Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinė būsena pries pastojimą

QUOTE(busVakare @ 2007 02 07, 21:43)
Man kaip nuo sirdies nusirito akmuo, kai supratau, kad pykstu, jog butent SITAS mano "projektas" nesirealizuojasi. Atrodo, viska galiu pasidaryti pati, o cia , va, kazkokie nesklandumai. Sustojau, isiklausiau ir pakeiciau krypti.

QUOTE(vaižgantė @ 2007 06 09, 12:23)
Kiekvienas vaikas ateina tik savo laiku...Man tie planavimai, pastangos pastoti keistai atrodo...Kai tik pajunti šalia esančią vaiko sielelę ir pastoji. O jeigu jos nėra, bandyk kiek nori...Joks pozityvus nusiteikimas nepadės...

Oi, kaip suprantu pirmą žinutę ... Tiek esu pripratus planuoti, bet pasirodo nereikia pamiršti, kad nesu visagalė doh.gif Čia tie mano planai tokia smulkmena turbūt... Bet man labai sunku dar tai paleisti, atsipalaiduoti... Nežinau, baudžia čia mane, bet greičiausiai pati save jau nubaudžiau (apie 3 metus KT gėriau, ciklas po to visai sutriko, neseniai tik atsistatė, pasirodo hormonai nesąmones rodo. Nors šiaip sakoma, kad KT čia ne prie ko. Gal jau problemos buvo prieš vartojant, tik aš jų nežinojau). Buvo kaip buvo, dabar jau nepakeisiu. Ciklas atsirado rugsėjį. Nebesisaugojom (dabar net graudu pasidaro pagalvojus, nuo ko gi mes ten taip saugojomės labai???? Baubo?? ). Labai tikėjausi. Užsiciklinus buvau kaip turi būt. Visokie stebėjimai, temperatūros matavimai, ovuliacijos testai, gleivės ir t.t. Nuėjau pas gydytoją, verdiktas - ovuliacija nevyksta, gleivinė per plona, reikia stimuliuot. Iš pradžių ašaros, po to lyg ir ramybė atėjo: yra planas (stimuliacija), jo laikomės, viskas bus gerai. Bet vis kas kokią antrą dieną išlenda į paviršių prieštaringi jausmai... ką mes čia galim planuot, jei nebus lemta, jei dar matyt ne laikas doh.gif Nežinau, mintys padrikos, sunku parašyt ką mąstau. Lyg ir noriu pasitrauk nuo viso šito, bus kaip bus, bet iš kitos pusės išlenda tokios mintys: "reikia kuo greičiau (kol dar darbo sutartis nepasibaigė, kol finansinė pusė užtikrinta), gal po to išvis nebus įmanoma, gal dar išlys kokios problemos (gydytoja kažką apie sąaugas minėjo doh.gif , tai po to vėl nusitemps pastojimas)". Žodžiu, norėjau kaip geriau man. Bet panašu, kad reikia ne apie save galvot. Blaškausi dabar. Ar gydytis, ar palikti kol kas viską savieigai? Jokių sielų aš aplink save nejaučiu (gal nėra, o gal nemoku jausti). Man vis atrodo, tiek nedaug trūksta. Gal jau ir pavyktų. Paskaičius forumą nepaleidžia mintis, jog kažkas ateis, kai to tikrai neplanuosiu ir nesitikėsiu (nors pažiūrėjus stimuliacijos temelę, taigi užkimba ir visos tikisi bei planuoja). Matyt, bijau, kad man stimuliacija nepavyks. Arba tiesiog dar nesusipratau savyje.
Atsakyti
rita.gs, butu ydomu suzinoti kaip jums sekasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2008 01 05, 22:33)
rita.gs, butu ydomu suzinoti kaip jums sekasi  4u.gif

Kažkuria dalimi parašyta žinutė padėjo ax.gif visas neišsakytas mintis garsiai išsakiau/parašiau ir dalies problemos nebeliko lyg ir. 2008 01 01 prasidėjo naujas ciklas biggrin.gif Vis tiktai darausi pirmą stimuliaciją. Dar tik pati pradžia, šiandien 5 ciklo diena. Praeitą ciklą matavau temperatūrą ir buvau tikra (o po to ir gydytoja patvirtino), jog ovuliacija buvo (tiek kad labai vėlai). Bet kokiu atveju, manau, kad tuos hormoninius sutrikimus reikia hormonais ir gydyti. Taigi, stimuliuojuos ax.gif Kol kas vieną kartą. Toliau nieko neplanuoju, ateis laikas ir bus matyt. Manau, kad net ir nepastojus per pirmą stimuliaciją, mano organizmas atsigaus ir pats pradės veikti, o tada jau viską bus galima daryti natūraliai. Esu įsitikinus, jog nedaug trūksta (juk man buvo ovuliacija rolleyes.gif ). Tai va. Dabar sesija, egzaminai, iš dalies turiu sritį, kur galiu nukreipti daugumą minčių. Bet pasakyti, jog visiškai atsiribojau nuo pastojimo minčių, negaliu. Jau vien lankymasis SM-e sukelia tas mintis. Buvo etapas, kai atrodė, jog nebegalėsiu džiaugtis aplinkinių realiais (nevirtualiais) nėštumais ir vaikais. Dabar viskas gerai. Žinau, kad ir pati kada nors būsiu nestuke.gif , todėl galiu šiuo metu pasidžiaugti ir už kitus (juk nežinau, gal ir jie turėjo kokių sunkumų mirksiukas.gif ). Bandau sugrįžti prie panašių minčių, kurios buvo saugojantis. Aš nesakau, kad pats saugojimosi veiksmas buvo geras, bet mintys tos pačios man praverstų. Kai galvoji ne apie vaikų "gamybą", o meilę. Kai galvoji, kad vaikai sunki atsakomybė, kažin ar aš jai jau pasiruošiau (neužsiciklinant, retkarčiais tiktai, kai pamatai paaugusius draugų vaikus ir su kokiomis auklėjimo problemomis jie susiduria). Kai gali į klausimą "kada jūs turėsit vaikų?" reaguoti juokais (kas parodo, jog apie tai dar rimtai negalvojai ir esi palikusi savieigai). Tokios mintys, manau, man šiuo metu būtų geriausios. Ir nėštumas būtų tik patvirtinimas, kad bus išbandoma mano atsakomybė biggrin.gif Būtų gerai įtikinti save, kad man tik 18-iolika lotuliukas.gif , tada tikrai išnyktų ta mintis, jog reikia kuo greičiau pastoti. Stengiuosi galvoti tik apie tai, kad tikrai pastosiu, o kada... šito klausimo nebekeliu.
Nežinau, ar gerai pavyko išreikšti antros dalies mintis. Dar jos man nesusigulėjo, todėl gali būti padrikos. Bet viduje aš žinau, apie ką reikia galvoti. Apie šitas mano bėdas žino labai nedaug žmonių (dvi draugės ir SM, kurį aš skaičiuoju kaip vieną žmogų, nors perskaityti žinutę gali daugelis). Kažkuriuo momentu supratau, kad nenoriu apie tai kalbėti. Nereikia, kad daugelis žinotų schmoll.gif Užteks, kad galiu mintis parašyti čia. Pasirodė, kai jei kuo daugiau žmonių žinos, tai tuo tos bėdos didesnės atrodys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita.gs: 05 sausio 2008 - 23:32
man labai idomus yra Indijos kulturoje vaikucio gaminimo pasiruosimas bigsmile.gif yra toks gan netrumpas periodas, kai pora nesimyli, kaupiasi busimam kudikeliui, net yra specialus maisto produktai kaip lydytas sviestas, grudintes kulturos, sviezios vaisiu sultys, darzoves, kurias valgo zmona. labai nerekomenduojama valgyti mesos, kad kudikelio pradejimui butu kuo palankesnis davsinis zmogaus pasaulis. pradejimo data nustatoma padedant seimos astrologo, kada pradetas vaikutis bus apdovanotas visomis reikiamomis dorybemis ir laime. si data buna zinoma visai giminei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2008 01 05, 23:39)
pradejimo data nustatoma padedant seimos astrologo, kada pradetas vaikutis bus apdovanotas visomis reikiamomis dorybemis ir laime. si data buna zinoma visai giminei biggrin.gif

doh.gif hihihi.gif man vien užtenka, kad ginekologė žinos mūsų pradėjimo datas lotuliukas.gif nu bet rytuose kitaip į šį reikalą žiūrima ax.gif
Atsakyti
Indijoje labai rimtai ziurima i santuoka, net vyro ir zmonos parikimas kiek uztrunka, perziurimos 7 kartos, kad seimoje nebutu ligoniu ir kad palikuonys butu sveiki. ten jie darzeli laiko vos ne velnio ismislu, nes vaikas auga namuose, kuria sudaro kelios kartos, kiek sunu tiek moteriskiu troboj su vaikuciais, taigi darzelis ten pasisekimo neturetu lotuliukas.gif o vaikelio tas toks gaminimas zinoma kulturos isdava, bet tas pats laukimo laikotarpis yra didelis susikaupimas dvasios, pasiruosimas kuno busimam nestumui
Atsakyti
Sveikos čia užsukusios mergaitės 4u.gif . Ir aš čia užsukau, nes jau pavargau nuo savo tokio gyvenimo. Keliuosi ir guluosi su ta pačia mintimi apie pastojimą. Kaip aš pavargau nuo tų visų skaičiavimų, BT matavimo ir savęs analizavimo: gal jau man bloga, gal jau pykina, gal aš jau nestuke.gif . Dvasinė pusiausvyra visai išsibalansavusi, pasidariau išvargusi,pykta. Plius dar vyrui darbe nelabai sekasi, tai aš dar kaip psichologe jį išklausau. Kartais atrodo, kad stogas tuoj pačiuož, taip norisi kur nors dingti.Bet esu čia ir dabar. Nežinau kur eiti, ką daryti, kad dvasinė pusiausvyra atsistatytų.
Atsakyti
paskaitykit ALEKSANDRO ŽARSKAUS,,GIMIMO SLĖPINYS,,
dvi dalys yra.nuostabios knygos
Atsakyti
Aha, rekomendavo zmogus ir ne is forumo. Keleta minciu is ten pasake. labai patiko !! thumbup.gif tik ieskojau, bet neradau kad butu pardavinejama knygynuose, kuriuos galiu pasiekti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Medūna @ 2008 01 06, 10:02)
Keliuosi ir guluosi su ta pačia mintimi apie pastojimą.

O tu atsipalaiduok. Grūzini pasamonę ir užblokuoji, neleidi jai veikti. kada gi ji tau pastojimą parūpins, jei neleidi pasamonei pasireikšti. medituok meilę, padėką. Nustok galvoti apie tą patį, pradėk dėkoti už tai, kad nuostabu gyventi. Nustok matuoti, sekti. Tai pagrindiniai dalykai, neleidžiantys tam procesui vystytis toliau. IR STAIGA PASTOSI, netikėtai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 01 06, 21:13)
O tu atsipalaiduok. Grūzini pasamonę ir užblokuoji, neleidi jai veikti. kada gi ji tau pastojimą parūpins, jei neleidi pasamonei pasireikšti. medituok meilę, padėką. Nustok galvoti apie tą patį, pradėk dėkoti už tai, kad nuostabu gyventi. Nustok matuoti, sekti. Tai pagrindiniai dalykai, neleidžiantys tam procesui vystytis toliau. IR STAIGA PASTOSI, netikėtai. 4u.gif

Gal dar pades paprasčiausias pokalbis su Dievu apie slegiančius rūresčius,issakyk jam viska,nuosirdziai,tiesiog kalbek mintimis apie viska su juo...man padeda....sekmes
Atsakyti
Mes irgi planuojame kudikeli ax.gif Nematau tame nieko bloga,nes planavima laikau minciu ir kuno pasiruosima vaiko atejimui.Planuoti manau galima,jei tai vyksta ne fanatisku prisirisimu prie tos minties,kad nebus gyvenimo jei butent dabar nepatosiu.
Viskam savo laikas ir istiesu vaikutis ateina tik tada kada jam reikia.Gali cia kiek nori planuoti.Bet tas planavimas duoda kaikuriems zmonems vidine ramybe.NEs kai kurios trikdo staigus kudikio atsiradimas ir gali sekti mintys,kurios pagadina viska.Kaip nenorejimas ar abortas.tai jau geriau suplanavus sutikti,nei nepasiruosus.
Atsakyti