Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė, viskas apie ją

Atidarau naują temą wink.gif
Atsakyti
turiu klausima - mano vyras jau daugiau nei menesi vartoja antibiotikus. ir dar viena menesi tures vartoti. mes planuojame artimiausi cikla darytis IVF. ar nepakenks embrionu kokybei vyriskio geriami antibiotikai? gal kas zinote? ar geriau liautis gerus ar ne? dabar jokiu zarazu nera, bet ju gal ir nebuna, kai zmogus geria antibiotikus?
Atsakyti
QUOTE (ryte @ 2004 11 16, 18:28)
turiu klausima - mano vyras jau daugiau nei menesi vartoja antibiotikus. ir dar viena menesi tures vartoti. mes planuojame artimiausi cikla darytis IVF. ar nepakenks embrionu kokybei vyriskio geriami antibiotikai? gal kas zinote? ar geriau liautis gerus ar ne? dabar jokiu zarazu nera, bet ju gal ir nebuna, kai zmogus geria antibiotikus?

Apvaisina tie spermotozoidai, kurie pasigamino pries 100 dienu apvaisinimo diena g.gif Vadinasi, reiktu sunerimt, jei planuotumete po 3 men.
Atsakyti
Na, mano vyras irgi gerai antibiotikus (tiesa, nuo zarazu), tai sake, reikia palaukti bent 1.5 men pries darant pakartotini spermos tyrima wink.gif
Atsakyti
tas ilgas antibiotiku gerimas mano vyro spermatozoidams išėjo į naudą. smarkiai padidėjo judrumas - praeitą kartą buvo 5 proc. b judrių, o dabar 37 proc. b judrių, tai daugiau nei 7 kartus judrumas pagerėjo, ir visa kita pagerėjo, ir kokų neliko, aš manau, kad antibiotikai tik į gera.
Atsakyti
Sveikutes, pamenat, sakiau , kadf pas vyra kai eme paseli rado koku, tai liepe nueiti pas kazkoki kita gydytoja ir issitirti kodel. Tai va. Kai buvo Vilniuje, tai nuejo. Kiso i siknike echoskopa ir ziurejo ( toki kaip kisa mums ta vaginalini), sake skausmas nerealus. Sake prostata vietoje, niekas nepakite, bet rado dvi cistikes pas ji, bet sako, tai gali buti igimta. Tipo gali buti kad cia tik randziukai nuo ju. Bet kas aplink tas cistikes( 2 jos) tai sako pasakyti tiksliai negaliu. Gali buti blogu dalyku, o gali buti , kad nieko nera. Tai dabar darys is naujo tyrimus , ims paseli, ir tada tiksliai paskys kas yra.
Atsakyti
blink.gif blink.gif Oho

Mano vyrui kol kas dar tokio nedare, tik liepe kokus antibiotikais gydyti.
Gal as jam kl kas ir nepasakosiu...Tik paseli su kazkokiu ilgu daiktu sake du kartus jau eme, ir laukia trecias blink.gif
Atsakyti
Jo, maniskiui ir buvo eme su tuo strypu is neminetino daikto, ir man net kazkaip keista, o beto ir cia niekas nerase, kad ir vyrams ziuri echoskopu, tik kad per siknike.
Atsakyti
tikrai labai idomia procedura mallenos vyrui dare. idomu g.gif
o kas turi buti vyrui, kad reiketu taip tirti? nes maniskis tai tik antibiotikus geria ir geria, ir viskas. kas per gydytojas tokias proceduras daro?
Atsakyti
pavarde galesiu paklausti, ir man keista, kad niekam is jusu vyru taip nedare. o pas maniski gi sperma ne pati geriausia, bet gera, nu tik rado leukocitu perdaug - ty koku, bet ir tie nevirsija normos su kuria negaleciau pastoti.
Atsakyti
tas tyrimas kiek suprantu daugiau prostata tiria. Nu bet del jos ir itare, kad galejo kazkaip tu koku atsirasti. Patikrino ir parode, kad su prostata viskas gerai, ebt va tos cistukes ir kas aplink jas tai dabar tirs. Vaistu dar neisrase jokiu. Bet IUI sake visa tai nekenkia ir galim toliau jas daryti. Tai dabar vel laukia paselio ir kiti vyriski tyrimai.
Atsakyti
Sveikos, matau, kad tarp jusu nemazai visko patyrusiu ir nemazai ismananciu labai subtilius dalykelius, noreciau paklausti gal zinot ar astenospermija gydoma kokiais vaistukais. Mes su vyru buvom privacioj klinikoj ir padarem spermos tyrima, tas parode, kad pirmos klases spermija per letai juda, mums gyd. pasiule inseminacija, bet tai kainuoja apie 500Lt, o garantija, kad pastosi ~20%. Gal tiesiog gyd. nesake, kad pinigeliu pasiimt daugiau pavyktu, o gal is tikruju nera kitos iseities?? Ar dar pas koki urologa reiketu apsilankyti, patarkit kas su tuo susidure ir ka daret tokioj situacijoj. Aciu
Atsakyti