Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas ar žmonės

Permečiau temas ir neradau diskusijos apie apsisprendimą pasirinkti religiją (tikėjimą, bažnyčią).
Kodėl renkamės vieną, o ne kitą. Dėl ten vykstančių ritualų, besilankančių žmonių, išpažįstamo Dievo ar...?

Aš rinkausi dėl Dievo, bet suklydau. Pasirinkau su netinkamais žmonėmis (kalbu apie lyderius). Dabar nelankau jokios.
Atsakyti
QUOTE(jovial @ 2007 02 03, 13:32)
Permečiau temas ir neradau diskusijos apie apsisprendimą pasirinkti religiją (tikėjimą, bažnyčią).
Kodėl renkamės vieną, o ne kitą. Dėl ten vykstančių ritualų, besilankančių žmonių, išpažįstamo Dievo ar...?

Aš rinkausi dėl Dievo, bet suklydau. Pasirinkau su netinkamais žmonėmis (kalbu apie lyderius). Dabar nelankau jokios.

Panašiau kad ir rinkaisi būtent lyderius, o ne Dievą. verysad.gif Jei pernelyg nesureikšmini tų pakeleivių, tai nebūna kuo labai ir nusivilti - visi tik žmonės. O sekti ne lyderiu reiktų...
Atsakyti
Bandziau po daugelio bandymu rasti Dieva. Atrode, kad pavyko, bet kai pamatai, kad lyderiai is nariu susikrauna sau turtus ir dar apgaudineja del to, kam renkami pinigai... gun_bandana.gif

Lankiau ja 7 metus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 03 vasario 2007 - 12:44
QUOTE(jovial @ 2007 02 03, 13:43)
Bandziau po daugelio bandymu rasti Dieva. Atrode, kad pavyko, bet kai pamatai, kad lyderiai is nariu susikrauna sau turtus ir dar apgaudineja del to, kam renkami pinigai...  gun_bandana.gif

Lankiau ja 7 metus doh.gif

Užjaučiu dėl tokios patirties. Aš šiuo metu laikausi nuostatos neprisirišti pernelyg nei prie vienos bažnyčios - nėra jų deja tobulų. Man bažnyčia svarbi tiek, kiek ji iš tiesų seka Kristumi, ta mėgstama vadinti naiviąja tikinčiųjų dalis, o "išvirkščioji pusė" tegu jau pūna be manęs, jei kažkam tai atrodo neišvengiama.
Atsakyti
QUOTE(jovial @ 2007 02 03, 13:43)
Bandziau po daugelio bandymu rasti Dieva. Atrode, kad pavyko, bet kai pamatai, kad lyderiai is nariu susikrauna sau turtus ir dar apgaudineja del to, kam renkami pinigai...  gun_bandana.gif

Lankiau ja 7 metus doh.gif


Ar gali apibrezti kas yra Dievas?
Kas yra lyderiai?Kaip tu tai apibreztum ir ka tai reiskia tau?
Ir kaip tai susyje su Dievu tiesiogine prasme, gal parasysi?
Ir kas tave konkreciai apvyle ar nuvyle?
Atsakyti
7 metus bandei atrasti Dieva? Tada ne ten ieskojai. Jei bendruomene nesvari ir nedievota, reikia eiti i kita kurioje Dievas auksciau visko. Dievas svarbiausia musu gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 02 12, 17:06)
7 metus bandei atrasti Dieva? Tada ne ten ieskojai. Jei bendruomene nesvari ir nedievota, reikia eiti i kita kurioje Dievas auksciau visko. Dievas svarbiausia musu gyvenime.


Bendruomenė ir bažnyčia kartais, netgi dažnai turi didelę įtaką tikėjimui aplamai. Mano vyras daugiau nei 10 metų sekmininkas, aktyvus bažnyčios narys ir kokie 5 metai man buvo patys juodžiausi, buvau apimta depresijos. Pirmus 5 metus tai aš buvau kupina savo energijos, tai neveikė o poto išeikvojo. Dabar vėl tiesiuosi, bet pastangų reikėjo daug. Tik nuėjau į katalikų bažnyčią ir jaučiuosi apvogta. nes negaliu išgyventi Dievo artumo palaimos, tikėjimo džiaugsmo, noriu tikėti bet.....protas maišo, kaip sako mano vyras.Reikėjo daug protinių pastangų, kad susivokčiau ir tiesiog galėčiau gyventi...
Atsakyti
As irgi blaskausi tarp religiju, kol buni vienoj ir nesigilini i kitas, atrodo, taip turi but... bet kai paziuri viena, kita... kai patyrineji Biblija, gaunasi totalus samysis ir nezinai i kuria puse eit doh.gif: tai dabar nepriklausau jokiai religijai bet i Dieva tikiu.
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2007 02 16, 22:14)
Bendruomenė ir  bažnyčia  kartais, netgi dažnai turi  didelę įtaką tikėjimui aplamai. Mano vyras daugiau nei 10 metų sekmininkas, aktyvus  bažnyčios narys ir  kokie 5 metai man buvo patys juodžiausi, buvau apimta  depresijos. Pirmus 5 metus tai aš buvau kupina  savo energijos, tai neveikė o poto išeikvojo. Dabar  vėl tiesiuosi, bet pastangų reikėjo daug. Tik nuėjau į katalikų bažnyčią ir jaučiuosi apvogta. nes  negaliu išgyventi Dievo artumo palaimos, tikėjimo džiaugsmo, noriu tikėti  bet.....protas maišo, kaip sako mano vyras.Reikėjo daug  protinių pastangų, kad susivokčiau ir tiesiog galėčiau gyventi...

Taip ir nesupratau, kurioje bažnyčioje Tau buvo geriau? Ar su sekmininkų bažnyčia siejo tik tai, kad vyras aktyvus jos narys? Tuomet ten turbūt "apvogta" turėjai jaustis labiau. unsure.gif Jei ne - kodėl apskritai nusprendei išeiti pas katalikus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2007 02 16, 22:14)
Bendruomenė ir  bažnyčia  kartais, netgi dažnai turi  didelę įtaką tikėjimui aplamai. Mano vyras daugiau nei 10 metų sekmininkas, aktyvus  bažnyčios narys ir  kokie 5 metai man buvo patys juodžiausi, buvau apimta  depresijos. Pirmus 5 metus tai aš buvau kupina  savo energijos, tai neveikė o poto išeikvojo. Dabar  vėl tiesiuosi, bet pastangų reikėjo daug. Tik nuėjau į katalikų bažnyčią ir jaučiuosi apvogta. nes  negaliu išgyventi Dievo artumo palaimos, tikėjimo džiaugsmo, noriu tikėti  bet.....protas maišo, kaip sako mano vyras.Reikėjo daug  protinių pastangų, kad susivokčiau ir tiesiog galėčiau gyventi...


suprantu biggrin.gif as itikejau charizmatu baznycioj, taciau po tam tikro laiko isejau, nes supratau kad man per sunku buti nuolatinej euforijoj smile.gif ir atradau ramybe ir dziaugsma (kiek ramesni) baptistu bendruomeneje, taciau puikiai suprantu tuos zmones kurie liko anoj bendruomenej as juos myliu ir bendrauju, kartais aplankau. Tiesiog reikia atrasti savo bendruomene.Aciu Dievui as radau.

QUOTE(Stebukle @ 2007 02 17, 00:17)
As irgi blaskausi tarp religiju, kol buni vienoj ir nesigilini i kitas, atrodo, taip turi but... bet kai paziuri viena, kita... kai patyrineji Biblija, gaunasi totalus samysis ir nezinai i kuria puse eit doh.gif: tai dabar nepriklausau jokiai religijai bet i Dieva tikiu.



o i kurios religijos Dieva tiki? Alacha,Buda,Kristu, Krisna? biggrin.gif Is savo patirties zinau, kad vienam sunku but geru tikinciu. Bendruomeneje visada gali augt, tobulet, pazint Dieva ir t.t. Bendruomene visada palaikys ir pades, o bunant vienisu reindzeriu toli nenujosi smile.gif sekmes atrandant savo bendruomene. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 02 17, 14:36)
Taip ir nesupratau, kurioje bažnyčioje Tau buvo geriau? Ar su sekmininkų bažnyčia siejo tik  tai, kad vyras aktyvus jos narys? Tuomet ten turbūt "apvogta" turėjai jaustis labiau. unsure.gif Jei ne - kodėl apskritai nusprendei išeiti pas katalikus? g.gif



Tiesiog niekur neišėjau , ėmiau ieškoti literatūros kad išvis suvokti kas tai tikėjimas, religija ir Biblija yra aplamai...
Atsakyti
kokiai religijų rinkai atstovaujame priklauso nuo bendruomenės, kurioje gimėme, kitaip tariant- nuo aplinkos.
O religijų paieškos man šiek tiek keistokai skamba. Nes tuomet tu pasirenki tau naudingą tikėjimą pagal savo poreikius- tai kas tau priimtina (viena religija per žiauri, kitos apeigos netenkina, trečia dar kažkokia ne ta). Man atrodo taip ir iki senatvės galima blaškytis.
O dabar sau paprieštarausiu biggrin.gif
o gal kaip tik tai yra gerai. Juk esmė ne tuose kanonuose, jų laikymesi, bet, kad žmogui būtų geriau. Gyvenam vieną kartą (mano nuomone), tad jei žmogus jaus pilnatvę kasdien atlikinėdamas saumą....kodėl gi ne mirksiukas.gif
Atsakyti