Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

O čia paskutiniai klausimai iš senosios temos
QUOTE(jadzka @ 2007 01 18, 23:41)
Man dabar Pierre Rene blizgis mėgstamiausias ax.gif Vien dėl spalvos: Rausvai persikinė. Labai šilta ir gražiai blizga ax.gif Ir puikiai laikosi. Dior Adict blizgiai laaabai nublanko prieš šį ax.gif



QUOTE(Ledinė @ 2007 01 30, 17:04)
O koki numeriuka naudoji?  ax.gif



QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2007 01 30, 23:41)
O kurį tu naudoji? Kissy lip colour ar Dream Shine ... ? smile.gif

Atsakyti
Mna tiktais Shiseido wub.gif
Atsakyti
as naudoju REVLON super lusttous blizgesi - nuostabus thumbup.gif (tik Lt nemaciau ar yra pirkti) ir Loreal Gloss Shine - tai jau koki 4 turbut turiu, labai geras ir spalvos grazios ir ilgokai laikos smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau Droge Pierre Rene Kissy Lip Colour, Nr.1. Na labai blizga, ypač vakare, prieblandoje wub.gif
Atsakyti
tie loreal man irgi patinka.dar toki faini yra guerlain ir nauji borjua labai graziai blizga blush2.gif
Atsakyti
loreal tai ir man patinka, grazios spalvos, bet ant lupu tai jie trumpai laikosi doh.gif turiu va guerlain, tai jie super laikosi, taciau yra siektiek lipnus ax.gif
Atsakyti
as tai nusipirkau rimmel blizgesi full volume nu kaiop jis man patiko0 tai dar toki pati bespalvi nusipirkau... nu blizga liuks alikosi labai ilgai ir putlna tas lupas kazkiek, jauciasi kaip dilgcioja ax.gif dar patinka kad su teptuku tept ir kad blizgesys be smulkiu blizguciu kaip buna, va tokiu tai nelabai megstu nes paskui puse veido blziguciais nuseda biggrin.gif
Atsakyti
o man labai patiko Estee Lauder blizgis. Tokioje tubeleje. Ilgai laikosi, labai graziai blizga, didele pakuote (15 ml), riebus ir nuostabi spalva wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lancome blizgesiai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Parekomenduokit lipnių (kuo lipnesnių) blizgesių. kažkaip pastebėjau, kad dažnai nemėgsta lipnių, o man tai vos ne kokybės ženklas cool.gif žinau, kad victorias secret sweet talk lipnus, o kokie dar lipnūs?
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2007 02 12, 05:03)
Parekomenduokit lipnių (kuo lipnesnių) blizgesių. kažkaip pastebėjau, kad dažnai nemėgsta lipnių, o man tai vos ne kokybės ženklas  cool.gif žinau, kad victorias secret sweet talk lipnus, o kokie dar lipnūs?


butent, kad lipnus ilgai issilaiko.Kas is tu vandeniniu, skystu, kurie per konturus isbega.
Atsakyti
O man lipnus nepatinka, nors ir ilgiau laiko ax.gif
Atsakyti