Įkraunama...
Įkraunama...

Folijos naudojimas

4u.gif kuria puse reikia vynioti aliuminio foliją gaminant maistą?Kuria puse įvidų ir kurią į išorę? Niu atrašykit, labai reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 21:09
Viską dėk ant matinės pusės, ne ant blizgios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2007 02 03, 18:57)
Viską dėk ant matinės pusės, ne ant blizgios 4u.gif


O kodėl ant matinės? g.gif Aš niekad net nesusimasčiau kuom gali skirtis pusės, tai labai įdomu kodėl bųtent ant matinės.
Atsakyti
Tiksliai tai tikrai nezinau kodel butent ant matines, bet man taip kita forumiete patare. 4u.gif
Atsakyti
vakar jau atsakinejau i tokia tema, tik nesuprantu kur mano postas dingo g.gif siaip tai ir ta ir ta puse folijos yra naudojama. ta puse, kuri labiau blizga, tiesiog labiau atspindi karsti - kepant produktas taip neikaista. o matine ikaista labiau. va ir visa aritmetika.
Atsakyti
Neseniai žiūrėjau laidą vaikam (tą su pele blush2.gif ) apie aliuminio foliją - buvo paaiškinta, kad viena pusė labiau blizga papraščiausiai dėl to, kad taip gaminti patogiau, įtakos maisto gamybai tai neturi. Nežinojau ir aš.
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2007 02 04, 15:49)
vakar jau atsakinejau i tokia tema, tik nesuprantu kur mano postas dingo  g.gif  siaip tai ir ta ir ta puse folijos yra naudojama. ta puse, kuri labiau blizga, tiesiog labiau atspindi karsti - kepant produktas taip neikaista. o matine ikaista labiau. va ir visa aritmetika.

postas dingo todėl, kad temą buvau ištrinusi. O ištriniau todėl, kad temos pavadinimas buvo neatspindintis temos esmės ir absoliučiai nieko nepasakantis. Temos autorės ir kitų forumiečių ateityje prašau tokių klaidų nedaryti, kadangi dėl laiko stokos aš tokias temas dažniausiai trinu. Ačiū.
Atsakyti
Suprantu,kad užduodu kvailą klausimą,bet esu dar tik pradedanti kulinarijos srityje blush2.gif Noriu jūsų paklausti,mielos supermamos:kaip normaliai ką nors išsikepti folijoje?Bandžiau ir picą,ir vištos šlauneles ir kt.patiekalus.Nu nesigauna man g.gif Limpa ta folija prie picos pado,ir prie pačios blėtos limpa.Banžiau pilt ir aliejų,ir vandenį,tik nežinau,kur,ką ir kokiom proporcijom,galutinis rezultatas dažniausiai būna sugadintas patiekalas doh.gif O gal su folija tik uždengti iš viršaus (na,pavyzdžiui,vištą)reikia?Dar turiu nusipirkus kepimo popieriaus,bet rezultatas ne ką geresnis verysad.gif Gėda uždavinėti tokius kvailus klausimus,bet būsiu labai dėkinga,jei kas atsakys 4u.gif
Papildyta:
ups,šypsenėlės pasislinko,ir čia nemokša pasirodžiau blush2.gif
Papildyta:
nu va,susitvarkiau šriftą ir viskas susitvarkė biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Na vandens ant folijos pilt nereikėtų mirksiukas.gif Užteks jei lengvai patepsi aliejum. Tarkim kai aš kepu picą, tai tiesiog lenvai pabarstau skardą miltais ir netiesiu nei kepimo popieriaus, nei folijos. Pati tai nelabai naudojuosi folija, man labiau kepimo rankovės patinka. Sudėjai produktus, iš abieju pusių rankovę sandariai užsuki ir kepi. O pačioj pabaigoj, jei nori, kad apskrustų, rankovę prakerpi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikutė: 21 sausio 2008 - 11:36
Turiu ir as viena klausimeli del folijos ir kepimo popieriaus. Pastebejau, kad ju vienas pavirsius yra labiau blizgus, o kitas labiau matinis. Tai ant kurio pavirsiaus reiktu deti kepama maista? g.gif O gal nera jokio skirtumo? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2008 01 21, 13:13)
Turiu ir as viena klausimeli del folijos ir kepimo popieriaus. Pastebejau, kad ju vienas pavirsius yra labiau blizgus, o kitas labiau matinis. Tai ant kurio pavirsiaus reiktu deti kepama maista?  g.gif O gal nera jokio skirtumo?  doh.gif

Man dėl matinės ir blizgios folijos pusės irgi tas pats klausimas iškilo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(giedruciuke @ 2008 01 21, 12:32)
Suprantu,kad užduodu kvailą klausimą,bet esu dar tik pradedanti kulinarijos srityje blush2.gif Noriu jūsų paklausti,mielos supermamos:kaip normaliai ką nors išsikepti folijoje?Bandžiau ir picą,ir vištos šlauneles ir kt.patiekalus.Nu nesigauna man  g.gif  Limpa ta folija prie picos pado,ir prie pačios blėtos limpa.Banžiau pilt ir aliejų,ir vandenį,tik nežinau,kur,ką ir kokiom proporcijom,galutinis rezultatas dažniausiai būna sugadintas patiekalas doh.gif O gal su folija tik uždengti iš viršaus (na,pavyzdžiui,vištą)reikia?Dar turiu nusipirkus kepimo popieriaus,bet rezultatas ne ką geresnis verysad.gif Gėda uždavinėti tokius kvailus klausimus,bet būsiu labai dėkinga,jei kas atsakys 4u.gif
Papildyta:
ups,šypsenėlės pasislinko,ir čia nemokša pasirodžiau blush2.gif
Papildyta:
nu va,susitvarkiau šriftą ir viskas susitvarkė biggrin.gif  doh.gif

Gal per karšta temperatūra arba per ilgai kepi g.gif Net neįsivaizduoju, man su folija ir su kepimo popierium visasa viskas gerai išeina nei limpa nieko g.gif Va ant kepimo popieriaus dažniausia vištą su bulvėm kepu tai aliejum pašlakstau, vandenuko tai neprilima tikrai, kepiau čia pagal sonatos receptus žuvį prancūziškai tai irgi labai gražiai iškepė ant folijos, .. o vyniot į foliją tai dar nieko neteko..
Atsakyti
As kepiau vista, tai ir prie folijos prilipo.. doh.gif idomiai kazkaip..
Atsakyti