Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ruošiatės sutikti vaikutį namuose

Manau labai svarbu gryzti namo su naujagimiu i jam paruosta erdve. Kur jis, o gal ir jo broliukai ar sesutes augs. Ka apie tai manote? Mes tam ruosiames. Bet ar tai labai svarbu? Mano vyras labai perdetai reaguoja ir tiesiog "svaistosi" pinigais pirmagimiui..... mane tai siek tiek erzina. Nes tai jau pradeda riboti musu iprocius verysad.gif user posted image
Atsakyti
manau svarbu paruosti kambari, pamesti galva del to irgi nevertetu, juk dabar mazyliui svarbiausia siluma, svara, jausti, kad juo rupinamasi, o kai paaugs prasides ir didesni zaislu pirkimai, kambario dekoracijos ir pan. bigsmile.gif
Atsakyti
Manau, kad man dar anksti ruošti kambarį naujagimiui ir kažkaip visai dar nėra noro. Bet planuoju įsigyti lovytę, vėžimėlį, vonelę ir keletą komplektukų rūbelių. O toliau jau eigoje matysiu ko reikia, dabar parduotuvės pilnos visokiausių prekių ir bet kada gali apsipirkti. Mes abu su vyru dirbame ir kol kas piniginių sunkumų nejaučiame, bet vis tiek jaudinuosi, kai išeisiu į dekretą, tai pajamos gerokai sumažės, o po metų - taip nesinori grįžti į darbą. Todėl galvoju, kad nesišvaistysiu pradžioje pinigais. Manau svarbiausia, kad vaikelis augtų sveikas ir įsigyti tokius daiktus, kad būtų patogu mamai maitinti, maudyti, keisti vystyklus ir t.t. Be to turiu gerą draugę, kuri jau ruošia kraitelį mano būsimam vaikeliui. smile.gif
Atsakyti
smile.gif as dar irgi neruosiu.Vistiek kuri laika lovyte stoves salia manosios smile.gif
Atsakyti
O ką ten daug ruošti, tiesą sakant? Lovytę įkurdinti šalia savos lovos, supirkti kraitelį, vežimą ir tiek. Būsimas vaiko kambarys pas mus šiuo metu yra darbo kambarys ir tokiu dar bus kurį laiką, nes naujagimis gi vis vien miegos su mumis miegamajame smile.gif
Atsakyti
o mes ruošiamės mažiuko sutikimui tongue.gif Dabar perklijuojam tapetais miegamąjį kuriame su mumis kartu miegos, nupirkau naujas užuolaidas. nes norisi kad ir mažiukui būtų gražu grižti į atnaujintus namus
Atsakyti
as irgi dar nieko nesiruosiu, kazkaib bijau is anksdto pradeti pirkti mazylio daiktus. Gal kai iseisiu dekretiniu atostogu ir turesiu daugiau laiko- tada...
Tiesa planuojam pasidaryti nauja remonta miegamajame, nusipirkti naujas uzuolaidas ir pakeisti langus, nes pastarieji seni... Tai tiek to ruosimosi:)
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 05, 16:52)
Būsimas vaiko kambarys pas mus šiuo metu yra darbo kambarys ir tokiu dar bus kurį laiką, nes naujagimis gi vis vien miegos su mumis miegamajame smile.gif

Pas mus irgi lygiai ta pati situacija - "vaikų" kambarys kol kas tėra pavadinimas biggrin.gif , o realiai tai darbo kambarys. Bet aš nė nemanau skriausti savo vaiko, įkurdindama jį šalia savęs miegamajame kokiame kampe kaip bedalįschmoll.gif . Taip, pradžioje jis miegos su mumis, bet tik tiek. Visa kita (pervystymas, maitinimas ir pan.) vyks tik vaiko kambaryje. Noriu, kad jis po truputį prie jo pratintųsi, kad jam tai nebūtų svetima erdvė ir kai ateis laikas, kad be jokių traumų pradėtų jame būti nuolat smile.gif . Todėl vaiko kambarį įrengsiu kai išeisiu į dekretą. Tokį, kaip Shuttle paveikslėlyje drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, mane buvo užpuolusi lizdelio sukimo manija. Labai puiku, kad ji sutapo su tuo metu vykusiu namuose remontu. Perklijavom tapetus, naują kilimą patiesėm, tada lovytę įsigijom, vaikučio patalinę su visom apsaugom ir užuolaidėlėm ir rūbelių. Tai ir viskas, nieko ypatingo. Manau, svarbiausia švara ir tvarka kambarėlyje smile.gif
Atsakyti
Na o mes mazyle parsivesime i naujus namus. Kolkas gyvename pas uosvius, taciau jau buta nusipirke turime. Ir stai brangusis siutina tuo, kad visiskai nesiskubina rengti nei mums kambariu, nei mazylei. Dar net lovyte pas tevus supakuota yra... schmoll.gif nekalbant apie kitus daiktus verysad.gif
Atsakyti
O aš turiu tik rūbelių, vonelę ir kelis žaisliukus. Kažkaip nenoriu nieko iš anksto pirkti/ruošti ir t.t. Lovelę statysim šalia mūsų lovos miegamajame(pas mus 2 kambariukai), o ją nupirks mano vyras kartu su vežimėliu, kai gims mažylis 4u.gif
Atsakyti
mes mažylio atėjimui ruošėmės maždaug nuo pusės neštumo biggrin.gif atskiro kambario deja neturės,tai mūsų miegamajame MB sudėjo pakabinamas lubas,kad triukšmas nuo kaimynų nesigirdėtų.o daugiau,tai tik daiktelius supirkom.lovytė jau su pataliukais net stovi-labai laukiam lotuliukas.gif
Atsakyti