Įkraunama...
Įkraunama...

Armani Exchange

Gal kas gali parašyti kaip jums Armani exchange kokybė? Gal kas vyrams užsakinėjo, tai noriu paklausti ar dydžiai atitinka europietiškus, ar reikia mažinti vienu dydžiu (pvz. vietoj M imti S..) ?
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 01 31, 23:56)
Gal kas gali parašyti kaip jums Armani exchange kokybė? Gal kas vyrams užsakinėjo, tai noriu paklausti ar dydžiai atitinka europietiškus, ar reikia mažinti vienu dydžiu (pvz. vietoj M imti S..) ?

as uzsakinejau, kokybe tai thumbup.gif Emiau dvi trikotazines bliuskes prie dzinsu. Tai kokybe thumbup.gif O vat dydzius nezinojau ka imt, nes cia nesioja kartais M, kartais L del ugio. Tai emiau L, nes galvojau geriau didesnis, nei mazesnis. Tai kita kart surizikuociau turbut imti M, nes biski laisvoki, nors rankoves tik tik.
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 02 01, 00:56)
Gal kas gali parašyti kaip jums Armani exchange kokybė? Gal kas vyrams užsakinėjo, tai noriu paklausti ar dydžiai atitinka europietiškus, ar reikia mažinti vienu dydžiu (pvz. vietoj M imti S..) ?

Kokybe super thumbup.gif Dydziai normalus, nei padidinti nei pamazinti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 02 01, 00:56)
Gal kas gali parašyti kaip jums Armani exchange kokybė? Gal kas vyrams užsakinėjo, tai noriu paklausti ar dydžiai atitinka europietiškus, ar reikia mažinti vienu dydžiu (pvz. vietoj M imti S..) ?



kokybe thumbup.gif pas su vyru puse rubu tik sios firmos,ir kaina tikrai prieinama as ik uz smile.gif
Atsakyti
kokybe kaip ir armanio rolleyes.gif kad ten jau kazkas super-duper butu, tai nepasakyciau, nors cia visos ir giria, bet ir kainos ne kosmosas. pagal mane normali kokybe cool.gif
Atsakyti
As siu rubeliu realiai nesu maciusi,bet prasiau drauges, kad USA nupirktu MB megstuka is armani exchange,tai ji nupirko,bet jos nuomone kokybe buvo labai prasta,ir neverta sumoketu pinigeliu g.gif tai pasakiau,kad nesiustu man jo ir grazino i parduotuve.
Atsakyti
O ar butu galima suzinoti ju saita?
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 02 05, 19:41)
O ar butu galima suzinoti ju saita?


www.armaniexchange.com mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 05 vasario 2007 - 19:47
QUOTE(ViShy @ 2007 02 05, 19:45)
www.armaniexchange.com  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Papildyta:
Niu ka, perziurejau. Tikrai jau nieko ypatingo cool.gif Ir modeliai atrodo ne naujiausiu madu tendenciju, nzn..
Patiko tik dzinsai ir keli kiti rubai, vieni auskarai.
user posted image
Atsakyti
norejau situos dzinsu uzsisakyt bet nezinojau kaip su dydziais tai uzsisakiau viena maikute smile.gif
man sitam psl kazkaip nesikeicia rubai , esu ziurejus tikrai senai ir buto tokie pat kaip ir dabar ar man vaidenas?
Atsakyti
Man tie dzinsai nelabai,tie "lopai" nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Nelabai aš suprantu ju dydžių skale, kaip i cm išversti? biggrin.gif Vyrui nežinau kokio dydžio rūbus pirkti blush2.gif
Atsakyti