Įkraunama...
Įkraunama...

Moterų apatinių kultūra

Sveikutes,
zodziu paskaiciau as siek tiek lietuvisku forumu ir susidariau sau nuomone del tam tikru aspektu (na, kadangi esu vyras, tai, savaime suprantama, kad susidariau)

Trumpai tariant, faktas - moterys Lietuvoje pacios graziausios ir seksualiausios, taciau kiek paskaiciau (o paskaiciau tikrai nemazai) tik mazuma supranta apie apatiniu rubu kultura, ir apskritai moterisko apsirengimo. Man net keista pamatyti tokius 'postus', kur sako, va nusipirkau sijona, tai kur jusu manymu as galeciau ji uzsideti. Taciau kalba ne apie sijonus - kalba apatinius. 'Siandien pirma karta nusipirkau kojines' arba 'siandien pirma karta nusipirkau tinklines pedkelnes'. Suprantama, jei rasho 14-17 mete, taciau jei vyresne, tai geriau patylesiu. Paskaites apstulbau, kad tiek mazai atsiliepianciu moteru isvis supranta, kas yra prisegamos kojines, kur ir kada jas detis, ir apskritai, kam ju reikia. Kitaip tariant, cia ieina ne tik kojines, bet ir korsetai, ir tt. ir kiti 'dailus zaisliukai''.
Taip, Lietuvoje moterys prisiziuri.
Taip, Lietuvoje moterys nesioja grazius apatinius ir graziai derina rubus. - bendraja prasme jos supranta, kaip ir kam grazus apatiniai, taciau dauguma - ne iki galo.
Taip, skirtingoms moterims tinka skirtingi rubai.
Taciau, kalbant apie kojiniu, korsetu ir kito - ka galima pritaikyti bene daugumai moteru -kultura susidariau gana shalta ir abejinga ispudi, kur moteru net nedomina, tai (o turetu, nes ne tik, kad vyrams tai patinka - nes tai yra moteriska, bet ir todel, kad tai lyg ir tradicija- daugiau Vakaru, taciau dabar ir pasauline), o kartu jos nesupranta kam tai reikalinga.
Na, ne visiems vyrams to reikia, taciau kiek pazistu, visiems patinka. O procentas moteru, kurios tuo ''gyvena'' yra tikrai maziau negu desimt-penkiolika. (subjektyvi nuomone).
As nesu nei koks patologinis, nei iskrypes - , taciau bendru atveju - toki ispudi susidariau, kaip cia isdesciau.
Atsakyti
Na,matau,domina kojines g.gif ,korsetai g.gif Hm,geras dalykas,man ir patinka ax.gif Tik va,patogumas,lieka patogumu..Na,juokinga, manau,eit per salcius su kojinem,ir vien tik todel,kad VYRAMS tai patinka.Jei buciau niolikine,gal ir plazdenciaus nuogu uzpakaliu,bet dabar ir apie ligas(pvz.slapimo pusles)pagalvoji...O,neskaitant to,muviu tokias kojines ir vilkiu tokius apredus kai silta ir vejukas legvai plazdena suknele wub.gif

Beje,nemanau,kad moterys ,kurios nedevi kojiniu ar korsetu,tai saltos ar abejingos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alaja: 02 vasario 2007 - 14:16
Nu net nesupratau unsure.gif Užsieny vyrai\moterys kraupsta kaip lietuvės vien su aukštakulniais nuolat laksto, o čia dar kojinės netinka g.gif Mes gi ne tik žaisliukai ir ne vien tik tam, kad gražiai atrodytumėm. Man, asmeniškai visai neįdomu tokios kojinės ir net nesiruošiu jų apskritai pirkti. Tai mano apatinių kultūra labai žema? g.gif Na rimtai, nesupratau kažko. Aš ir taip labai moteriška moteris, ir be jokių tokių bereikalingų išsidirbinėjimų...... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2007 02 02, 15:10)
Nu net nesupratau unsure.gif Užsieny vyrai\moterys kraupsta kaip lietuvės vien su aukštakulniais nuolat laksto, o čia dar kojinės netinka g.gif Mes gi ne tik žaisliukai ir ne vien tik tam, kad gražiai atrodytumėm. Man, asmeniškai visai neįdomu tokios kojinės ir net nesiruošiu jų apskritai pirkti. Tai mano apatinių kultūra labai žema? g.gif Na rimtai, nesupratau kažko. Aš ir taip labai moteriška moteris, ir be jokių tokių bereikalingų išsidirbinėjimų...... blush2.gif


As ir nemanau, kad moterys turetu buti zaisliukas. Su aukstakulniais nebutina visur eiti, jei nepatogu, taciau zinau moteru, kurioms tai geriau nei be ju. Taciau - tame ir esme - ne tai kad auksta ar zema kultura, bet, tai, kad to supratimo nera - kategoriskumas ir viskas - kam ju reikia, man jos nereikalingos, gyvenau gerai ir be ju. Tai mane ir stebina. O man pavyzdziui patinka kai moteris gerai atrodo ne tik su virsutiniais drabuziais, bet yra subtili ir erotiska po jais, zino kaip nustebinti. Ir tai nera ishsidirbinejimas.

Na, bet, cia grynai, mano ispudziai ir mano nuomone, skonis yra skirtingas, paziuros taip. tiesiog pasidalinti nuomonemis yra idomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Overlord: 02 vasario 2007 - 14:22
manes nedomina irgi nei prisegamos kojines nei korsetai.nesu nei salta nei abejinga,o ir kas tie dalykai puikiai zinau,bet nematau reikalo.renkuosi patogu ir grazu apatini trikotaza.
as isvis cia netaikyciau zodzio kultura.tiesiog nei man nei mano vyrui to nereikia.nematau cia problemu g.gif

ir as netgi nekategoriska situo klausimu.cia kiekvieno asmeninis reikalas.jei vyras nori kad jo moteris nesiotu ta ar ana,gali su ja apie tai ir pasikalbet,ji sutinka-ir valio.
gal kada sugalvosiu,uzsidesiu prisegamas kojines.bet siaip kasdiena man svarbu patogumas,ir svarbiausia gera savijauta.tai kodel tureciau maklinet su prisegtom kojinem ir korsetais jei man nei patogu nei reikia,nei norisi g.gif
isvis tai yra dalykeliai progoms, o ne skirti deveti kasdiena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 02 vasario 2007 - 14:27
turbut autoriui truksta moteru demesio, kad analizuoja moteru kultura, gal pirmiausia reiketu nuo vyru kulturos pradeti ir kai kurias spragas pataisyti...nematau reikalo stebetis, kad nezino apie kojines tinklines, kiek zmoniu tiek skoniu ir poreikiu, jei manes nedomina jos kodelturejau pirkti ir nesioti? Tu labai jau daznai stringus nesioji? gal is vis nenesioji? Tai ka ir tu be kulturos...
Atsakyti
o man patinka. grazu, patogu, seksualu nail.gif
as pvz. labai nemegstu pedkelniu schmoll.gif , o vat prisegamos kojines thumbup.gif

Overlord tave cia sues moteriskes
hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 02 vasario 2007 - 14:31
QUOTE(biscuit @ 2007 02 02, 16:30)
o man patinka. grazu, patogu, seksualu nail.gif 
as pvz. labai nemegstu pedkelniu schmoll.gif , o vat prisegamos kojines thumbup.gif

Overlord tave cia sues moteriskes
hihihi.gif


nei cia kas ka sues nei ka.
butent.nesioji prisegamas kojines nes tau patinka ir patogu.

o man tarkim prisegamos nepatogu.tai as ir sakau-renkuosi visu pirma kas patogu asmeniskai man.

sneketum analogiskai jei kas nors pareikstu:kokio velnio nenesioji pedkelniu,nes kam nors seksualu,o prisegamas kojines?
o siaip tai nesiotum prisegamas kojines jei butu tik seksualu, bet kosmariskai nepatogu?manau ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 02 vasario 2007 - 14:35
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2007 02 02, 15:25)
turbut autoriui truksta moteru demesio, kad analizuoja moteru kultura, gal pirmiausia reiketu nuo vyru kulturos pradeti ir kai kurias spragas pataisyti...nematau reikalo stebetis, kad nezino apie kojines tinklines, kiek zmoniu tiek skoniu ir poreikiu, jei manes nedomina jos kodelturejau pirkti ir nesioti? Tu labai jau daznai stringus nesioji? gal is vis nenesioji? Tai ka ir tu be kulturos...


na, as pirshtais nerodau, ir cia neipirshti savo nuomones atejau , o pasidalinti. Skirtingai nei tu, as kalbejau apskritai, ir neanalizavau Gold_Tequil@ ar dar kieno nors "'numanomu'' asmenisku dalyku. Taip man yra idomu, kam patinka, ar nepatinka, bet man neidomu, ka tu galvoji apie autoriu, nes tu nieko apie ji nezinai ar numanai.
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2007 02 02, 15:30)
o man patinka. grazu, patogu, seksualu nail.gif 
as pvz. labai nemegstu pedkelniu schmoll.gif , o vat prisegamos kojines thumbup.gif

Overlord tave cia sues moteriskes
hihihi.gif




A nieks čia jo neės, neapsimoka irnesakyk.gif

Ir baikit vyrai mėtyt akmenis moterims į daržą, geriau pasižiūrėkit patys su kokiais apatiniais vaikštot hihihi.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2007 02 02, 16:30)
Overlord tave cia sues moteriskes
hihihi.gif


Nu,patikek,jo tikrai cia nieks nesues bigsmile.gif Ir net nesiruosia.
Norejo labai nuomoniu,tai ir gauna 4u.gif

Tikrai,gal pagalbam apie vyru apatinius g.gif Apie ju stringus bigsmile.gif Gi seksualu,o jie nesupranta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alaja: 02 vasario 2007 - 14:38
Zinote, dziaugiuosi, kad mano vyras ne toks, kaip Overlord smile.gif Nes, jei maniskis pradetu man aiskinti, kad gal uzsideciau korseta, ar prisegamas kojines, tai jau blink.gif doh.gif Prisegamos kojines buvo populiarios (kaip ir korsetai) tam tikroje epochoje, tam tikrame amziuje... Siais laikais moteru apatiniu kultura - stilingas, kartu ir patogus, ir pagal kiekvieno supratima seksualus komplektelis: kelnaites bei liemenele. Tam tikromis progomis - tinklines kojines ar prilipinamos neriniuotos/prisegamos kojines - puiku. Ypac puikiai suveikiantis per meiles zaidimus...
Jei, ponas, norite moters, kuri tai devetu kasdien, tai ne i ta amziu pataikete smile.gif
Atsakyti