Įkraunama...
Įkraunama...

Medžiagos siuvimui- likučiai

Sveikos auksarankės 4u.gif
Pritrūko man temos šiuo klausimų, tad bandau atidaryti čia.
Toms, kas keičia/dovanoja medžiagų atraižas.
Ši tema neskirta audinių prekybai.

O dabar prie reikalo:
ieškau pilkos medžiagos nerto sijono pasijoniui, pilkos spalvos, tokios storesnės. Įtariu, kad čia turėtų būt šilkas, gal su lykra. Reikia kažkur 1m. Žiūrėjau parduotuvėje, tai ibtahime Vilniuje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 lapkričio 2009 - 18:34
O gal kas noretu keistis medziagom? As turiu dzinso, velveto ir kitokiu audiniu, tinkanciu kelnems, svarkeliams, bliuzonams ir pan. Gabalai ivairus: nuo 0.5 iki 2-3m. dzinso spalvos-melyna, juoda, kitu-ruda, smelio ivairiu atspalviu... Jei kam idomu, rasykit i az, nes temos neseku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(domcius @ 2007 10 12, 11:46)
o kur jus imat odos skiauteliu? perkat, kur atraizose ieskot?

Turiu draugiu siuvimo imoneje, sukirpime blush2.gif Ten buna visokiu likuciu, kartais su brokeliu, kartais siaip nuo seniau uzsilikusiu mirksiukas.gif
Odos tai nezinau kur gaut, as tik audiniu turiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sisi: 12 spalio 2007 - 12:37
Ir kodėl jūs visos Vilniuje? Gal ir norėčiau kuom nors keistis, bet kad aš Kaune. Turiu visai gerų gabaliukų. Nusiperku, nepasisiuvu, o gulėdamos spintoje jos man morališkai nusibosta. Šiaip turiu bjaurų įprotį- prisipirkti medžiagų. Kažkokia silpnybė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 lapkričio 2009 - 18:18
Klumpe, tai kelk foto ir rodyk, aš iš Kauno cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bambinute @ 2008 01 31, 17:09)
Klumpe, tai kelk foto ir rodyk, aš iš Kauno  cool.gif

AHA, ir as is Kauno,reik man margu flaneliu.Gal turit?
Atsakyti
As turiu ryskiai zalios medvilnes VISA ROLONA, gal kokius 3 metrus esu nukirpusi . Siaip spalva neboga, tik yra viena bedele, ji dazo, o man tokia netinka schmoll.gif . Jei kas sugalvojate ka su ja daryti, atiduociau po koki lita uz metra. Man atrodo apie 50 metru ten turetu buti g.gif .
Dar ir baltos medvilnes normaliai like, turiu dar keleta metru rozines, gelsvos ir zalsvos. Kai ieskojau medvilnes, pasirodo siais laikais parduotuvese - retenybe. Jei susidometumete rasykite i az
Atsakyti
Turiu taftos gal kokia 10 metru likusios ax.gif

user posted image
Atsakyti
Ir aš turiu krūvelę atliekamų medžiagų, keisčiausi į kitokias.
http://public.fotki....Ssisi/audiniai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 lapkričio 2009 - 18:30
galiu padovanoti įvairiu medžiagų, kiek močiutė užkaupus buvo iš "Drobės", kiek mačiau tai nemažai tokių, na "kostiuminiu" nežinau kaip pavadint, nieko nesuprantu apie jas blush2.gif tiesiog surinkom gal tris didelius maišus gaila mest, gal kas panaudos naudingai wink.gif

į Až. wink.gif

Kaunas
Atsakyti
Medžiageles atiduotos wink.gif
Atsakyti
Gal kas galit padovanoti atraizeliu? Bet kokios medziagos, mes meistraujam su dukrele darbelius, o dar kiek galiu vezu ir i darzeli, aukletoja ir tokia lenta skaiciavimui ne pasiuvo. Net gali buti kad ir labai mazi gabaliukai - sunaudojam viska smile.gif As isGarliavos, bet nusidanginu ir i Kauna smile.gif o kartais ir i Marijampole.
Atsakyti