieknutė kaip stirna wub.gif Ir dar tokia jaunutė atrodo g.gif Aš jai gal 40 duočiau, o ji visą pusšimtį perkopus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti