Įkraunama...
Įkraunama...

Impuls

Ar yra kurios lankosi šitame sporto klube?
Norėčiau pradėti lankyti salsa. Gal galėtumet pasidalinti įspudžiais. 4u.gif
Atsakyti
man taip pat butu idomu ax.gif
Atsakyti
man butu idomu suzinoti, kokio dydzio ten baseinas 4u.gif
Atsakyti
niekas sio klubo nelanko... g.gif
Atsakyti
g.gif Labai į tai panašu.
Gal reikia pačiom pradėti lankyti, jau pavasaris atėjo tai reikia figura pasirupinti. ax.gif
Atsakyti
4u.gif Dėl salsos tikrai negaliu nieko pasakyti, bet treniruoklių sale tikrai gera, baseinas nėra iš didziųjų, bet pasiplaukiot tikrai užtenka. Aerobika ten man patiko, trenerės thumbup.gif . Vienas minusas - tai mažai vietos persirengimo kambarį schmoll.gif
Atsakyti
Lankyt tai reikia smile.gif Bet esu linkusi lankyt ne bet ka g.gif schmoll.gif OK, einu pati paziuresiu, kaip tas Savanoriu impulsas ph34r.gif showoff.gif
Atsakyti
Na, as si kluba lankiau apie pora metu,dabar perejau i Karoliniskiu Impuls.
Trenere Zaneta visai nieko smile.gif Anksciau dirbo labai faina trenere Edita,bet kiek zinau ji isejo blink.gif Baseinas nedidelis,bet jaukus ir naujas smile.gif
Atsakyti
kol parasiau, atsirado ir atsakymas biggrin.gif

Edita yra buvusiam Grand Gym'e Fabuose, nezinau, ar ta pati g.gif
O kaip savanoriuose pilatesas? nes grand gym'o Ritos treniruotes greit pabosta: tas pats per ta pati doh.gif
vakare cia labai daug zmoniu?
Atsakyti
QUOTE(majaliza @ 2007 03 06, 09:58)
kol parasiau, atsirado ir atsakymas  biggrin.gif

Edita yra buvusiam Grand Gym'e Fabuose, nezinau, ar ta pati  g.gif 
O kaip savanoriuose pilatesas? nes grand gym'o Ritos treniruotes greit pabosta: tas pats per ta pati  doh.gif
vakare cia labai daug zmoniu?


Taip Edita is buvusio Grand Gymo smile.gif Zinau as Rita,siaip prastoka trenere,jeigu apie ta pacia kalba eina.Tokia aukstoka i ilgais rudais plaukais? mirksiukas.gif
Apie pilates ir joga nieko nezinau smile.gif
Atsakyti
Ta pati smile.gif
na, buvau siandien tame Impulse. Ka galiu pasakyt... viskas normaliai, bet vat vietos rubineje, tai tikrai mazoka. Baseinas normalus (jei sportiniu aukstumu plaukime nezadat siekti biggrin.gif ). Buvau vienoj treniruotej, vede trenere Inesa , na blink.gif, nuo komentaru susilaikysiu... doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo majaliza: 06 kovo 2007 - 18:33
QUOTE(majaliza @ 2007 03 06, 18:26)
Ta pati smile.gif
na, buvau siandien tame Impulse. Ka galiu pasakyt... viskas normaliai, bet vat vietos rubineje, tai tikrai mazoka. Baseinas normalus (jei sportiniu aukstumu plaukime nezadat siekti biggrin.gif ).  Buvau vienoj treniruotej, vede trenere Inesa  , na blink.gif, nuo komentaru susilaikysiu...  doh.gif  doh.gif


Na tokios Inesos nezinau smile.gif Rudeni, kaip dar Savanoriuose lankiausi ji nedirbo.
Atsakyti