Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves-2

SENA TEMA
pradedam naują temą 4u.gif tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciuks.gif už naują temelę 4u.gif

Dabar klausimukas : kai jus valot indaplovės filtrą, ar ten būna vandens g.gif
nu pas mane tai visą laiką ir nesuprantu ar čia gerai, ar blogai doh.gif
Atsakyti
kai isimi pati filtra, tai ant dugno ir pas mane yra to vandens. as galvoju g.gif , kad tas vanduo ir ima paskui skleist ta negera kvapa, jei uzsistovi ilgiau. nors pas mane to nepastebejau dar schmoll.gif
Atsakyti
ir pas mane dar to kvapo nesijaučia schmoll.gif , bet ateity ką gali žinot g.gif
Atsakyti
Bandžiau rasti tokią temą jau, bet neradau blush2.gif

Ruošiuosi pirkti indaplovę. Tačiau tarp galybės prekių dabar galima pasimesti...

Kokia Jūs turite?
Ar tikrai verta pirkti tik "gerų" firmų techniką ir mokėti už jų vardą?

Pas mus namie visa technika yra elektoliux, bosch. Bet idaplovei šiuo metu negalime leisti daug... Ka manote apie modelį BEKO DIS 5830 ?
Ji 45 cm (mums tokios ir reikia), daug funkcijų, bet..... Beko.....

Labai būtų smagu jei pasidalintumėte savo patirtimi ir patarimais smile.gif
Atsakyti
Skyrelyje Parduotuvės, prekės, nuolaidos yra tema apie indaploves 4u.gif Paieškok ten. Mes turim AEG 45cm pločio, tai kaip aš sakau, tai labiausiai vykusi antra tarnaitė po skalbimo mašinos namuose thumbup.gif Neturim jai jokių priekaištų. Šiaip patariama indaplovei nepataupyti ir rinktis geresnės firmos bigsmile.gif
Atsakyti
Mano taip pat AEG, tarnauja jau šešis metus ir jokių problemų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2007 03 28, 07:29)
Skyrelyje Parduotuvės, prekės, nuolaidos yra tema apie indaploves  4u.gif Paieškok ten. Mes turim AEG 45cm pločio, tai kaip aš sakau, tai labiausiai vykusi antra tarnaitė po skalbimo mašinos namuose  thumbup.gif Neturim jai jokių priekaištų. Šiaip patariama indaplovei nepataupyti ir rinktis geresnės firmos  bigsmile.gif



QUOTE(gustaine @ 2007 03 28, 10:08)
Mano taip pat AEG, tarnauja jau šešis metus ir jokių problemų  thumbup.gif


AEG tai sutinku, viena is geriausiu, nu bet negaliu dabar leisti 2000 verysad.gif
Elektroliuxa gal dar ir ipirkciau smile.gif

va man irgi ta BEKO lieka beko....
Atsakyti
Mamytes, kokia indaplove patartumete mazdaug uz 1500? 4u.gif

Nuziurerjua BEKO, bet nenoriu as jos, kazkaip nepatikima ji man doh.gif

reikia mzosios, integruojamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 03 28, 11:39)
Mamytes, kokia indaplove patartumete mazdaug uz 1500?  4u.gif

Nuziurerjua BEKO, bet nenoriu as jos, kazkaip nepatikima ji man  doh.gif

reikia mzosios, integruojamos  4u.gif

Kodėl nepatikima? g.gif
Kiek aš žinau, būtent BEKO gaminių į garantinį aptarnavimą pristatoma mažiausiai, meistrai sako, kad jie beveik negenda unsure.gif BEKO indaplovę mes turim jau pusantrų metų, jokių problemų nebuvo schmoll.gif Turim ir TV, jau ketvirti ar penkti metai, tai irgi puikiai veikia thumbup.gif
Atsakyti


QUOTE(Will @ 2007 03 28, 15:36)
Kodėl nepatikima?  g.gif
Kiek aš žinau, būtent BEKO gaminių į garantinį aptarnavimą pristatoma mažiausiai,  meistrai sako, kad jie beveik negenda  unsure.gif  BEKO indaplovę mes turim jau pusantrų metų, jokių problemų nebuvo  schmoll.gif  Turim ir TV, jau ketvirti ar penkti metai, tai irgi puikiai veikia  thumbup.gif


man irgi is dalies nuomone tokia pat kaip tavo g.gif
Bet kad niekas ju nerekomenduoja..... g.gif

Siandien vaziuoju pirkti, tai ziuresiu ka parsivesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 03 28, 16:58)
man irgi is dalies nuomone tokia pat kaip tavo  g.gif
Bet kad niekas ju nerekomenduoja.....  g.gif

Siandien vaziuoju pirkti, tai ziuresiu ka parsivesiu  lotuliukas.gif

Žiūrint su kuo bendrauji ir kas rekomenduoja ax.gif Man daug kas rekomendavo dar tada, kai nė neplanavau pirkti ax.gif
Gero pirkinio mirksiukas.gif
Atsakyti