Įkraunama...
Įkraunama...

Viešieji pirkimai

Sveikos, galbūt atsiras bendraminčių - likimo sesių, kurioms teko "laimė" tvarkyti viešuosius pirkimus įstaigoje? Galėtume pasidalinti patirtimi, pasikonsultuoti ax.gif Kaip tik dabar pildau ataskaitą VPT, lyg ir gerai sekasi, pernai įvedus tuos klasifikatorius tai atsirado nemažai klausimų blush2.gif
Atsakyti
negi niekas nesusiduriate su viešaisiais darbe?čia aš viena tokia nabagė doh.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas,

Man irgi teko pažinti, kas tai yra VP. Tiesa, apimtys tesiekia įprastą komercinę praktiką. Bet ir tai darbo per akis. Kaip sekėsi pildyti ataskaitas?
Atsakyti
QUOTE(Moonlit @ 2007 02 05, 19:14)
Labas,

Man irgi teko pažinti, kas tai yra VP. Tiesa, apimtys tesiekia įprastą komercinę praktiką. Bet ir tai darbo per akis. Kaip sekėsi pildyti ataskaitas?



teisybę pasakius sunkokai mastau.gif Šiemet labai sunku buvo persiorientuoti iš paprasto prekių,paslaugų ir darbų skirstymo į naują,pagal kodus doh.gif pas mus įmonėj transporto rūšių keletas, tai su kodais vargstu, nes,rodos, vieną mašiną galima priskirti ir prie spec. technikos, ir prie krovininių doh.gif o kur visokios smulkmės doh.gif sunku dėlioti taip smulkmeniškai viską schmoll.gif manau tam darbui reiktų papildomo etato doh.gif
Atsakyti
Aš organizuoju viešuosius pirkimus. Darau viską nuo A iki Ž blink.gif karsta.gif
Dėl ataskaitų, jos man irgi bjauriausia dalis. Taip pat nervina, kad dabar turi visus reikalavimus kvalifikacijai smulkiai į patį skelbimą sudėtį. Nes dažniausiai ką nors sumąstau jau paskelbus doh.gif ax.gif
Atsakyti
na ką aš galiu pasakyti apie VP. Didžiausai betvarkė smulkmenų pirkime (pirmiau nuperkama, tada tik pildomi dokumentai).
Mano nuomone, VP reikalingi tik vykdant didelės vertės pirkimus.

Ką jūs darote su sutartimis, kurios nuo ankstesnių metų yra sudarytos neterminuotos, pvz., dujos, elektra, vanduo? Ar perrašote sutartis?
Atsakyti
Pagal Vyriausybės nutarimą gali būti ilgiau nei 3 metai. O kiek ilgiau nenustatyta mirksiukas.gif
O kas dėl betvarkės smulkmenų pirkime - taigi pasirašai atitinkamas taisykles kaip vykdot komercinę praktiką ir dingsta smulkmenų dokumentavimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eima: 07 vasario 2007 - 15:06
QUOTE(Eima @ 2007 02 07, 15:00)
Pagal Vyriausybės nutarimą gali būti ilgiau nei 3 metai.  O kiek ilgiau nenustatyta mirksiukas.gif
O kas dėl betvarkės smulkmenų pirkime - taigi pasirašai atitinkamas taisykles kaip vykdot komercinę praktiką ir dingsta smulkmenų dokumentavimas mirksiukas.gif



Tai kad dabar pagal naujas patvirtintas (2006 m. rugsėjo mėn.) įprastos komercinės praktikos taisykles, reikia pildyti pirkimų žurnalą ( net jei perkama iš 1 tiekėjo)
Atsakyti
matyt man lengviau, nes kas liečia sutartis,skelbimus, tą sritį tvarko vadybininkė, o man prie mano pareigų skirta tvarkyti pirkimų žurnalą, sudaryti pirkimų planą metams ir kontroliuoti viešuosius pirkimus huh.gif Ir tai sočiai darbo.. Dar tik už praėjusius metus rankioju kodus doh.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlit @ 2007 02 07, 15:25)
Tai kad dabar pagal naujas patvirtintas (2006 m. rugsėjo mėn.) įprastos komercinės praktikos taisykles, reikia pildyti pirkimų žurnalą ( net jei perkama iš 1 tiekėjo)


Taigi tos taisyklės yra rekomendacinės. Pagal jas ir pasidarai kaip tau patogiau tongue.gif Aš nepildau jokio žurnalo schmoll.gif Esam nusistatę sumą iki kokios nereikia daryti jokios apklausos, o tiesiog nuvažiuoti į parduotuvę ir nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Eima @ 2007 02 07, 15:36)
Taigi tos taisyklės yra rekomendacinės. Pagal jas ir pasidarai kaip tau patogiau tongue.gif Aš nepildau jokio žurnalo schmoll.gif Esam nusistatę sumą iki kokios nereikia daryti jokios apklausos, o tiesiog nuvažiuoti į parduotuvę ir nusipirkti.



Visai neseniai buvao VP seminare, tai vedęs asmuo sakė, kad net jei perki vieną daiktą, būtina pildyti pirkimų žurnalą (Pas mus iki 1000 litų prekėms, paslaugoms ir 5000 darbams galima apklaust 1 tiekėją). Nes kitaip nesiskaito kad vykdai viešuosius pirkimus. Tai ir pildau tą žurnalą.
Atsakyti
QUOTE(Moonlit @ 2007 02 07, 15:51)
Visai neseniai buvao VP seminare, tai vedęs asmuo sakė, kad net jei perki vieną daiktą, būtina pildyti pirkimų žurnalą (Pas mus iki 1000 litų prekėms, paslaugoms ir 5000 darbams galima apklaust 1 tiekėją). Nes kitaip nesiskaito kad vykdai viešuosius pirkimus. Tai ir pildau tą žurnalą.

mums irgi per seminarą taip sakė, tai vedu kiekvieną varžtą doh.gif
Atsakyti