Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame kurti liniuotes kartu!

Sveiki,

Neseniai Jus nudžiuginome naujiena - lietuviškomis supermama.lt liniuotėmis, kurias galite įsidėti vietoje parašo, ir matyti po kiekvienu savo komentaru forume.

http://www.supermama...iniuote/vaikas/

http://www.supermama...iniuote/svoris/

http://www.supermama...iuote/nestumas/

http://www.supermama...iuote/vestuves/


Norime sukurti jų dar daugiau ir įvairesnių, kad turėtumėte didesnį pasirinkimą bigsmile.gif


Siūlome ir jums prisidėti prie šių liniuočių kūrimo proceso. Paprastai, liniuotę sudaro tam tikras fonas ir paveiksliukas-žymeklis, kuris juda per liniuotę įsimintinos datos link.


Norime paklausti, kokius slenkančius žymeklius bei fonus norėtumėte matyti SVORIO, NĖŠTUMO ir VESTUVIŲ liniuotėse? Kokie jums būtų reikalingiausi ir gražiausi? Galbūt galite surasti ir įdėti čia jų pavyzdžių. Gražiausias ir tinkamiausias idėjas įgyvendinsime.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 02 01, 17:03)
Norime paklausti, kokius slenkančius žymeklius bei fonus norėtumėte matyti SVORIO, NĖŠTUMO ir VESTUVIŲ liniuotėse? Kokie jums būtų reikalingiausi ir gražiausi? Galbūt galite surasti ir įdėti čia jų pavyzdžių. Gražiausias ir tinkamiausias idėjas įgyvendinsime.


Sveiki bigsmile.gif ,

man asmeniškai labiau patinka tokios daugiau simbolinės, kuklesnės, vienos ar vos kelių spalvų liniuotės (noriu pasakyt, kad jei vestuvinė tai nebūtinai joje turi būt krūva baltų kaspinų, o svorio liniuotėse - tik pyragaičių kalnai).
ir slankikliai man kažkodėl patinka tokie, kurie ne žmones vaizduoja ax.gif

user posted image

user posted image
user posted image

ai, dar gal vėliau dar pridėsiu user posted image
Atsakyti
Smagu matyti lietuviškas liniuotes, bet norėtųsi ateityje kad būtų ir didesnis pasirinkimas, na pvz. jei aš dar leliuko neturiu ir verstuvių neplanuoju, kad būtų kitomis temomis - atosotgų, ar draugystės pvz. ar galų gale gimtadienio, bet suaugusiam žmogui, ne tik vaikučiams - t.y. didesnis slankiklių pasirinkimas. bet ką pastebėjau daugelyje puslapių tie slankikliai būna žmonės, taip neįdomu, ir ne visi jie būna gražūs. Galėtų šiaip būti didesnis pasiirnkimas kitokių, na kad ir žvaigždutė ar kokia gėlytė, lapelis, na kažkas ne labai didelio.,

Aišku, norų tų daug, bet, pagalvoti galima biggrin.gif
Atsakyti
Kiek naršiau po užsienietiškus saitus, o ir supermamaoj...man labiausiai patinka liniuotės, kurio yra ne fone, tiksliau užsienietiškai clear background
pvz SM tai tokios labai gražios
user posted image

user posted image

o va tokios, kai gaunasi fonas, tarsi kvadratas, man nepatinka, pvz
user posted image
O gal būtų galima sukurti liniuotes ir padaryti kaip užsienietiškame saite- clear background, white background?

Slankikliai, man patinka tokie švelnesnių spalvų, dabar konkrečiai vaikų liniuotėse, tie slankikliai- vaikų figūrėlės man primena japoniškų multikų herojus schmoll.gif nelabai man.... bet yra ir gražių mirksiukas.gif

būtų galima sukurti foną (jau SM panašiai padaryta)- žiemai, rudeniui, vasarai, pavasariui thumbup.gif
Atsakyti
man SM vaikiuku liniuotės labai thumbup.gif ačiū

svoriui-
pagalvojau, kad žymeklį galima būtų keisti pagal dietos rūšį, tada nereikėtų klausinėti, kokios dietos žmogus laikosi bigsmile.gif
badas: user posted image
porcijų mažnimas: user posted image
delčios dieta: user posted image
viduržemio: user posted image
sporto: user posted image
jokios dietos: user posted image
ir tt.

Šiaip pati liniuotė patiktų visai paprasta jei būtų, kad ir juostelė - linija tiesiog, arba išvis be nieko- tiesiog žymeklis toks "pakibęs"
galuose gali išviš nieko nebūti, gali būti tik skaičiai kilogramų.
Papildyta:
is dabartinių SM svorio liniuočių man nėra nei vienos patinkančios- per daug apkrautos kažkokios, norėtųsi kažko subtilesnio 4u.gif

gal nėštumo ir vaikiukų liniuotėse butų galima mazytę pilvo ar vaikiuko foto įdėti kaip žymeklį- ir padaryti kokių nors labai paprastų juostelių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 02 vasario 2007 - 10:08
kažkodėl mergaičių slankiklių yra įvairesnių nei berniukų blush2.gif mna labai trūksta kažko labiau berniukiško tongue.gif

pritarsiu Cikadelei, man irgi labiau patinka tos liniuotės, kur nepadaro stačiakapmpio, tokios tikrai tarsi be to background'o.
Atsakyti
O gal dar butu galima sukurti ir tokias liniuotes kaip "Mes susituoke jau..." ar "Mes kartu jau..."? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiniauskienė: 02 vasario 2007 - 13:48
Pastebėjau, kad vaikų gimtadienių liniuotes galima panaudoti ir suaugusiųjų gimtadieniams, pvz, įrašyt ne sūnų, o "Man". Taip pat tiktų ir kažkokioms metinėms minėti - pvz, "Mūsų santuokai", "Mes pažįstami", "Nuo mūsų pažinties pradžios praėjo..." ir t.t. Tada trūktų daugiau slankiklių. ir juostelių, nes tekstą galima įsirašyti pačiai. Slankiklių tikrai reiktų ir abstraktesnių, pvz, drugeliai, gėlytės, širdelės, svarstyklės, bandelės, gyvūnėliai, žvakutės... Taip pat būtų galima ir įdėti "iki" - ne "man jau tiek ir tiek", bet "iki n-tojo gimtadienio liko tiek ir tiek". Tokiu atveju visas gimtadienio liniuočių skyrelis virstų į "iki" (iki Kalėdų, iki gimtadienio, iki Velykų - datą galima juk nurodyti patiems) arba "jau" (jau suėjo, jau draugaujame, jau ne Lietuvoj) - juk nebūtinai šiame forume mamytės liniuotes naudos, galbūt įsidės ir kitame mirksiukas.gif
Iš vestuvinių nepatiko tai, kad liniuotės pabaigoj užrioglintas koks piešinukas, ir jo negali keist - pačios liniuotės fonas, raštas patiktų, bet kai pabaigoj nupieštas koks juodašvarkis arba kažkoks tortas, kažko nebesinori naudoti... schmoll.gif Nes norisi kažko neutraliau, pvz, du žiedai, dvi širdelės, galbūt du balandžiai...
Kaip gimtadienio slankiklis dar tiktų ir tortukas... rolleyes.gif
Vėlgi, juostelės gali būti ir siauresnės, kad ir iš tos pačios vestuvių juostelės, atkirpus tik viršutinę ar apatinę dalį atrodytų tikrai ne prasčiau, o įvairovė ir pasirinkimas iš karto paplatėja, arba iš svorio metimo juostelių atkirpus tik trečdalį - margą apatinį ar viršutinį kraštelį, arba tik viduriuką - stiklinaites ir pan.. Šiaip nemažas juostelių pasirinkimas (beje, beveik visos patiko, išskyrus gyvatėles) man patiko www.tickerfactory.com - galima kad ir ne idealiai tokias pat, bet bent jau siaurų abstrakčių juostelių stilių išlaikyt, kur viena spalva, arba pereinama, ir pamarginta lengva linijyte, mažai besikartojančia - ir nenuobodu, ir kartu kuklu, ir galima užsidėti ryškesnį slankiklį - neatrodys perkrauta. Tik pas juos dauguma slankiklių nelabai simpatiški, neryškūs - pas jus piešti kur kas simpatiškiau wub.gif . Kai kurių rusiškų nuorodų matomos liniuotės gražu.
O šiaip - labai labai labai sveikintina iniciatyva thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildukas: 02 vasario 2007 - 14:10
Būtent norisi kuklesnių liniuočių.
Moderatoriai patys prašo neperkrauti parašo, o pasirinkimas ne toks didelis ax.gif
Norėtųsi liniuotės kaip paprastų pėdučių ar taškiukų, ar pan. Nesvarbu- ar vestuvinės, ar vaikiškos- man jos per saldžios ir per didelės.
Sėkmės bigsmile.gif
Atsakyti
Siuliciau ar apie sventes.pvz. krikstynos, gimtadienis, dar koks svarbus ivykis gyvenime. Iki krikstynu, ar iki mociutes jubilejaus, ar iki tevelio gimtadienio, zodziu sventes biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kotrina1: 03 vasario 2007 - 13:33
Man labai patinka liniuotės iš lilypie ir deisypath jos yra paprastos bet labai gražios ir žymekliai jų yra gražūs, įvairių žymeklių yra detstvo. ru blush2.gif tai norėtusi kažko panašaus tik sulietuvinto blush2.gif
manau būtų smagu turėti lietuviška liniuotė,kuri skaičiuoja laiką iki O blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Infrared: 03 vasario 2007 - 21:21
Sveiki, o ar būtų galima pačiam susikurti liniuotę, nes tikrai labai jau saldūs tie pavyzdžiai. Man patinka minimalizmas, tai galima foną ne tokį ryškų padaryti, geriau tegul būna slankiklis ryškus.
Atsakyti