Įkraunama...
Įkraunama...

Fisher Price varteliai

Sveikutes mirksiukas.gif Turiu toki klausimeli ax.gif Gal kas zinot kokia FP varteliu kaina? Ir ar juos parduotuvese lengvai galima rasti? Labai thumbup.gif zaislas, ir rimtai galvojam ji isigyti sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mile_: 01 vasario 2007 - 10:39
parašykit kur randasi tas Jonelio kiemelis? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eeelita @ 2007 02 03, 22:01)
parašykit kur randasi tas Jonelio kiemelis? 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Vilijampolėj, Stulginskio g. Jei nuo Šilainių pusės, nusileidus Milikonių kalnu, pravažiavus Varnių žiedą, bus pirma gatvė į dešinę, po to vėl pirma gatvelė į dešinę. Net ne gatvelė, o įvažiavimas tarp tokių angarų. Tai gilyn gilyn ir rasi visai fainą pardę.
O Varnių gatve, jei nuo TAikos prospekto atlėkti, tai važiuoti iki pat galo, kairėj lieka ALKAVA, per sankryžą, į tokį žiedą, laikaisi dešinės, suki į dešinę, ir vėl į dešinę. Angarai tokie, statiniai sandėliai.. Nu tai ten.

nu kaip jūs tų vartelių norit doh.gif man atrodo, mano kūdikis galvytę su jais nusignybtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 03 vasario 2007 - 21:24
gaila, tik kad Lietuvoje siulomi FP varteliai vokieciu kalba.... verysad.gif
Atsakyti

Hm...Niu mes tai 200lt sumokejom blink.gif doh.gif Pirkom skelbiu.lt
Atsakyti
QUOTE(Zuze @ 2007 02 04, 15:30)
Hm...Niu mes tai 200lt sumokejom blink.gif  doh.gif Pirkom skelbiu.lt

Ir kaip? Ar patiko vaikiukui? Ar verti tu pinigeliu?
As,va dabar nupirkau FP sukuri,ryt parves,tai matysiu,kokia bus manuju reakcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuze @ 2007 02 04, 12:30)
Hm...Niu mes tai 200lt sumokejom blink.gif  doh.gif Pirkom skelbiu.lt

Angliskai kalbantys?
Atsakyti
QUOTE(Renata 76 @ 2007 02 04, 20:59)
Ir kaip? Ar patiko vaikiukui? Ar verti tu pinigeliu?
As,va dabar nupirkau FP sukuri,ryt parves,tai matysiu,kokia bus manuju reakcija  smile.gif


Kol kas kaip ir domisi,o toliau bus matyt smile.gif Veiklos ten tikrai daug,turi ka veikt ir maziukai ir didesni vaikuciai.Ar verti tokiu pinigeliu g.gif turbut galesiu pasakyt tik po kurio laiko,kai matysiu,kad merginai jie ir toliau idomus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mila @ 2007 02 06, 10:20)
Angliskai kalbantys?


Deje...Deje... vokiskai verysad.gif
Atsakyti
as manau kad tai vienas is fainiausiu zaislu siuo metu, o ar vokiski ar angliski, manau jokio skirtumo, vistiek vaikas neismoks tos anglu kalbos, nors aisku jei butu galimybe isigytume angliskus, bet kai daugiausia vokiski, tai nematau problemos pirkti butent vokiskus vartus bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai visi lavinamieji zaisliukai Fisherio patinka thumbup.gif
Ir muzikeliu daug, ir veiklos pirstukams, ir metyt - statyti - traukti kamuoliukus ar kaladeles galima biggrin.gif
Mano maze zaidzia su malonumu su lavinamoju staliuku, bet galvoju ir vartelius pirkti ax.gif
Atsakyti
Praejo jau menuo, kai turim tuos vartelius. Mazule neatsidziaugia, o ir kaimynes dukryte 2,5m ateina. Tai vos nesusipesa ax.gif
Atsakyti
mano vaikutis gal ir keistas(o gal jo toks etapas),kad jis zaidzia ti su visokiom arbatos dezutem, biggrin.gif plasmasinias indeliais.Jokie pliusiniai zaisliukai ar masinytes nepatinka.Bet kartais pazaidzia ir su tokiais,kurie garsus leidzia.todel bandau,tokiu daugiausia pirkti.
Atsakyti