Įkraunama...
Įkraunama...

Mergyčių plaukučiai

Sugalvojau uzvesti,tokia tema,nes esu ne karta girdejusi,kad mazos paneles,kurios buna palaidais plaukuciais,veliau sukuojamos priestarauja,bet kokiems plaukuciu risimams flirt.gif .Todel idomu nuo kada Jusu darote savo mergytem sukuosenas smile.gif .
As savo panai jau nuo metuku cibas risu biggrin.gif .Is pradziu labai megdavo issitraukti kaspinus doh.gif ,bet dabar jau priprato drinks_cheers.gif .Rytais kai plaukucius surisu jau ir ivertina grazu jai,ar ne biggrin.gif .
Atsakyti
As tai laukiu-nesulaukiu, kada mano mazutei plaukuciai uzaugs, kad galeciau uodegytes risti, jau dabar ramiai nepraeinu pro segtuku skyrius parduotuvese bigsmile.gif

O kada jusu mergytems normalus plaukuciai uzaugo? Nes manoji 5,5 men., o plaukiuku - kaip pas Lenina mirksiukas.gif , nors ir as, ir tetukas - abu gimem su ilgom kasom rolleyes.gif
Atsakyti
As lygiai taip pat ramiai pro sagtuku parduotuves nepraeinu doh.gif .
O manosios plaukiukai buvo nuslinke kai suejo 3men.budavo virsugalvi tik su toookia skiautere lotuliukas.gif lotuliukas.gif biggrin.gif ,bet labai greit ir ataugo mirksiukas.gif .Cibas kaip jau sakiau risam nuo metuku mirksiukas.gif
Atsakyti
aš saviškei irgi bandau surišti "ragiukus",tiik jai tai nelabai patinka tuoj pat visas spilgutes ir gumutes tempia lauk unsure.gif
Atsakyti
Pas mus tai problema su plaukučiais doh.gif Jie jau ilgi, gražūs, bet panelė nesileidžia šukuojama, o jei jau kaip nors pavyksta ką nors sumeistrauti, tai tuoj pat visos gumytės ir segtukai skrenda lauk verysad.gif
Atsakyti
Oi mano panelytei jau 1m ir beveik 7mėn.Jau tokias kasas turim,kad galiu ir kasytes pinti ir uodegytes wub.gif
Aišku,jai leidžesi,nes duna dienų,kad net prisiliest prie galvos neleidžia.Nors dažniausiai tai jai patinka kai supinu ar surišu plaukučius,pasižiuri į veidrodi ir jei viskas tinka tai visa diena prabuna su šukuosena.Jei netinka tai per minute viską išardo doh.gif
Atsakyti
Mes jau kasas risom gana senai.Kai tik gime turejom kasas,bet plaukuciai apslinko.Dabar mes vel su kasomis,tik turim apkirpe,kad nelystu i akytes.Bet jei pamato suristas uodegas,tai jos greit buna isristos doh.gif
Atsakyti
as irgi segiojau su tokiais miniatiuriniais segiukais,bet nebesileidzia tongue.gif
Atsakyti
Laukiu, kada galėsim rišt kasytes ax.gif
Man tie ragiukai taip gražu wub.gif
Atsakyti
Mano mažylė turi pakaušėlyje iš tėtės paveldetus "sūkurius" , tai kai pasitrumpinam plaukučius iš pažįstamų būtinai sulaukiam klausimo :" Ir kodėl tam mažam vaikui darai šukuosenas (arba: sukelinėji plaukus pakaušyje)"? lotuliukas.gif
Taip kad mums atskiros šukuosenos nereikia ir neišeina daryti biggrin.gif .
Atsakyti
Laukiam plauku derliaus. thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip smagu ziureti i mazas mergytes su kaspinukais plaukuose smile.gif ,mano mazajai pusantru,bet plaukuciais pasigirti negalim schmoll.gif
Atsakyti