Įkraunama...
Įkraunama...

Vasario 16 d.

Sveiki.

Nusprendžiau ir aš papasakoti savo vieną mažytę istoriją. ax.gif

Iš pradžių buvo žodis... rolleyes.gif Ne, gal aš truputį ne apie tą. blush2.gif Iš pradžių...
Aš dar buvau abiturientė. Tuo tarpu, kai kitos mano bendraklasės bandė iškalti matematines formules, aš skaičiau Šekspyro sonetus ir rašiau mylimajam draugui ilgus laiškus. Dauguma sako, kad meilė trukdo mokslams, tačiau sėkmingai baigiau vidurinę mokyklą ir įstojau į universitetą. Bet tai kita tema... smile.gif
Mes susipažinome vasario 16 dieną, nedarbo dieną, kai nebuvo paskaitų ir pamokų. Bet aš nemaniau, kad lygiai po metų, kai mes susitiksim atšvęsti draugystės metinių, įvyks tai... ax.gif
Ėjome gatve, susikibę už rankų, staiga jis sustojo ir stipriai stipriai mane apkabino. Galvoju, kas čia dabar, koks meilumo priepuolis... blush2.gif Taip ir sustingo... Tuomet taip netikėtai paklausė:"Ar būsi mano sužadėtinė?..." Aš pagalvojau:"Čia... Tiesiog vidury gatvės, kai žmonės skuba, žvalgosi, kai sninga... Jis prašo manęs būti jo?" Aišku, mano atsakymas buvo teigiamas... ax.gif
Tokia trumpa ir kukli, tačiau man labai brangi istorija... Esmė tame, kad romantikai nebūtinos rožės, šampanas, jūra ar rami muzika... Nesvarbu, kur, kaip... Romantiką sukuria ne daiktai, jie gali tik padėti... Tačiau tikrąją romantiką sukuria žmonės, ypač tie, kurie yra įsimylėję... ax.gif

Ačiū už dėmesiuką mano mažytei laimei. 4u.gif
Atsakyti
Grazi istorija 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif istorija
Atsakyti
Nuostabi istorija... bigsmile.gif Net širdis suplakė greičiau wub.gif
Atsakyti
Gražu tai kas paprasta wub.gif
Labai gražiai , taikliai papasakota ir labai smagiai skaitosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaučiūnienė @ 2007 01 31, 20:18)
Esmė tame, kad romantikai nebūtinos rožės, šampanas, jūra ar rami muzika... Nesvarbu, kur, kaip... Romantiką sukuria ne daiktai, jie gali tik padėti... Tačiau tikrąją romantiką sukuria žmonės, ypač tie, kurie yra įsimylėję...  ax.gif


Niu privertė mane susimąstyti ta frazė, kad romantiką sukuria ne aplinka, daiktai, jūra, žvakės ir t. t., O ŽMONĖS, geros išvados thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaučiūnienė @ 2007 01 31, 19:18)
Sveiki.

Nusprendžiau ir aš papasakoti savo vieną mažytę istoriją.  ax.gif

Iš pradžių buvo žodis...  rolleyes.gif  Ne, gal aš truputį ne apie tą.  blush2.gif  Iš pradžių...
Aš dar buvau abiturientė. Tuo tarpu, kai kitos mano bendraklasės bandė iškalti matematines formules, aš skaičiau Šekspyro sonetus ir rašiau mylimajam draugui ilgus laiškus. Dauguma sako, kad meilė trukdo mokslams, tačiau sėkmingai baigiau vidurinę mokyklą ir įstojau į universitetą. Bet tai kita tema... smile.gif
Mes susipažinome vasario 16 dieną, nedarbo dieną, kai nebuvo paskaitų ir pamokų. Bet aš nemaniau, kad lygiai po metų, kai mes susitiksim atšvęsti draugystės metinių, įvyks tai...  ax.gif
Ėjome gatve, susikibę už rankų, staiga jis sustojo ir stipriai stipriai mane apkabino. Galvoju, kas čia dabar, koks meilumo priepuolis... blush2.gif  Taip ir sustingo... Tuomet taip netikėtai paklausė:"Ar būsi mano sužadėtinė?..." Aš pagalvojau:"Čia... Tiesiog vidury gatvės, kai žmonės skuba, žvalgosi, kai sninga... Jis prašo manęs būti jo?" Aišku, mano atsakymas buvo teigiamas... ax.gif
Tokia trumpa ir kukli, tačiau man labai brangi istorija... Esmė tame, kad romantikai nebūtinos rožės, šampanas, jūra ar rami muzika... Nesvarbu, kur, kaip... Romantiką sukuria ne daiktai, jie gali tik padėti... Tačiau tikrąją romantiką sukuria žmonės, ypač tie, kurie yra įsimylėję...  ax.gif

Ačiū už dėmesiuką mano mažytei laimei.  4u.gif





Faina tavo istorija:) thumbup.gif



Zinai as su savo vaikinuku irgi susipazinau vasario 16:) ax.gif
Atsakyti
Galesit svest dvi sventes viena diena 4u.gif
Atsakyti