Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikit antgamtiniais reiškiniais?

Apklausa: Ar tikite dvasių pasauliu ir visom kitom antgamtiškom jėgom? (97 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
aj nu man siaip labai smalsu, kiek tokiu tikinciuju yra smile.gif as tai tikiu labai tokiais biesais rolleyes.gif biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1100621201[/mergetime]

eeeeeeeeiiii!!!!!!!!!!!!!!!!! kas ce per nesamone man gavos!!!!!!!!!!! sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Papildyta @ [mergetime]1100621518[/mergetime]

nu sakes laugh.gif laugh.gif zvengiu viena pati daba! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif dieve koki jovala ce padariau! laugh.gif ar niekaip neina istaisyt???? o siaube laugh.gif laugh.gif
Papildyta @ [mergetime]1100621799[/mergetime]

pravalas tiesiog! laugh.gif laugh.gif ten tas [COLOR=blue]antras rutuliukas turi but atseit kaip "ne, tai visiski prasimanymai" ..... dieve sventas.... tikiuos atleisit man uz toki ziopluma rolleyes.gif
Atsakyti
žolytės kiba patraukei laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 16 lapkričio 2004 - 23:07
Galiu pasakyti, kad tikiu tokiais gamtos reiškiniais (ne antgamtiniais) kurie vyksta, o mokslas dar negali paaiškinti. Juk tikra naujiena visokie magnetinai laukai, ultragarsas, radiacija, visokios bangos ir skylės blink.gif Gali vykti daug nepaaiškinamų reiškinių, bet suversti ateiviams aš nelinkusi. Logiškiau yra Mėnulio fazės ar Saulės audros, kurios daro ryškią įtaką Žemei.
Be to dabar patys žmonės prigamino tiek visokios tecnikos, kad ovalas danguje tai ne UFO, o praskridusio lėktuvo nuodingi bezdalai.
O jei kalbėtume apie žmogaus natgamtinius sugebėjimus, tai 99 proc. tai briedas, o likusi dalis gal ką ir gali, bet kiekvienas žmogus tai gali, nes mes nepanaudojame savo sugebėjimų.
Atsakyti
as tikiu!!
Atsakyti
QUOTE (kregždutė @ 2004 11 17, 10:32)
Galiu pasakyti, kad tikiu tokiais gamtos reiškiniais (ne antgamtiniais) kurie vyksta, o mokslas dar negali paaiškinti. Juk tikra naujiena visokie magnetinai laukai, ultragarsas, radiacija, visokios bangos ir skylės  blink.gif Gali vykti daug nepaaiškinamų reiškinių, bet suversti ateiviams aš nelinkusi. Logiškiau yra Mėnulio fazės ar Saulės audros, kurios daro ryškią įtaką Žemei.
Be to dabar patys žmonės prigamino tiek visokios tecnikos, kad ovalas danguje tai ne UFO, o praskridusio lėktuvo nuodingi bezdalai.
O jei kalbėtume apie žmogaus natgamtinius sugebėjimus, tai 99 proc. tai briedas, o likusi dalis gal ką ir gali, bet kiekvienas žmogus tai gali, nes mes nepanaudojame savo sugebėjimų.


is dalies tu visiskai teisi... ir turbut tavo atvejis aprasytas daug daznesnis, nei viskoie vaidenimasi ar pan., bet juk visko turi buti ant svieto... biggrin.gif beje, kaip butu galima susiieti su moxlu tai, kad pvz, nu esu skaiciusi, kaip per mediumus galima susisiekti su mirusiuoju... ta prasme mirusio artimas zmogus gali per mediuma susisneket... nu gerai parasysiu placiau... tai va..vienam vyriokui mire mama... ju seimoje labai buvo vertinamos geles gvazdikai. Velaiu tas sunus kazkaip nusprende su savo mirusia mama per mediuma susisiekti. Ir ka jus manot... ten po kazkokiu ritualu buna kad tas mediumas lyg kokioj transo busenoj buna ar kaip ir praveres burna, per kuria visas tas bendravimas tipo vyxta. Tai tokiu budu tas sunus subendravo su savo motina, beje, ji zinojo viska apie ju seima, ko jokie kiti zmones negalejo zinoti... ir kas keisciausia, kad per ta burna atseit gvazdikas islindo.... nu as nemoku grazei aprasyt man taip tik gaunas biggrin.gif aisku viskas vyko pries labai daug amziu.... nu man ce sunku irgi patiketi, bet ta knyga kuria skaiciau gan rimta ir taip pat bandyta pateikti tam normaliu paaiskinimu bet deja... daug ten dar visokiu kraupiu faktu yra prirasyta, kur kazkaip dar labiau sustiprino mano tikejima anuo pasauliu blink.gif bet is tikruju noreciau ir net labai tuom netiket... dry.gif
Atsakyti
dalinai tikiu, bet siaip niu nelb. aj, pati sau priestarauju! smile.gif as tarpinis viriantas laugh.gif
Atsakyti

oj bet smagu, kad vis delto daugiau musu tiki pabaisom tongue.gif clap.gif
Atsakyti
tikiu, pati mačiau keletą vaiduoklių... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (kregždutė @ 2004 11 17, 11:32)

O jei kalbėtume apie žmogaus natgamtinius sugebėjimus, tai 99 proc. tai briedas, o likusi dalis gal ką ir gali, bet kiekvienas žmogus tai gali, nes mes nepanaudojame savo sugebėjimų.

Nu tikiu zmogaus antgamtiniais sugebejimais. Pvz., pati esu sutikusi zmoniu, kurie sugeba per telefona istatyt klizma laugh.gif Cia ko gero is to vieno procento, kur visi gali, bet ne visi moka smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1100977820[/mergetime]
man sitos apklausos klausimai netinka. Turet dar but kas nors tipo - "nezinau, nemaciau" arba "pas mane namie nera" laugh.gif Tai cia kalbant apie vaiduoklius.

O kalbant apie klizmas, turbut rinksiuosi trecia varianta smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Dzin - dzilin @ 2004 11 20, 22:01)
tikiu, pati mačiau keletą vaiduoklių... smile.gif

O kur tu juos matei? blink.gif Papasakok smile.gif
Atsakyti
Pasimeciau temose. Drauge pasake, kad buvo kazkoks pokalbis apie burejus. Tai ieskau kazkokio vaikinuko, kuris gyvena senamiestyje. Merginos labai gyre. Nerandu kur apie tai kalbeta. Jei zinote, padekite. Aciu
Atsakyti
QUOTE (Dzin - dzilin @ 2004 11 20, 21:01)
tikiu, pati mačiau keletą vaiduoklių... smile.gif


tai papasakok! arba parasyk i tema "neiprasti reiskiniai..." smile.gif labai sumasinai daba ce... g.gif
Atsakyti