Įkraunama...
Įkraunama...

Darželiai nuo 1erių metukų

planuoju savo mazaji isleisti i darzeli vieneriu metuku...nors ir kaip sirdi skauda, bet reikia pabaigti mokslus...ir vaika uzauginti cool.gif
bet iskilo problema kad nuo vieneriu mazai kuris darzelis priima....
gal kuri mamyte zino ir gali patarti
buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
O kokiam rajone gyvenate?
Atsakyti
mes taip pat norėtume sužinoti,kur yra lopšelių,kurie priima nuo 1 metukų.Žirmūnuose būtų geras variantas ax.gif
Atsakyti
yra minties gatvėj lopšelis. nepamenu pavadinimo, bet draugė labai gyrė.
Atsakyti
GAL PAŠILAIČIUOSE,ARBA JUSTNIŠKĖSE KA NORS PATARSITE?? 4u.gif
Atsakyti
o kokiam cia rajone, pati tai is Naujosios Vilnios esu.
esu studente ir man sake, kad galima kreiptis i svietimo ministerija, ir jie parupina vieta ....tik nezinau ar tai tiesa...
Atsakyti
QUOTE(PONIUTE @ 2007 02 12, 17:41)
GAL PAŠILAIČIUOSE,ARBA JUSTNIŠKĖSE KA NORS PATARSITE?? 4u.gif



Pasilaiciuose lygtai Vejalis (Gebijos 21) priima vaikus nuo metu. Zinau tikrai i Rakteli (Kavoliuko 12) priima nuo metu, tik kad ten lenku-rusu darzelis lopselis
Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2007 02 15, 11:21)
o kokiam cia rajone, pati tai is Naujosios Vilnios esu.
esu studente ir man sake, kad galima kreiptis i svietimo ministerija, ir jie parupina vieta ....tik nezinau ar tai tiesa...

Nuo metuku priima l/d "Rasa", kuris yra Dauksos gatveje 15. Tai netoli Rasu kapiniu. Jums is Naujosios Vilnios, manau, gana patogus variantas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidara @ 2007 03 19, 21:26)
Nuo metuku priima l/d "Rasa", kuris yra Dauksos gatveje 15. Tai netoli Rasu kapiniu. Jums is Naujosios Vilnios, manau, gana patogus variantas. 4u.gif


ačių labai labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mamytes,o gal zinote kur Kaune priema mazius nuo metuku?
Atsakyti
QUOTE(tafuti @ 2007 02 16, 23:17)
Pasilaiciuose lygtai Vejalis (Gebijos 21) priima vaikus nuo metu. Zinau tikrai i Rakteli (Kavoliuko 12) priima nuo metu, tik kad ten lenku-rusu darzelis lopselis

Žmones, mano dukryte eina į vėjelį. Aš kaškaip užsiminiau vedėjai apie lopšelį, tai man iš karto pareiškė - pats jauniausias vaikas pas mus lopšelyje 1,7 metų doh.gif ir lelių mes nepriimam blink.gif
Tai gi vėjelis nuo metukų nepriema
Atsakyti
kadangi baisiausia privargau kol susirankiojau, tai gal kam nors dar pravers ax.gif
Geniulų kalvė, Muitinės 30 - sunkiai, bet įsiprašyt sako galima
Mažylis, Vivulskio 8A
Bildukas, Mindaugo 7 - lyg ir tik rusų grupės g.gif
Gudrutis, Trakų 12
Bangelė, Žemaitės 3 - tik rusų arba lenkų grupės
Skroblinukas, Skroblų 13
Šilelis, Sietyno 5

Netikrinau, tik tiek kiek iš kitųs skyrelių išsirankiojau, ir viskas tik Senamiesty/Naujamiesty. apie kitus rajonus nžn ax.gif
Atsakyti