Įkraunama...
Įkraunama...

Negalinčios gyventi be japonų anime

Sveikos mamytes thumbup.gif
tai mano pirmoji tema, bet neseniai atradau japonų anime ir man įdomu, ar aš šiuo metu vienintelė šia liga sergu doh.gif
Pirmasis mano matytas anime buvo Litpolinter laikais rodytas "Paskutinis vienaragis" (The last Unicorn, 1982). Paliko neišdildomą įspūdį ir kaip vaikas verkiau, kai ledi Amalthea vel tapo vienaragiu blush2.gif
Dabar atradau Hayao Miyazaki sedevrus. Pirmasis buvo "Haulo burtai: Keliaujanti pilis" (Howl`s Moving Castle, 2004). Paieškojusi radau ir daugiau perliukų, tokių kaip "Princesė Mononoke" (Princess Mononoke, 1997) ir "Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje" (Spirited Away, 2001), pastasis filmas net amerikietiškąjį Oskarą yra laimėjęs bigsmile.gif
Dabar svarstau, ar japonų anime tik vaikams ar yra ir ja besidominčiųjų suaugusių žmonių 4u.gif Nes šita mano "liga" vis sunkesnė darosi wub.gif
Atsakyti
Spirited Away mačiau kelis kartus ir labai patiko. Japonų anime esu mačius tikrai ne vieną ir jie mūsuose pasirodė gan senai ( maža būdama kinoteatre mačiau ir lig šiol prisimenu pilnametražį anime, kai berniukas ieškojo ir rado savo mamą wub.gif ). Šiuo metu norėčiau pažiūrėt per LNK reklamuotą "Vaikščiojantį miestą" ar kažkaip panašiai vadinasi. Visa bėda atknisti originalų filmo pavadinimą biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi labai patinka...Spirited away iš vis fantastika thumbup.gif
dar patiko Miyazakio: Laputa: Castle in the Sky , Howl's Moving Castle thumbup.gif
Atsakyti
g.gif
kas čia per gėris? Reiks gal man pradėt domėtis, kad taip giriat. Mano dukra jau antrą mėnesį neišlenda iš kompo ir žiūri japoniškus multikus. Ir valgyt pradėjo su lazdelėm blink.gif
ai, tiesa ir japonų kalbą pradėjo mokintis savarankiškai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sparow: 02 vasario 2007 - 13:43
QUOTE(sparow @ 2007 02 02, 15:42)
g.gif
  kas čia per gėris? Reiks gal man pradėt domėtis, kad taip giriat. Mano dukra jau antrą mėnesį neišlenda iš kompo ir žiūri japoniškus multikus. Ir valgyt pradėjo su lazdelėm blink.gif
ai, tiesa ir japonų kalbą pradėjo mokintis savarankiškai...


Man drauge pries dvejus metus japonišką kaligrafijos rinkini padovanojo, bet iki siol stovi kaip puosmena blush2.gif

visi anime yra apie saves ieškojimą ir atradimą, tikrus jausmus smile.gif

Spirited away mergaite Šikira patenka į dvasių pasaulį ir tam, kad išgelbėtų kiaulėmis paverstus savo tėvus, privalo pasikeisti. Ją pakeičia meilė Haku - upės dvasiai, kuri ją kažkada visai mažytę išgelbėjo, nes būtų nuskendusi... Simboliška, kad dvasių pasaulyje pamiršęs savo tikrąjį vardą iš jo nebegali ištrūkti... Anime pabaigoje man labai įstrigo scena, kur Haku paleidžia Šikiros ranką ir liepia eiti nežiūrint atgal smile.gif Ji grįžta į realų pasaulį, Haku lieka savajame... bet Šikira nebe bailus vaikas, o tapo savimi pasitikinciu, mylinčiu, stipriu žmogučiu wub.gif

O va Laputa: Castle in the sky dar nemaciau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toxkristux: 02 vasario 2007 - 14:17
Spirited Away
Howl's Moving Castle )- čia pasirodo šitas, teks greit susirast blush2.gif
O Castle in the sky 1986 metų, kažin ar pasiseks rasti kur? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 02 vasario 2007 - 15:12
QUOTE(sparow @ 2007 02 02, 14:42)
g.gif
  kas čia per gėris? Reiks gal man pradėt domėtis, kad taip giriat. Mano dukra jau antrą mėnesį neišlenda iš kompo ir žiūri japoniškus multikus. Ir valgyt pradėjo su lazdelėm blink.gif
ai, tiesa ir japonų kalbą pradėjo mokintis savarankiškai...

As irgi su lazdelem valgiau, kai maximoj buvo akcija ir 15poru kinisku lazdeliu po 99 ct pardavinejo, o ta bambukini kilimeli po 48 ct lotuliukas.gif Na cia bisky ne i tema wink.gif
Atsakyti
Kažkodėl niekas nekalba apie kovinius anime (Shaman King, Dragon Ball, Pokemonai).
Mano svajonė - pamatyti Yu Yu Hakusho (mano vertimas - Baltoji dvasių knyga)
Dauguma net kovinių anime stengiasi pabrėžti koks svarbus gėris.
Atsakyti
Dragon Ball ir Pokemonai - serialai, kurie buvo rodomi kelis kartus per tv ir buvo žiūrimi. Buvo laikas, kai buvo ir apie juos kalbėta, tik gal ne čia ( t.y. forume). Vakar pažiūrėjau Houlo judanti pilis, o ateity ruošiuos Naruto žiūrėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 02 03, 14:09)
Dragon Ball ir Pokemonai - serialai, kurie buvo rodomi kelis kartus per tv ir buvo žiūrimi. Buvo laikas, kai buvo ir apie juos kalbėta, tik gal ne čia ( t.y. forume). Vakar pažiūrėjau Houlo judanti pilis, o ateity ruošiuos Naruto žiūrėt  ax.gif

Pokemonai jums įdomu buvo? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 02 03, 18:10)
Pokemonai jums įdomu buvo?  g.gif  g.gif  g.gif

priverstinis domėjimasis, tsakant, na kaip ir "Sailor Moon" - kažkas žiūri, seka, aptarinėja mokykloj serijas, tai esi priversta žiūrėt, kad turėtum apie ką su vaikais bendraut bigsmile.gif
Atsakyti
Siaip is rodomu japoniski animacinaii serialai man nepatinka, bet temos autere paminejo
QUOTE
Dabar atradau Hayao Miyazaki sedevrus. Pirmasis buvo "Haulo burtai: Keliaujanti pilis" (Howl`s Moving Castle, 2004). Paieškojusi radau ir daugiau perliukų, tokių kaip "Princesė Mononoke" (Princess Mononoke, 1997) ir "Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje" (Spirited Away, 2001), pastasis filmas net amerikietiškąjį Oskarą yra laimėjęs bigsmile.gif

Maciau tik" Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje" - suzavejo nerealiai thumbup.gif . Ir dar maciau viena per tv apie katinu sali, bet neprisimenu pavadinimo, o ir siiap neiko ypatingo. Noreciau paziureti kada daugiau jo fimu.
Atsakyti