Įkraunama...
Įkraunama...

Atiminėja žaislus

Nebeįmanoma nueit niekur, kur yra kitų vaikų. Nesvarbu, kokio jie amžiaus, berniukai ar mergaitės - iš visų viską atiminėja. Be žaislų su bendraamžiais (beveik 2 metukai) mielai draugauja pats prieina, paduoda rankytę. Bet jei tik vaikas žaidžia su kokiu žaislu - būtinai reikia ir mūsiškiui. Griebia, atiminėja ir jei negauna - rėkia. Nebeįmanoma nueit į kavinę, nes be vaikų kambario ten išvis neįdomu, o jei vaikų kambary dar ir vaikai su kokiais žaisliukais žaidžia - būtinai reikia atimt. Labai tikimės, kad pradėjus lankyt darželį tai praeis, bet kad iki darželio dar 9 mėn. Palikt aiškintis tarpusavio sanytkius irgi nepatogu - juk kito vaikučio tėvai šalia viską mato, kaip mūsų "banditukas" atiminėja žaislus.
Patarkit, ką daryt? Ar susidūrėt su tokia situacija?
Atsakyti
QUOTE(Mama Agnė @ 2007 02 04, 18:54)
Nebeįmanoma nueit niekur, kur yra kitų vaikų. Nesvarbu, kokio jie amžiaus, berniukai ar mergaitės - iš visų viską atiminėja. Be žaislų su bendraamžiais (beveik 2 metukai) mielai draugauja pats prieina, paduoda rankytę. Bet jei tik vaikas žaidžia su kokiu žaislu - būtinai reikia ir mūsiškiui. Griebia, atiminėja ir jei negauna - rėkia. Nebeįmanoma nueit į kavinę, nes be vaikų kambario ten išvis neįdomu, o jei vaikų kambary dar ir vaikai su kokiais žaisliukais žaidžia - būtinai reikia atimt. Labai tikimės, kad pradėjus lankyt darželį tai praeis, bet kad iki darželio dar 9 mėn. Palikt aiškintis tarpusavio sanytkius irgi nepatogu - juk kito vaikučio tėvai šalia viską mato, kaip mūsų "banditukas" atiminėja žaislus.
Patarkit, ką daryt? Ar susidūrėt su tokia situacija?

deja..pas mus tas pats verysad.gif nors pediatre sake mato daug lyderio savybiu pas ja,bet pries kitus tevelius,tai raudonuoju,kol issiaiskinu su savo teroriste..
Atsakyti
maniskis tai vaiku kambari tik is didesniu atimineja biggrin.gif nes tie biski daugiau supranta ir jam duoda biggrin.gif ,anksciau turejom biski vyresni gal puse metu kaimyna tai tas musesi labai blink.gif maniskis ateme is jo kazkoki zaisla tai tas dave jam i kaili,nuo tada jis nelabai svetimu zaisliuku nori blush2.gif turbut reikia vaikiukui ant tokio pacio kaip jis "uzsirauti"kad praeitu, kaip ziauriai skamba ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
ir aš taip manau. laukiu, kol į darželį pradės eit, tai jie tarpusavy ten išsiaiškins. bet dabar labai jau nepatogu prieš kitus tėvelius. Negalim į jokią kavinę nueit unsure.gif . O kai neleidi atimėt, tai tokį skandalą sukelia, kad ojojoj... blink.gif
Atsakyti
mano sunus irgi atima is kitu vaiku zaislui bet jei zaidzia vienas tai ir kitiems reikia kaip taisykle doh.gif
Atsakyti
Oi mes ne tik atiminėjam, bet ir mušamės...Mano pana...tai kokių reta, toks vaizdas kartais, kad tris bernus auginu. Be to visiškai su niekuo savo žaislais nesidalina (na čia jau kita problema).
Atsakyti
Visai neproblema... As kazkokiam psichologiniame leidinyje skaiciau, kad toks vaiku elgesys yra visiskai normalus. Pries pradedami dalintis, vaikai turi ismokti savoka "mano".

Nezinau ne vieno vaiko tokio amziaus kaip mano dukruzele (2 metai), kurie dalintusi... O jei tokiu ir yra, tai vadinasi, jie jausma "mano ir tik mano" jau issiugde, o dabar mokosi dalintis.
Atsakyti
pas mus tas pats doh.gif turbūt pas retą tos problemos nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukrytė irgi nesidalina, antroką brolį lupa kaip didelė cool.gif Bet manau, kad su laiku praeis šita problema, nes visų čia pasisakiusių vaikai panašaus amžiaus. Mano kaimynė augina irgi tokio pat amžiaus berniuką, irgi tas pats darosi. O kai į krūvą sueina mūsų mažiai doh.gif Taip kad nenusiminkim 4u.gif
Atsakyti
Pas mus tas pats buvo iki darzelio. O dabar viska dalinasi ir su vaikais ir su teveliais. Mus i geraja puse pakeite darzelis thumbup.gif
Atsakyti
O man draugė (su psichologijos aukštuoju) aiškino, kad iki 3 metų vaikai nesupranta sąvokos "dalintis".
Juk tai taip suprantama - noriu ir pasiimu ax.gif
Tegu pakovoja už savo norus kol maži ir kol tėvai nepradėjo griežtai auklėti biggrin.gif
Atsakyti
Na, taip. Suprantu, kad visi tokie. Bet kad labai jau nepatogu prieš kitus tėvelius. tikrai ne visi supranta...
Atsakyti