Įkraunama...
Įkraunama...

"Daktarė Kvin"

user posted image
Baigusi medicinos mokslus Harvarde, jaunutė gydytoja Mišelė Kvin palieka patogų ir ramų gyvenimą Bostone ir vyksta dirbti į nedidelį pasienio miestelį Kolorado Springs toli Laukiniuose Vakaruose. Tais laikais, iškart po Pilietinio karo, miestelio gyventojai įtariai žiūri į moterį gydytoją. Jie nepasitiki daktare Kvin, vengia gydytis pas ją...
Tačiau pamažu jaunoji gydytoja pralaužia nepasitikėjimo ledus – miestelio gyventojai patiki jos profesionalumu ir gera širdimi. Netrukus moteriai tenka globoti tris našlaičius, kuriuos vėliau įsivaikina. Jauną moterį aplanko ir meilė... Ją įsimyli vienišas traperis iš kalnų Baironas Salis...
Gal yra ir daugiau žiūrinčių šį serialą? bigsmile.gif mirksiukas.gif Įdomu būtų sužinoti ir kitų mamyčių nuomonę apie jį. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesute J: 31 sausio 2007 - 21:23
aš kartais pasižiūriu ax.gif , man jis patinka, esu anksčiau žiūrėjusi dar kai per TV3 rodė. Patinka įdomus siužetai, nes kiekvieną kartą būna kažkoks tai pamokymas rolleyes.gif , ir šiaip geras pastatymas serialo, ne meksikietiškos muilo operos ax.gif biggrin.gif .
Atsakyti
man šits serialas pasidarė nebeįdomus, kai ėmė daugėti tų su indėnais susijusių bėdų Ir nustojau žiūrėt.
Atsakyti
Kartais ir man atrodo perdėta, bet kažkur buvau skaičiusi, kad tai tikrais faktais paremta
Atsakyti

aš rytais su dukriuku kai atsikeliam ir žiūriu viena akim lotuliukas.gif
...visai nieko,patinka...bet tie indėnai irgi nervija schmoll.gif
Atsakyti
Čia visai neseniai rodė seriją apie tai, kaip Kvin persileido, tai man taip širdį suspaudė verysad.gif
Atsakyti
Man patinka, vis norejau tema atidaryt, ale galvojau jau ir taip perpildyta visokiais serialais, tai Kvin nieks ir nesusidomes irnesakyk.gif as tai stengiuos paziuret kikviena vakara. Buna labai super seriju thumbup.gif o buna siaip tokiu, bet vistike ziuriu. Pastarosios serijos tai jo kazkaip nelabai man, labai jau tie indenu daug ir tas Salis miskuose doh.gif geriau kai jau buvo kiekviena serija atskira is vis su laiminga pabaiga wub.gif na kartais buna ir liudnesiu akimirku, tai net sirdi suspaudzia verysad.gif
Atsakyti
As irgi ziuriu kas ryta...man patinka,neturejau galimybes kazkada anksciau kai rode paziuret,tai dabar su idomumu ziuriu...Aktorius vaidinantis Sali tai man wub.gif o siaip personazu charakteriai labai idomus ir skirtingi ,man patinka tokie filmai kur rodo uzpraeita amziu,gvildenamos problemos aktualios dar siais laikais...
Labai gaila kai Tas negriukas Entonis mire,kai jis ta laiska skaite tai zliumbiau baisiausiai,taip gaila buvo...o dabar Greise tikriausiai prasigers,dar labai grazi akimirka man buvo kai Qwin prarado lialiuka ir atvaziavo jos drauges palaikyt...Nors vienas filmas ne koks fantastinis kur pusiau robotai pusiau zmones saudos gaudos ir taip toliau zudos...grazus serialas,tik tie indenai jau nuobodoki daros,bet gi buvo taip kazkada...
Atsakyti
Aš taippat žiūriu,tik labai gaila,kad paskutinėse serijose tiek veikėjų miršta verysad.gif
Atsakyti
Labai geras serialas vakarui. Galima ramiai žiūrėti ir megzti thumbup.gif Ypač man patinka, kad jame būna daug pamokančių istorijų.
Atsakyti
Tos istorijos kartu ir pamokančios, o kartais taip pažįstamos
Atsakyti
QUOTE(xantia @ 2007 02 01, 20:32)
...tik labai gaila,kad paskutinėse serijose tiek veikėjų miršta verysad.gif


Aha,ypac sirytine serija...kaip baisu tais laikais buvo ta difterija blink.gif
Atsakyti