Įkraunama...
Įkraunama...

taip, kaip tik jis moka...

[FONT=Courier][SIZE=1][COLOR=darkviolet]
pabandysiu ir as prie jusu prisijungti smile.gif
maniškis visada buvo ir tikriausiai bus itin santūrus (kalbant apie jausmus), uždaras ir mažakalbis jausmų srityje, o aš (kaip ir daugelis mūsų) dievinu įvairiausius meilės žodelius ir meilikavimo formas blush2.gif
per 10 metų, kai esam kartu įpratau negirdėti meilių žodžių ar prisipažinimų meilėje, bet tikrai negalvoju, kad maniškis manęs nemyli, nedievina ar panašiai.. jis tai parodo kitaip - ir kalbų čia tikrai nebereikia... kad ir piršlybų vakarą.. visai atsitiktinai važiavome į tada dar didmiesčiu mums atrodžiusią Klaipėdą tiesiog apsipirkti, užsukom pas draugus, kurių namie (ne netyčia smile.gif ) nebuvo, tad gražiai buvau paprašyta nueiti i šalia esančią parduotuvę nupirkti ko nors valgomo. Jis liko bute, o grįžusi už keleto minučių buvau sutikta su skarute tarpdury, kuria man buvo užrištos akys, maišeliai su šaldytais koldūnais ir kefyru paimti iš rankų, nuvilkti viršutiniai, galiausiai ir visi apatiniai rūbai, buvau nunešta, va, tokia, Ievos kostiumu blush2.gif , į putų pilną, kvepiančią ir lipnių rožių žiedlapėlių pilną vonią... čia jis man atrišo akis ir paskubomis į vonią įmerkė didžiulę puokštę rožių, o šalia padėjo dubenėli su šokoladu aplietais šaldytais bananais, kuriuos gamino pats (aš jų receptą prieš keletą mėnesių buvau mačiusi žurnale ir minėjau jam tada, kad ko gero čia būtų labai skanu:)..Tolesnė eiga aiški... lotuliukas.gif Ir galiausiai man ant pilvo buvo padėtas mielas auksinis žiedelis su aiškiu klausimu: "ar būsi mano?"... na, aš tik ir sugebėjau išlementi...."aišku, būsiu......" o jau po pusės metų drinks_cheers.gif
Atsakyti
koks šaunuolis wub.gif

Atsakyti
kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuolissssssss wub.gif wub.gif
Atsakyti
mmmmm....
grazi istorija wub.gif
Atsakyti
nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
Įdomu, man tai ir į galvą neateitų... Bet, manau, visa tai įtartinai rizikinga. Manoji gal pagalvotų, kad mes ne vieni namie? O tada jau... dmu pavirstų į metalolomą biggrin.gif

Bet bendras įvertinimas - 10 balų iš 10 smile.gif
Atsakyti
Vadinasi, nera toks uzdaras ir taip lengvai nuspejamas. Labai grazu!
Atsakyti
susileidau vietoj, oi kaip norėčiau pati nors vieno tokio vakaro, kokia romantika 4u.gif
Atsakyti
super thumbup.gif jaudidnančiai grazu wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif LAAAAABAI GRAZU thumbup.gif
Atsakyti
KO ČIA VIRKDAI?... smile.gif aš kai tokia myžnė irgi apsiašarojau.. na, iš gražumo to... vistik yra romantiškų vyrukų wink.gif
Atsakyti