Įkraunama...
Įkraunama...

Ryto mokykla

Mamytes, kas baigiate Ryto mokykloje 4 -ają klasę. Rudenį eisim į 1-ąją klasę, norėtumem pasirinkti mokytoja, o be to pasirodo, reikia pasirinkti pakraipą. Gal galit pasidalinti patirtim? smile.gif
Atsakyti
Sveika,
mano dukruze lanko antra klase sioje mokykloje. Tik kazkaip pirma karteli girdziu, kad reikia pasirinkti pakraipa. Gal galetum pakomentuoti, kokius turite pasirinkimus?
Dekui,
A.
Atsakyti
kaip mane informavo mokykloje, tai pasirinkti pakraipa :dailė, meninės raiškos,informacinių technologijų, bendras ugdymas. Kaip visa tai galima rinktis einant į pirmą klasę?! ax.gif
Atsakyti
O gal galite kas nors pasakyti ar Ryto mokykla geresnė, nei Spindulio ir Pranciškaus Skorinos? blush2.gif
Atsakyti
O kur ta P.Skorinos mokykla yra ? Gal kur toks darželis mėlynai dažyta tvora tarp "Ryto" ir "Spindulio" mokyklų ? g.gif Jie šitas pastatas, tai bent jau seniau ten buvo baltarusių mokykla, gal dabar pasikeitė kas nors g.gif
Papildyta:
Kiek žinau tai "Ryto" mokykla labai perpildyta vaikų, atitinkamai klasėse vaikų daugiau, o " Spindulyje" laisviau. Mano sūnėnas mokosi " Spindulyje" 2 klasėje, bent jau didelių nusiskundimų tikrai negirdėjau. Kitas sūnėnas eis šiemet ten į pirmą klasę. Beje jie ten turi paruošiamąją klasę, apie ją esu tikrai daug gerų atsiliepimų girdėjusi.
Atsakyti
Ačiū už atsiliepimą. Reikės ir Ryto ir Spindulio mokyklas aplankyti, su mokytojais pasikalbeti, kad nuspresti
Atsakyti
sveiki... as pati mokausi ryto vidurineje mokykolje... baigiau keturias klases ir vis dar tesiu savo mokymasi ten. galiu pasakyti kad mokytoja paskocimiene yra tikrai faina mokytoja. man pas ja lb patiko. o mama ja irgi liko patenkinta. jei kada noresit nueiti pas ja pkalbeti apie savo vaika ji visada tures ka papsakoti. o ir pamokas kike pamenu isaiskina gerai... dabar ji turi ketvirtokus tad rudeni vel gaus pirmokiukus... visiems nuosirdziai siulau sia mokytoja. o kad ryto mokykla geresne nei spindulio yra faktas... spindulio mokykloje klesti narkotikai, o ir mokytojai nera atsakingi... labai daug mokiniu po keturiu klasiu is spindulio mokyklos pereina i ryto vidurine...
Atsakyti
Kokios dar mokytojos tures pirmokus/?Ka esate apie jas girdejusios?
Atsakyti
Gal kas turi naujesnių atsiliepimų apie šią mokyklą ir pradinių klasių mokytojas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringoose @ 2007 04 27, 15:32)
sveiki... as pati mokausi ryto vidurineje mokykolje... baigiau keturias klases ir vis dar tesiu savo mokymasi ten. galiu pasakyti kad mokytoja paskocimiene yra tikrai faina mokytoja. man pas ja lb patiko. o mama ja irgi liko patenkinta. jei kada noresit nueiti pas ja pkalbeti apie savo vaika ji visada tures ka papsakoti. o ir pamokas kike pamenu isaiskina gerai... dabar ji turi ketvirtokus tad rudeni vel gaus pirmokiukus... visiems nuosirdziai siulau sia mokytoja. o kad ryto mokykla geresne nei spindulio yra faktas... spindulio mokykloje klesti narkotikai, o ir mokytojai nera atsakingi... labai daug mokiniu po keturiu klasiu is spindulio mokyklos pereina i ryto vidurine...

turiu nemazai reikalu su ta mokykla, nelabai malonu skaityti tokius dalykus,kai tai yra MELAS
Atsakyti
netycia atsidariau tema pasiskaitineti, pati baigiau sia mokykla pries 10 metu ir negaliu patiketi, kad mokytoja Paskocimiene vis dar dirba, ji buvo mano mokytoja, kai pradejau lankyti sia mokykla, tai buvo pries 22 metus jau... prisimindama mokykla, visu pirma prisimenu ja - nes rysys buvo visus 12 metu, ne tik kol mokiausi pas ja, bet ir vyresnese klasese. ji yra pati silciausia ir geriausia mokytoja is visu thumbup.gif Gaila, kad gyvenu kitame miesto gale, nes mano mergaite jau rudeni eis i pirma klase, jei gyventume karoliniskese, nedvejodama leisciau savo dukra i mokytojos Paskocimienes klase 4u.gif
Atsakyti
O kaip suzinoti mokytoju pavardes, kurie dirba sioje mokykloje. g.gif As pati joje mokinausi, tai idomu butu suzinotis, gal nemazai liko is mano laiku mokytoju bigsmile.gif Beje vaika leisiu irgi i sia mokykla thumbup.gif
Atsakyti