Įkraunama...
Įkraunama...

Primaitinimas is taurelės

Sveiki

Dabar yra dažnai patariama primaitinti kūdikelį iš taurelės vietoj buteliuko - taip vaikas sieja čiulpimą tik su krutimį ir yra skatinama/išsaugoma laktacija. Ar kas bandė savo vaikus primaitinti iš taurelės ir kaip jums sekėsi? ax.gif
Atsakyti
O čia ne tas pats, kaip iš puodelio? Maniškiai jokių butelių nepripažino, maitinau MP ilgai pati, o sultis, vandeniuką gėrė iš puodelio - vyras išmokė jau nuo 4 mėn. (prieš tai iš šaukštelio). Ar ta taurelė kokia speciali?
Atsakyti
tas pat 4u.gif
tiesiog taurelė mažesne, su ja patogiau
Atsakyti
Na aš tokį specialų puodelį turiu su dangčiu, o tame dangtyje- skylutės, pro kurias teka pienas. Pirmą kartą pabandžiau, kai mažylei buvo 3,5 mėn., tai buvo šiek tiek ankstoka- springo, nepatiko. O dabar geria kaip didelė. Aš irgi nenoriu prie buteliuko pratinti.
Atsakyti
as savo mazylei girdziau sultytes is taureles (stikliuko). Gal ir naudinga vaikiukui, kad neatprastu nuo kruties, bet tevams sudetinga taip maitint, nes galima per daug ipilt i burnyte, vaikutis gali nustumti taurele rankytem, issipila ir pan.
Atsakyti
Mes vos kelių dienų gėrėm pieną iš taurelės. Viskas ok.gif Ligoninėj kitaip ir neleidžia, tipo politika: žindukams NE biggrin.gif
Atsakyti
ech o aš su lelium gulėjau Santarikėse naujagimių skyriuje, tai vienas dažniausių klausimų buvo - kur čiulptukas blink.gif Viena gydytoją per apžiurą taip susinervavo, kad nubėgo į koridorių, pasieme sterilizuotą buteliukų žinduką ir bandė vaikui į burną kišti lotuliukas.gif

Atsakyti
kai gulejom po gimimo ligoninej, mazoji iki krauju nugrauze papulius, tai teko nusitraukti ir girdyt is to puodelio, jau taip man nepatiko schmoll.gif , vaikas oro prisisriaubdavo, paskui rekdavo, vajetau doh.gif
tai nakti slaptai nuo personalo ir grizus namo, kol papuliai uzgijo, duodavau is buteliuko. ne velnio ji neatprato nuo mano papo, o apie 4 men isvis atsisake jokiu kitokiu maitinimo priemoniu.
tai cia briedas, neatpranta, nebent labai daznai maitinsit, bet jeigu i sav pora kartu is buteliuko, tai tikrai neatpras biggrin.gif
Atsakyti
mums irgi ligonineje liepe gerti is taureles, nes kazkodel nebeime i papuko, nors pries tai labai gerai valgydavo, bet paskui uzsidejau antkruti ir nebereikejo jokiu taureliu, zysti pradejo. Buvau tookia laiminga.... biggrin.gif
Atsakyti
Maniske irgi gere is taureles nuo gimimo. O paskui pora savaiciu gere is buteliuko mano piena ir neatprato visai nuo papo lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai man reikejo iseiti pora kartu, bandem duoti is taureles. As pries tai buvau pabandzius, lyg tais eme, bet aisku duodavau tik kelis gurksnius, nes kai esi pati, is taureles nemaitinsi, o kai isejau ir palikau mamai, va tada tai buvo jai strioko, nes dukrele kelis gurksnius paeme ir viskas, duok papuli! Springo, spjaudesi, kai grizau mama panikoj, vaikas alkanas rekia. Nuo to laiko man grieztai pasakyta palikti vaika tik su buteliuku. Kad ir kaip to nenoriu, teks taip daryti, nes nenoriu nei vaiko, nei zmogaus, kuris ja priziures kelias valandas kankinti..
Atsakyti
man tai ta naujove nepatinka lotuliukas.gif juk kudykiui jau gimus yra refleksas ciulpti,kam atimti ta buteliuka,jei mama jau ir taip nemaitina is kruties. g.gif soskyte suprantu,bet cia gauti maisto ciulpiant sukure gamta ,kodel einama pries ja? g.gif
Atsakyti