Įkraunama...
Įkraunama...

gimdymas vietoj kotletu kepimo :))

kaip iprasta kiekviena pirmadieni keliaudavau pas daktaryte apziurai. kadangi buvo likusi savaite iki pranasautos gimdymo dienos tai buvo paskutinis apsilankymas pas ginekologe. po apziuros gydytoja pasake jog jeigu iki ketvirtadienio (rugsejo 7 dienos) nieks nevyks tai turiu savo noru prisistatyti i klaipedos gn nes negalejau pernesioti savo pyragiuko ne dienos, nes paskutini menesi labai tino kojos ir kildavo pulsas nors priaugus buvau tik 12 kg dar karta paziurejo echoskopu ir isleido namucio su siuntimu ketvirtadieniui savanoriskam prisistatymui i gn
na ka visas dienas tvarkiausi namucius ir deliojau savo laukiamo milijono daigtelius is vienos vietos i kita. treciadienio ryta islydejau mama i Talina o mociute nuveziau i sanatorija. taigi likau namie su vyru ir seneliu. pradejau krautis apdarus i ligonine, juk negali zinoti kiek laiko ten gulesiu ir ka ten reiks veikti g.gif taigi susikroviau bemaz puse spintos blush2.gif vakare pries gulant isemiau mesa is saldytuvo ir nusprendziau kad kita ryta atsikelsiu anksciau ir pridarysiu vyrams valgyti, nes juk liks vieni namuose nusprendziau prikepti kotletu
dar syki perkilojau visus leliuko daigtelius, paklojau lovele ir ir sustaciau lentynoj visas savo pilvuzo nuotraukeles. dar karta pasidziaugiau kad gal jau po keliu dienu laikysiu rankose savo milijona
atsigulusi visa vakara galvojau apie tuos nelemtus kotletus su kuo juos cia skaniau padarius g.gif nusistacius zadintuva uzsnudau galvodama apie kotletukus
dziaugiausi kad paskutine tokia sunki naktele(baisiai buvo sunku miegoti su tokiu pilvu nes pilvas buvo milzioniskas) kaip visada taip ir ta nakti n kartu begau i damu kambariuka apie 4 valanda ryto pradejo mausti sonus, pamaniau kad vel nusigulejau tai atsikelus nulingavau i vonia kaip visad i wc. bet isejus is ten kazko vis dar jauciau kad kazkas bega stoviu koridoriuj vidury nakties ir ziuriu i grindis niekaip nesuprasdama kame reikalas. kazkas lasa g.gif bet nieko neskauda g.gif jau nebelasa jau bega, bet vis dar nieko neskauda g.gif palaukus kokias 5 min praejo sokas ir tada supratau kad nubego vandenys unsure.gif
zinoma kaip ir tikejausi puoliau i panika. ar jau cia lekti i ligonine ar pulti iskepti tuos kotletus
vyras atsibudes nuo mano panisko lakstymo po kambarius greit nuleido mane ant zemes nuejau nusiprausiau kol vyras sunese daigtus i masina ir iskeliavau i klaipeda. visa kelia neturejau ramybes, spurdejau kaip svogunas keptuveja galvodama kad jau jau jau
nebijojau ne trupucio, gal del to kad neturejau ne zalio supratimo kas dabar bus o gal todel kad labai laukiau savo pyragiuko
atvaziavus i ligonine nieks nevyko taip greitai kaip as isivaizdavau g.gif kol sutvarke dokumentus ir nuvede i gimdymo palata buvo 6 ryto. as sau patogiai isitaisiau ir pradejau skaityti zurnala. atejo apziureti gydytoja kuri dar pasisaipe "ach tu dar juokies, paziuresim kaip atrodysi po poros valandu" va tada ir prasidejo man visokios baimes. net pradejau bliauti. dar labiau susinervinau kad neisidejau tusinuko nors turejau kruva kryziazodziu lekiau su didziausiu pilvu per gimdykla kad kas nors paskolintu tusinuka
taip man belakstant pasikeite gydytoju pamaina. tik spejau pasakyti vyrui kad neduok dieve ateis vyras akuseris tai negalesiu net ant stalo uzlipti. ir ka jus manote atsidaro durys ir ieina akusere ir gydytojas akuseris MAMAMIJA
drebanciu balsu pasakiau daktarui kad niekaip neuzlipsiu ant stalo patikrinimui nes bais dreba kojos tai jis tik nusijuoke ir pasake jog viska suprantas
apziurejo mane ir pasake kad kolkas kaklelis atsidares tik 1 cm sake dar teks palaukti. na palaukti tai palaukti. islaukiau 9 menesius o cia keliu valandu neislauksiu juokai vieni po dvieju valandu atejo vel manes apziureti- kaklelis vis dar 1 cm. sonai truputi skauda bet kenteti galima. juk del savo aukselio ir zinoma atsisakiua epiduro po valandos vel apziura ir vel tik 1 cm verysad.gif tada pasake jog reiks statyt lasaline su skatinamaisiais ir butu geriau jei pasidaryciau epidura nes skaudes.
po kokiu 15 minuciu atleke anestezeologas ir pareiske jog nelabai norys daryti epidura nes turiu virsvorio bet vyras su juo kazkaip susitare
jau ziuriu 12 valanda dienos o veiksmas dar joks nevyksta. apziurejes gydytojas pasake kad vis dar 1 cm. pradejau bliauti nes buvau pavargusi ir issigandusi kad mano milijonas dar neparkeliauja
2 valanda jau pradejau nerviskai kisti sokolada ir gerti vandeni nes kaklelis vis dar buvo 1 cm.
pradejo silpneti vaiko sirdeles toniukai. gydytojas apziurejes liepe padaryti echo. kur buves kur nebuves vel atslinko anestezeologas ir pamates kaip daro echo su gydytoju eme sneketis kad vaikas labai didelis ir kad gimdymo veikla nevyksta, vandenys nubege o toniukai silpsta.
as aisku puoliau vel bliauti gydytojai ir sesutes raminti jog viskas bus gerai. kas gerai kas gerai jei nieks nevyksta.
anestezeologas pradejo organizuoti cezari nes 3 valanda kaklelis vis dar buvo 1 cm
pradejo visai reteti toniukai. man pradejo drebeti rankos o vyras puole i panika : tuo pat metu pradejo cypti mano lasaline o man tiek ir bereikejo iki begalinio isgascio. pradejo darytis silpna, pradejau praradineti samone. tada mane greit isveze i operacine. maciau viska kas joje vyko kaip lakste seseles ir sauke gydytojai kad greiciau viska darytu.
pradejo operacija, o as ties ta vieta kai isgirdau jog atsargiai nes virkstele dukart apsisukus ir vaikas be galo didelis praradau samone. bet tai truko vos kelias sekundes. PAGALIAU ISGIRDAU SAVO ANGELELIO VERKSMA pradejo plusti siluma i visa kuna. pasidare taip ramu ir gera pagaliau taip lauktas sunelis jau cia, kartu su manim gydytojas pasake jog gime berniukas 4988 gr ir 60 cm.
sesute atnese susukta i vystiklus toki maza maza zmoguti pabuciavusi ji nusiraminau visai. sirdis spurdejo is laimes, norejau visiems saukti kad stai jis mano SUNUS.
ta ryta bijojau taip kaip dar niekad gyvenime nesu nieko bijojusi. bet dabar viso to net neprisimenu,mazas angeliukas nusileides is dangaus padejo viska pamirsti wub.gif
Atsakyti
Nu ale dičkis gavosi thumbup.gif thumbup.gif Sėkmės šeimynai 4u.gif
Atsakyti
Didelis gime Viliukas - kolduniukas biggrin.gif Bus didelis vyras 4u.gif Linkiu jums abiems su mazyliu sveikatytes 4u.gif
Atsakyti
na tikrai kad didelis kleckas gime 4u.gif sveikinu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu !!!! thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
A Jėzau Marija koks vaikas thumbup.gif Angelėlis kaip iš bažnyčios wub.gif biggrin.gif Daug baimės teko išgyventi, bet tikiuosi, kad dabar tiek pat džiaugsmo turit biggrin.gif Aukit didučiai ir sveikučiai thumbup.gif
Atsakyti
MARE MUSU MARE wub.gif IS PRADZIU LINKSMA BUVO PASKUM JAU APISBLIOVIAU cray.gif ,SVARBU KAD VISKAS GERAI BAIGESI mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif MUSU VILUIUKAS TIKRAS MILIJONAS wub.gif wub.gif wub.gif SEKMES IR SVEIKATYTES 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
man ir asara isbego,svarbiausia kad dabar jau viskas praeity. 4u.gif
Atsakyti
Šaunuolė tu, Mare, kad tokį fainuolį pagimdei Viliuką! wub.gif
Atsakyti
o koks dickis o tai tau...saunuole mamyte thumbup.gif ir gerai kad viskas baigesi gerai...
Atsakyti
cray.gif Labai grazi istorija ir svarbiausia su gera pabaiga bigsmile.gif Aukit diduciai ir stipruciai 4u.gif
Atsakyti
Grazi istorija, vietomis vos neapsiblioviau. ALE irgi sunku buvo, bet svarbu vikas gerai drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti